Düşman Başına 246. Bölüm Özeti – 26 Nisan Perşembe

düşman başına 246

Aarti İntihar Etti!

Düşman Başına 246. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 246. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 246. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 246.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 246.bölümde neler olacak? Düşman Başına 246. bölüm özetinde Aarti bu evliliğin olmaması için gerçekleri söylemeye yeltenecekken sürekli Rani’nin engellemesine maruz kalır. Aarti son çıkış yolunu dener. Düşman Başına 246. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 246
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Aarti ağlamaya başlamış ve Amit ne tepki vereceğini şaşırmıştı. Aarti, Amit’ten gitmesini ister. Shanti gelir ve Amit’i oda da görünce kızmaya başlar. Shanti, Aarti’nin neden ağladığını sorar. 

Kuşya evlilik bürosunu arar. Ondan adayları gelinlikle göndermesini ister. Damat kimi beğenirse hemen onunla evlenecektir.

Preeti, Nandu’nun evde ayak işleri yapmasından hoşnutsuzdur. Ondan bir damat gibi davranmasını ister. Nandu ise damat değil evin oğlu olduğunu izah eder. Kalbinin iyiliğini anlaması için yıllar geçmesi gerektiğini söylüyor.

Aarti gibi Rani de gelinliğini giyip gelmiştir. Shanti, Shivam’dan Aarti’yi belediye binasına götürmesini ister. Shanti, Rani’nin Aarti’ye yaklaşmasını engelliyor. Rani, Nandu’dan her şeyi halletmesini ister. Nandu ondan endişelenmemesini ister. Aarti gitmeyi reddediyor. Hepsi şoke olur. Rani ona hayır anlamında işaret eder ve Nandu’dan yönetmesini ister. Shanti, Aarti’nin ayağındaki yarasından dolayı gitmek istemediğini düşünür. Ayakkabısına gül yaprakları doldurur. Shanti, Aarti’nin yürüyemediğini görünce Shivam’dan Aarti’yi bisiklete oturtmasını ve onu salona bırakmasını ister. Amit ve Shivam şoke olur.

Düşman Başına 246. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 23 Mart Perşembe

Shivam ve Aarti yoldadır. Aarti, bisikletten atlayarak ellerini ve ayaklarını kırmayı düşünür, en azından evlilik bununla durabilir diye düşünür. Yolda Shivam’ın arkadaşları ona mutluluklar diler.

Kuşya şimdi de Amit’in Shivam’ın odasını almasına takmıştır. Shivam bugün bir kızı beğenip evlenirse Shivam nerede kalacaktır. Evet Kuşya’nın sıradaki derdi budur. Shanti de Kuşya’nın bu sorununa karşılık Kuşya’nın odasını Shivam’a vermesini ister.

Bu sırada Kuşya’ya tanışmak için telefon gelir. Kuşya aileyi direk gelinlikle salona yönlendirir.

Amit’te hazırdır. Shanti onu kutsar. Rani de oraya gelir ve onu görünce gülümser. Shanti Rani’ye bir kez daha Amit’ten uzak durmasını söyler. Rani engellemelere rağmen sürekli bir yerlerden çıkmayı başarır. Amit’in at üstünde gelmesi için hazırlıklar yapılır ama at bulunamaz. Bu yüzden çekçekle gitmesine karar verilir.

Bundan sonra sürekli Aarti bir şeyleri açığa çıkaracakken sürekli Rani ona engellemeye çalışacaktır. Rani, Golu’yu ata bindirir ve Amit’le karılaşmasını sağlar. Golu ve Amit karşılıklı dans eder. Aarti intihar edecekken Rani onu yakalar ve Nandu’dan göz kulak olmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir