Düşman Başına 246. Bölüm Özeti – 26 Nisan Perşembe

düşman başına 246

Aarti İntihar Etti!

Düşman Başına 246. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 246. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 246. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 246.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 246.bölümde neler olacak? Düşman Başına 246. bölüm özetinde Aarti bu evliliğin olmaması için gerçekleri söylemeye yeltenecekken sürekli Rani’nin engellemesine maruz kalır. Aarti son çıkış yolunu dener. Düşman Başına 246. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 246
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Aarti ağlamaya başlamış ve Amit ne tepki vereceğini şaşırmıştı. Aarti, Amit’ten gitmesini ister. Shanti gelir ve Amit’i oda da görünce kızmaya başlar. Shanti, Aarti’nin neden ağladığını sorar. 

Kuşya evlilik bürosunu arar. Ondan adayları gelinlikle göndermesini ister. Damat kimi beğenirse hemen onunla evlenecektir.

Preeti, Nandu’nun evde ayak işleri yapmasından hoşnutsuzdur. Ondan bir damat gibi davranmasını ister. Nandu ise damat değil evin oğlu olduğunu izah eder. Kalbinin iyiliğini anlaması için yıllar geçmesi gerektiğini söylüyor.

Aarti gibi Rani de gelinliğini giyip gelmiştir. Shanti, Shivam’dan Aarti’yi belediye binasına götürmesini ister. Shanti, Rani’nin Aarti’ye yaklaşmasını engelliyor. Rani, Nandu’dan her şeyi halletmesini ister. Nandu ondan endişelenmemesini ister. Aarti gitmeyi reddediyor. Hepsi şoke olur. Rani ona hayır anlamında işaret eder ve Nandu’dan yönetmesini ister. Shanti, Aarti’nin ayağındaki yarasından dolayı gitmek istemediğini düşünür. Ayakkabısına gül yaprakları doldurur. Shanti, Aarti’nin yürüyemediğini görünce Shivam’dan Aarti’yi bisiklete oturtmasını ve onu salona bırakmasını ister. Amit ve Shivam şoke olur.

Düşman Başına 246. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 23 Mart Perşembe

Shivam ve Aarti yoldadır. Aarti, bisikletten atlayarak ellerini ve ayaklarını kırmayı düşünür, en azından evlilik bununla durabilir diye düşünür. Yolda Shivam’ın arkadaşları ona mutluluklar diler.

Kuşya şimdi de Amit’in Shivam’ın odasını almasına takmıştır. Shivam bugün bir kızı beğenip evlenirse Shivam nerede kalacaktır. Evet Kuşya’nın sıradaki derdi budur. Shanti de Kuşya’nın bu sorununa karşılık Kuşya’nın odasını Shivam’a vermesini ister.

Bu sırada Kuşya’ya tanışmak için telefon gelir. Kuşya aileyi direk gelinlikle salona yönlendirir.

Amit’te hazırdır. Shanti onu kutsar. Rani de oraya gelir ve onu görünce gülümser. Shanti Rani’ye bir kez daha Amit’ten uzak durmasını söyler. Rani engellemelere rağmen sürekli bir yerlerden çıkmayı başarır. Amit’in at üstünde gelmesi için hazırlıklar yapılır ama at bulunamaz. Bu yüzden çekçekle gitmesine karar verilir.

Bundan sonra sürekli Aarti bir şeyleri açığa çıkaracakken sürekli Rani ona engellemeye çalışacaktır. Rani, Golu’yu ata bindirir ve Amit’le karılaşmasını sağlar. Golu ve Amit karşılıklı dans eder. Aarti intihar edecekken Rani onu yakalar ve Nandu’dan göz kulak olmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir