Düşman Başına 147. Bölüm Özeti – 10 Kasım Perşembe – Nimmi HAMİLE!

Düşman Başına 147

Nimmi’nin Hamileliği İstenmiyor!

Düşman Başına 147. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 147. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 147. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 147. Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 147.bölümde neler olacak? Düşman Başına 147.bölüm özetinde Nimmi bayılınca eve doktor çağırılacak. Doktorun verdiği müjdeli haber ise herkesi şaşkına çevirecek! Düşman Başına 147.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 147.bölümde Nirmala ve Rani kapı kapı dolanıp insanları çay partisine davet eder. Rani Prabha’ya gidip Ashok ve Nirmala’nın evlendiğini doğrular. Prabha gülerek bu davete katılacağını söyler. Sarla ise bu durumdan hoşlanmaz ve insanları arayıp iptal etmelerini ister. Rani Sarla’ya Nirmala için birkaç günlük ömrü kaldığını kadını rahat bırakmasını ister.

Nimmi Bayıldı! Preeti ve Lucky telefonda konuşurken Shanti’nin geldiğini duyup kapatır. Shanti Preeti’ye mangalsutrasını sorar. Preeti kırıldığını söyleyince Shanti nasıl bu kadar rahat olduğunu sorar. Nimmi ise Shanti’nin verdiği işleri yaparken bayılır.

Shanti, Raghav’a seslenir. Hemen doktor gelir ve Nimmi’yi muayene eder. Nimmi’nin hamile olduğunu açıklar. Herkes şoke olur. Shanti doktora bunu kimseye söylememesini ister. Kuşya günlerdir torun istediğini ve Nimmi’nin hamile kaldığını söyler. Raghav neden üzgün olduklarını sorar. Shanti yaşadıklarını hatırlayarak tarih tekerrür ediyor der. Nimmi’nin dul hayatında çocuk büyütmesinin zor olacağını düşünür. Nimmi ise ailesinin başına dert olacağını düşünüp kendini öldürmeye çalışır. Evdekiler buna engel olur.

Gece Nimmi karanlıkta ağlar. Shanti onunla gelmesini ister. Shanti Kuşya’ya bu çocuğa bakamayacaklarını aldırmaları gerektiğini söyler. Kuşya böyle bir şeyi istemez. Shanti bu konuda net olduğunu belli eder.

Düşman Başına 147. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Preeti de Nimmi’yle alay etmeye başlar. İkili kavga etmeye başlar. Sarla da abisi Raghav’a Amit’le birlikte tuzak kurmaya çalışır. Onun işini riske atıp Shanti’nin odak noktasını değiştirerek Shanti Sadan’a sahip olmaya çalışır.

Kadınlar davete gelir ve Sarla’yla dalga geçmeye başlar. Ashok’un Nirmala’ya ilgili gösterdiğini Sarla’nın evde bir konumunun kalmadığını konuşurlar. Kadınlar Sarla’yla dalga geçer.

Nimmi çocuğunun istenmediğini öğrenerek ağlamaya başlar. Nimmi daha çok çalışacağını söyler. Shanti bunun öyle bir şey olmadığını söyler. Kuşya bu durumu Raghav’la da konuşmak istediğini söyler. Shanti bunu kabul etmez.

Shivam eve geldiğinde Nimmi’ye neden ağladığını sorar. Kuşya desteğinizle dünyada çocuk sahibi olmak istiyor. Çocuğunu büyütür müsünüz diye sorar. Shanti, Nimmi’den ağlamamasını ister. Doktora gitmek için hazır olmasını ister. Shanti herkesi gönderdikten sonra ağlamaya başlar.

 • Grip İçin Bitkisel Çözümler – Gripten Korunma Yolları
  Grip İçin Pratik Tarif..Kış aylarının gelmesi ile birlikte grip salgınları hızla yayılıyor. Gripten nasıl korunuruz, grip nasıl geçer, ne iyi gelir? Tüm bu sorularınızın çözümü doğada. Sizler için griple mücadelede bitkisel yöntemleri anlattık. Bu doğal karışımı evinizde pratik şekilde hazırlayarak kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
 • Faranjit, Kuru Öksürüğü Anında Geçiren Karışım – Gribe Veda
  Faranjit Nedir? Faranjit Nasıl Geçer? Faranjit, kuru öksürük nasıl geçer? Kış aylarının yaklaşması ile beraber grip salgınından herkes muzdarip. Farenjiti olanlar, sürekli kuru kuru öksürenler. Bu tarif tam size göre. Evinizde kolayca hazırlayıp, uygulayabileceğiniz bu tarifle gribe veda edebilirsiniz.
 • Ayak Şişliği Nedenleri ve Tedavi Yöntemi -Ayaklarım Davul Gibi Oluyor!
  Ayak Şişliğine Ne İyi Gelir? Ayaklarda yaşanan şişlikler yürümeyi ve günlük yaşantımızda konforumuzu oldukça etkileyen sorunlardan biri. Peki ayak şişmesi neden olur, nasıl geçer? Tüm bu sorularınızın cevabı pratik şekilde uygulayacağınız kür tarifimizde.  
 • Hangi Kısmetse Olur Kadın Karakterisin?
  Kısmetse Olurda hangi kadın karakter sensin. Testi çöz sonucu gör.
 • Varisleri Rahatlatacak Mucize At Kestanesi Yağı Tarifi
  Varise Ne İyi Gelir? Varis nedir? Neden olur? Sık rastlanan damar sorunlarından biri olan varis toplumumuzda oldukça sık görülen hastalıklardan biri. Damarların kan akışında yaşanan bu durum neticesinde damarlarda şişme hatta çatlama bile görülmektedir. Peki varise ne iyi gelir? Sizler için mucizevi bir kür tarifi hazırladık. Hadi zaman kaybetmeden tarife geçelim. Bunun için malzeme listemiz şöyle…

Bir cevap yazın