Seninle Yeniden 50 Bölüm Özeti – 14 Kasım Pazartesi – Pallavi Her Şeyi Duydu! Evi Terk Etti…

Seninle Yeniden 49

Esha Oyunlarına Devam Edecek!

Seninle Yeniden 50. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 50. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Kasım Pazartesi günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 49. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 50. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 50.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 50.bölümde Pallavi gerçekleri duyacak. Pallavi evi terk ediyor. Seninle Yeniden 50.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 50.bölümde Pallavi’yi Esha’yı uyarıyor. Raghav’ın onu sevmediğini boş hayallere kapılıp ailesini huzursuz etmemesini ister. Ayrıca Pallavi tüm bunların arkasında Sunny’nin olduğunu Esha’nın onun etkisi olduğunu anlar. Ama Esha, Pallavi’nin sözlerini umursamaz. Ona Raghav’ın kayıp olduğu gece aslında birlikte olduklarını söyler. Pallavi Esha’ya tokat atar.

Pallavi odadan çıkınca muhabirlerle karşılaşır. Raghav’a Jaya mücevher tasarımlarının arkasındaki ilham kaynağını sorarlar. Raghav, Palavi’yi işaret eder. Pallavi de Raghav’ı çok sevdiğini hayat hikayesini anlatır. Raghav Pallavi’nin sözlerinden çok etkilenir. Kendisini odasına kapatır. Pallavi’ye tüm gerçeği anlatmak ister.

Raghav, Esha’nın odasına gittiğinde Esha’nın dolabında Pallavi’nin tasarımlarını görür. Esha’nın bu tasarımları çalmış olduğunu söyler. Esha odaya gelince bunu bilerek Pallavi’nin koyduğunu kendisinden nefret etmesini sağlamak için yaptığını anlatır. Esha ayrıca Pallavi’nin kendisini öldürmeye çalıştığını da ifade eder. Raghav bunlara inanmaz. Esha Raghav’la olan ilişkisinden bahsedince Raghav sinirlenir. İkisinin arasında asla bir ilişki olamayacağını vurgular. Esha’yı iter. Aralarındaki tüm konuşmayı Pallavi duyar.

Pallavi Evi Terk Ediyor. Pallavi koşarak uzaklaşırken Raghav arkasından ona yalvarır. Pallavi artık güveninin kırıldığını her şeyin bittiğini bu evden gideceğini söyler.

Pallavi giderken Esha Raghav’ı durdurur. Neden peşinden gittiğini sorar. Raghav Esha’dan defolup gitmesini ister. Raghav kapıya çıktığında ise güvenlik Pallavi’nin yüzüğünü verir.

Bu arada Deskmuklar da ise Milind ve Soluchana kavga etmiş Soluchana evi terk edeceğini söylemişti. Milind Rajni’yle plan yapar. Rajni aarti yapınca Mansi ve Vijay bu performansı çok başarılı bulur. Soluchana’dan beklenmeyecek bir hareket olduğu için şaşırırlar. Rajni yemek yapmaya gittiğini söylediğinde ise Mansi dışardan yemek siparişi vermeleri gerektiğini söyler. Milind ise bu yemeği merakla beklediğini söyler.

Seninle Yeniden 50 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi sokaklarda amaçsızca ürür ve yine tüm renklerini kaybettiğini söyler. Yolda Amrita Pallavi’yi görür. Pallavi ona olanları anlatınca Amrita eve götürür.

Jaya da Kirti’ye Pallavi ve Raghav’ın nerede olduğunu sorar. Farhad gelir ve Raghav’ın her yerde Pallavi’yi aradığını söyler. Jaya ise Esha’nın üzerine yürür. Bu olayda onun bir parmağı olup olmadığını sorar. Yine ailesini darmaduman ettiği için kızmaya başlar.

Amrita, Pallavi’yle eve gelince herkes şaşkına döner. Amrita, Pallavi’yi odasına götürür. Kararı ne olursa onu destekleyeceğini belirtir. Pallavi, Raghav’a defalarca şans verdiğini her defasında kırdığını söyler. Doğası gereği onun asla değişmeyeceğine inanır.

Vijay Raghav’ı arayarak Pallavi’nin evlerinde olduğunu haber verir. Raghav koşarak yanına gelir. Raghav, Pallavi’den defalarca özür diler. Ama Pallavi geri adım atmaz. Pallavi mangalsutrasını kırar. Evdekilere de bir şey belli etmez.

Vijay gerçekleri öğrenmek için Jaya’yı arar. Jaya bunların arkasında Esha’nın olduğunu söyler. Esha’da eşyalarını topluyordur. Sunny’nin boş sözlerine aldandığı için ona kızar. Sunny ise gelip Esha’nın aklını tekrar bulandırır.

Raghav sabah kadar bir ağacın altında sabahlar. Pallavi örtü alıp aşağı iner. Ama bu konuda tavrı net olduğu için geri döner. Örtüyü Amrita’dan vermesini ister.

Esha’nın Yeni Oyunu! Vijay ise Pallavi’ye destek olmaya çalışır. Raghav ile arasındakileri kestirip atmamasını ister. Sunny ise koşarak Jaya ve Kirti’den gelmelerini ister. Esha’nın odada yerde yattığını elinde şişeyi görürler.

Kirti, Raghav’ı arayarak Esha’nın durumundan haberdar eder. Raghav, Pallavi’nin peşini bırakarak Esha’ya yönelir. Jaya ondan gitmesini istedikleri için bu ucuz adımı attığını söyler.

Mansi ise Soluchana benzerliğindeki Rajni’yle konuşur. Pallavi’nin geri döndüğünü burasının bir misafirhane olmadığını söyler. Rajni ise burasının kendi evi olduğunu Mansi’nin de evlilik sonrası bu evde kalmaya devam ettiğini hatırlatır. Mansi neden bu kadar garip konuştuğunu sorar. Rajni herkesi elekten geçirip adam etmeye karar vermiş gibidir.

Raghav ve Pallavi’ye Jaya’nın kalp krizi geçirdiği haberi gelir. İkili koşarak Rao malikanesine giriş yapar. Işıklar yanar ve Diwali Bayramı için sürpriz yapılır. Jaya ikiliden af diler. Vijay da Jaya’nın isteği için tüm bunlara uyduğunu açıklar. Jaya, Pallavi’nin bu evden gitmesini istemez. Esha gelir ve herkesin içinde her şeyi anlatır. Böylece tüm aile sorunun ne olduğunu öğrenmiştir. Jaya da Pallavi’nin hayatını mahvettiği için özür diler. Raghav’ın annesi olarak adlandırılmaktan utandığını ifade eder.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Grip İçin Bitkisel Çözümler – Gripten Korunma Yolları
  Grip İçin Pratik Tarif..Kış aylarının gelmesi ile birlikte grip salgınları hızla yayılıyor. Gripten nasıl korunuruz, grip nasıl geçer, ne iyi gelir? Tüm bu sorularınızın çözümü doğada. Sizler için griple mücadelede bitkisel yöntemleri anlattık. Bu doğal karışımı evinizde pratik şekilde hazırlayarak kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
 • Faranjit, Kuru Öksürüğü Anında Geçiren Karışım – Gribe Veda
  Faranjit Nedir? Faranjit Nasıl Geçer? Faranjit, kuru öksürük nasıl geçer? Kış aylarının yaklaşması ile beraber grip salgınından herkes muzdarip. Farenjiti olanlar, sürekli kuru kuru öksürenler. Bu tarif tam size göre. Evinizde kolayca hazırlayıp, uygulayabileceğiniz bu tarifle gribe veda edebilirsiniz.
 • Ayak Şişliği Nedenleri ve Tedavi Yöntemi -Ayaklarım Davul Gibi Oluyor!
  Ayak Şişliğine Ne İyi Gelir? Ayaklarda yaşanan şişlikler yürümeyi ve günlük yaşantımızda konforumuzu oldukça etkileyen sorunlardan biri. Peki ayak şişmesi neden olur, nasıl geçer? Tüm bu sorularınızın cevabı pratik şekilde uygulayacağınız kür tarifimizde.  
 • Varisleri Rahatlatacak Mucize At Kestanesi Yağı Tarifi
  Varise Ne İyi Gelir? Varis nedir? Neden olur? Sık rastlanan damar sorunlarından biri olan varis toplumumuzda oldukça sık görülen hastalıklardan biri. Damarların kan akışında yaşanan bu durum neticesinde damarlarda şişme hatta çatlama bile görülmektedir. Peki varise ne iyi gelir? Sizler için mucizevi bir kür tarifi hazırladık. Hadi zaman kaybetmeden tarife geçelim. Bunun için malzeme listemiz şöyle…
 • Saç Kepeğini Önleyen Tarif ( Pul Pul Dökülmelere Son)
  Saç Kepeği Nasıl Geçer? Saç kepeği nasıl geçer? Doğal olarak saç kepeği nasıl geçer? Saç kepeği evde nasıl geçer? Erkeklerde saç kepeği nasıl geçer?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir