Düşman Başına 246. Bölüm Özeti – 26 Nisan Perşembe

düşman başına 246

Aarti İntihar Etti!

Düşman Başına 246. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 246. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 246. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 246.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 246.bölümde neler olacak? Düşman Başına 246. bölüm özetinde Aarti bu evliliğin olmaması için gerçekleri söylemeye yeltenecekken sürekli Rani’nin engellemesine maruz kalır. Aarti son çıkış yolunu dener. Düşman Başına 246. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 246
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Aarti ağlamaya başlamış ve Amit ne tepki vereceğini şaşırmıştı. Aarti, Amit’ten gitmesini ister. Shanti gelir ve Amit’i oda da görünce kızmaya başlar. Shanti, Aarti’nin neden ağladığını sorar. 

Kuşya evlilik bürosunu arar. Ondan adayları gelinlikle göndermesini ister. Damat kimi beğenirse hemen onunla evlenecektir.

Preeti, Nandu’nun evde ayak işleri yapmasından hoşnutsuzdur. Ondan bir damat gibi davranmasını ister. Nandu ise damat değil evin oğlu olduğunu izah eder. Kalbinin iyiliğini anlaması için yıllar geçmesi gerektiğini söylüyor.

Aarti gibi Rani de gelinliğini giyip gelmiştir. Shanti, Shivam’dan Aarti’yi belediye binasına götürmesini ister. Shanti, Rani’nin Aarti’ye yaklaşmasını engelliyor. Rani, Nandu’dan her şeyi halletmesini ister. Nandu ondan endişelenmemesini ister. Aarti gitmeyi reddediyor. Hepsi şoke olur. Rani ona hayır anlamında işaret eder ve Nandu’dan yönetmesini ister. Shanti, Aarti’nin ayağındaki yarasından dolayı gitmek istemediğini düşünür. Ayakkabısına gül yaprakları doldurur. Shanti, Aarti’nin yürüyemediğini görünce Shivam’dan Aarti’yi bisiklete oturtmasını ve onu salona bırakmasını ister. Amit ve Shivam şoke olur.

Düşman Başına 246. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 23 Mart Perşembe

Shivam ve Aarti yoldadır. Aarti, bisikletten atlayarak ellerini ve ayaklarını kırmayı düşünür, en azından evlilik bununla durabilir diye düşünür. Yolda Shivam’ın arkadaşları ona mutluluklar diler.

Kuşya şimdi de Amit’in Shivam’ın odasını almasına takmıştır. Shivam bugün bir kızı beğenip evlenirse Shivam nerede kalacaktır. Evet Kuşya’nın sıradaki derdi budur. Shanti de Kuşya’nın bu sorununa karşılık Kuşya’nın odasını Shivam’a vermesini ister.

Bu sırada Kuşya’ya tanışmak için telefon gelir. Kuşya aileyi direk gelinlikle salona yönlendirir.

Amit’te hazırdır. Shanti onu kutsar. Rani de oraya gelir ve onu görünce gülümser. Shanti Rani’ye bir kez daha Amit’ten uzak durmasını söyler. Rani engellemelere rağmen sürekli bir yerlerden çıkmayı başarır. Amit’in at üstünde gelmesi için hazırlıklar yapılır ama at bulunamaz. Bu yüzden çekçekle gitmesine karar verilir.

Bundan sonra sürekli Aarti bir şeyleri açığa çıkaracakken sürekli Rani ona engellemeye çalışacaktır. Rani, Golu’yu ata bindirir ve Amit’le karılaşmasını sağlar. Golu ve Amit karşılıklı dans eder. Aarti intihar edecekken Rani onu yakalar ve Nandu’dan göz kulak olmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın