Düşman Başına 245. Bölüm Özeti – 25 Nisan Çarşamba

düşman başına 245

Bebek Ölecek Mi?

Düşman Başına 245. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 245. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Mart Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 245. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 245.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 245.bölümde neler olacak? Düşman Başına 245. bölüm özetinde Bebeğin yüksek ateşi ve baygınlık geçirmesi evdekileri endişelendirir. Kaçma hazırlığı yapan Aarti eve geri döner. Bebeğin iyileşebilmesi için közün üzerinde yürümeye karar verir. Düşman Başına 245. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 245
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Golu ve Aarti konuşurken Amit ikiliyi görmüştü. Amit bebeğin kötü durumda olduğunu ateşinin düşmediğini Aarti’ye haber verir. Aarti korkuya kapılmış şekilde bebeğin yanına koşar adımlarla gider.

Doktor bebek için iyi konuşmaz. Ateşinin düşmesi için iğne yapmıştır. Öte yandan Golu ve Rani, Amit’i kıskandırmaya devam eder. Golu işi çıkınca Amit, Rani’yi eve bırakır.

Sabah olunca bebek baygındır. Doktor nedense hastaneye gitmesinin bir anlamı olmadığını söyler. Ateşini düşürmek için iğne yapmıştır. Aarti tapınağa gidip dua edeceğini söyler. Amit’in aklı ise bebeğin bir an önce iyileşip düğününün gerçekleşmesidir.

Golu da nasıl bir bataklığa düştüğünü anlamlandırmaya çalışır. Amit’in bir an önce Rani’ye dönmesini diler. Çünkü Nimmi’yi kaybetmekten korkar.

Aarti ise tapınağa gitmiş bebeğin iyileşmesi için köz üstünde yürümeye karar verir. Bir bir tapınağa gelen evdekiler ise Aarti’nin bu hareketine şoke olurlar. Raghav, Shanti ve Kuşya bunu yapmasını istemez. Shivam Aarti’yi indirip bebeği tedavi ettireceklerini söyler. Aarti acı içinde ağlar. Aarti sıcak kömürün üzerinde yürür. Herkes bebek için dua ediyor. Raina kendine gelir. Shanti, Aarti’den bebeğin iyi olduğunu görmesini ister.

Düşman Başına 245. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 22 Mart Çarşamba

Bebek kendine gelmiş gülümsemeye bile başlamıştır. Aarti bu hareketiyle Kuşya’nın da kalbini kazanmıştır. Shanti bebekle Aarti’nin arasında inanılmaz bir bağ olduğunu söyler. Kuşya evdekileri arayarak bebeğin iyileştiğini eve döndüklerini haber verir. Amit rahat bir nefes alır. Evde düğün hazırlıkları başlıyordur.

Golu ve Rani’de kıskandırma çalışmalarına devam eder. Golu, Amit’i arayarak Rani’nin nelerden hoşlandığını sormaya başlar. Diğer tarafta Nandu’da Golu ve Rani’nin çok yakıştığını Amit’e söylemeye başlar.

Rani, Golu’dan düğün davetiyesi almasını ister. Golu, Rani’ye kardeşi gibi gördüğünü söyler. Rani ağlamaya başlar. Bu hayatta yetimdir ve ilk defa birisi ona abilik yapıyordur. Ashok’tan başka ona iyi davranan da yoktur. Nandu, Amit’in Rani ve Golu’nun birbirine sarılışını görmek için yanlarına getirir. Amit onları öyle görünce şoke olur.

Golu düğün davetiyesini alarak herkesi şaşırtır. Düğünlerine herkesi beklediklerini söyler. Kuşya ikiliyi kutsar ve Shivam’ın da evlenebilmesi için duasına devam eder. Düğün için Aarti’nin hazırlanması istenir. Aarti, Ajay ile evlendiği anları hatırlar. Annesinin ona dediklerini düşünür. Amit’le evlenemeyeceğini bir kez daha söyler. Amit, Pari ve Nimmi odadan göndererek Aarti ile yalnız kalmak ister. Aarti ise yüksek sesle ağlamaya başlar. Amit, Aarti’nin tepkisini görünce şoke olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir