Düşman Başına 115. Bölüm Özeti – 6 Ekim Perşembe

Düşman Başına 113

Düşman Başına 115.bölümde neler olacak? Düşman Başına 115.bölümde işler karışıyor. Mohit, Preeti ve Vyom evliliğinin önünde pimi çekilmiş bomba gibi bekliyor. Düşman Başına 115.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına son bölümde Sarla ve Kuşya yolda Riya’yı Mohit’le konuşurken görmüş durumu yanlış anlamışlardı. Kuşya dayanamayıp Riya’ya hesap sorar. Riya ise göründüğü gibi olmadığını ne pahasına olursa olsun Preeti’yi evlendireceğini söyler.

Shanti yanlarınla gelince ikili susar. Shanti kendisinden bir şeylerin gizlendiğini sezer. Bu arada eve pandit gelir. Preeti’nin haldi töreni için evli 21 kadına ihtiyaçları olduğunu söyler. Evdekiler Preeti’nin evliliğini gizlediği için bu kadınları nereden bulacaklarını düşünür.

Shanti Riya’nın telefonunda Riya’nın adını vererek kadınları Preeti’nin törenine davet ettiğini açıklar. Preeti’nin evlilik haberi böylece yayılacak ve bir sorun çıkarsa Shanti, Riya’nın evden atılacağını düşünür.

Sharmili, Shanti’yi arayarak Vyom ve Preeti’nin evlenmeden önce buluşmalarını ister. Shanti bunu kabul etmez ve evdekilere soracağım bahanesiyle telefonu kapatır. Shanti, Riya’yı araması gerektiğini düşünür. Sonuçta evdeki kararları o veriyordur. Riya Sharmili’nin gençleri buluşturma fikrine sıcak bakar.

Riya Preeti’den Vyom’la buluşmasını ister. Shanti ve Kuşya’ya haber vereceğini söyler. Nimmi buna gerek olmadığını kendisinin haber vereceğini söyler. Nimmi ise kimseye haber vermez. Pari de Vyom’u takip etmeye başlar.

Riya Bu Sefer Kurtarılamayacak! Shanti eve döndüğünde Kuşya’yı uyuyor bulup sinirlenir. Ardından Preeti’yi görmeye gider. Nimmi ona engel olmaya çalışır. Preeti’nin yüzüne bir şeyler sürmek ister. Shivam’da evde Riya’yı arar. Nimmi iyice köşeye sıkışır. Sarla koşarak gelir ve Preeti’nin evde olmadığını söyler.

Düşman Başına 115. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Eve de kadınlar tören için doluşmaya başlar. Kuşya onları görünce şoke olur. Bu kadınların Sharmili’ye her şeyi anlatacağını düşünür. Kuşya onları çağıranın Riya olduğunu öğrenince daha çok sinirlenir. Kızlarına karşı içinde kin biriktirdiğini söyler. Bunu Raghav’a anlatacağını belirtir.

Nandu İşler Bozacak! Diğer tarafta ise Nandu rahat durmaz. Vyom ve Preeti buluşur. Riya ayrı bir masaya geçer. Nandu bir çocuk tutar ve ona Mohit’i arattırır. Ardından Vyom’a inek gübresi attırır. Neyse ki Vyom kafasını çevirir ve başkasına isabet eder. Pari de oraya gelir. Bu evliliği bozmak için Preeti’nin geçmişini ortaya dökmeye karar verir. Riya’nın orda olduğunu fark edince geri durur. Nimmi de Riyayı arayarak evdeki durumları haber verir. Riya telefonda konuşurken Mohit’in oraya doğru geldiğini görür. Nimmi de bunu telefonda öğrenir.

Pari ise Mohit’in doğru zamanda geldiğini söyleyerek annesini arar. Mohit’in bu evliliği şimdi bozacağını söyler. Sarla şoke olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir