Düşman Başına Dizisinin Shanti’si Acı Dolu Günler Yaşadı!

Düşman Başına Shanti

Düşman Başına dizisinin Shanti’si Krutika Desai’nin yürek burkan anısı hepimizin gözlerini dolduracak. Düşman Başına dizisinde canlandırdığı karakterle hepimizi güldüren Shanti Shrivastav bu sefer bizleri hüzne boğuyor.

Krutika Desai, kocası Imtiaz Khan’ın ölmeden önce ona söylediklerini anlatıyor: “Şimdi gidiyorum”

Oyuncu Krutika Desai, kocası Imtiaz Khan’ın ölümünün kendisi ve kızı üzerinde bıraktığı etki hakkında konuştu. Acılarıyla tek başlarına mücadele etmek zorunda olduklarını da sözlerine eklemeyi ihmal etmedi.

Krutika Desai pandemi kapanmasından kısa bir süre önce kocası Bollywood aktör-yönetmeni Imtiaz Khan’ı kaybeder.

Karantina nedeniyle kendisinin ve kızı Ayesha Khan’ın kimse gelip onları ziyaret edemeyeceği için kayıplarını tek başlarına kabul etmek zorunda kaldıklarını anlatır.

Düşman Başına dizisinin kurnaz Shanti’si bu sefer karşımıza duygusal olarak çıkıyor. Kocasını kaybettiğinde dünyasının başına yıkıldığından bahsediyor. Yaşadıkları bu kayıp esnasında karantina sürecinin artıları ve eksileri olduğundan bahseder. İyi yanı kızı Ayesha ile evde o huzuru yaşayıp ve sessizce iyileşmenin güzelliğini anlatır. Ne de olsa bu trajediyle başa çıkmak için insanın zamana ihtiyacı oluyor. Kötü yanı ise kimsenin gelip destek olamamasıydı der.

Oyuncu eşini kaybettiği dakikalara ait şu sözleri söylüyor.

“Zordu ama vedalaşma şekli yüreklendiriciydi. ‘Chalo Kruttika, ben şimdi gidiyorum’ dedi ve gözlerini kapattı. O son anlarda gözlerinden çok şey aktardı, sevgisini ve gücünü bana bahşetti. Bu bana, ona çok yakın olan kızım için devam etme ve güçlenme cesaretini verdi.”

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir