Kara Sevdam Oyuncusu Shakti Arora’nın İlginç Aşk Hikayesi

Kara Sevdam Ranvir

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kara Sevdam dizisinde Ranvir karakteri çok sevildi. Kara Sevdam dizisinde Ranvir karakterini Shakti Arora canlandırıyor. Shakti Arora ile Neha Saxena evliliği. Shakti Arora’nın aşk hikayesini derledik.

 • Shakti Arora ve Neha Saxena ilk kez 2010 yılında Tere Liye setlerinde tanışmışlardı.

Shakti ve Neha, günlük dizide birbirine çok aşık bir çifti oynayacaktı. Çoğu yıldız çiftin aksine, ilk görüşte aşık olmadılar.  Başlangıçta hiç anlaşamadılar. Neha,Shakti’nin içe dönük biri olduğunu fark etti. Daha sonra Neha, Shakti’nin sorunlu bir ilişkinin üstesinden gelmesine yardım etti. 

 • Hoşlantı Nasıl Başladı?

Gösteri yayınlanmaya başladığında, ekrandaki kimyaları hayranlar arasında en sıcak konulardan biri haline geldi. Kısa süre sonra, gerçek hayatta çıktıklarına dair söylentiler de dolaşmaya başladı. Ancak bu ikisi için aşk o kadar kolay olmamıştır. Neha’ya göre bu aşamada onlar sadece iyi arkadaştılar. Aslında, Shakti bir ayrılığın üstesinden geliyordu ve diğer sadık arkadaşlar gibi o da onun yanındaydı. İki uzun yıl ve sayısız başarısız aşkı bulma girişiminden sonra, Neha ve Shakti birbirlerinden hoşlandıklarını anladılar. 

 • Gizli Tuttular!

Shakti 2014 yılında evlenme teklif etti. İkili yüzük takmak için Roka töreni düzenledi. Shakti o sırada Meri Aashiqui Tumse Hi’de başrol oynadığı ve şovun yapımcıları odağın onun kişisel hayatına kaymasını istemediği için bunu gizli tuttular.

Çift daha sonra sosyal medyadaki aşk dolu fotoğraflarıyla hayranlarını mest etti. Haberlere göre, Kasım 2016’da evlenmeyi planlıyorlardı ancak bir süre sonra ertelediler. Bu durum ayrıldıklarına yönelik haberlerin çıkmasını sağladı. Çift bunu engellemek için sosyal medyadan ayrılmadık temalı fotoğraflarını yayınladılar.

“Birlikte olmak harika bir yer” diyen Shakti, paylaşımına bir kalp ifadesi eklerken Neha, “Tek başına gördüğün bir rüya sadece bir rüyadır. Birlikte gördüğün bir rüya ise gerçektir.” yazar. Gelin ve damat birbirini kırmızıyla tamamlamış düğün kıyafetleriyle görünür. Shakti ve Neha’nın 6 Nisan’da son derece özel bir törenle evlendikleri bildirilir.

 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir