Seninle Yeniden 5 Bölüm Özeti – 30 Eylül Cuma

Seninle Yeniden 5

Raghav Neden Pallavi’nin Odasında?

Seninle Yeniden 5.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 5.bölüm özetinde Raghav Rao ve Pallavi bir antlaşma yapacak. Raghav her ne kadar Pallavi’ye yoluma çıkma dese de kendisi Pallavi’nin yoluna çıkmaktan kendini alıkoyamıyordur. Seninle Yeniden 5.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 5.bölüm özetinde Pallavi dükkana geldiğinde panoların söküldüğünü görür. Sare mağazası olarak göründüğünü fakat içeride iç çamaşırı sattıkları için şikayet aldıklarını söylenir. Pallavi tüm bunlara Raghav’ın sebep olduğunu anımsar.

Kirti ve Krishna, Pallavi’ye belediyeyle gidip görüşmesini Vijay’ın arkadaşı olduğunu söyler. Vijay öğrenmeden dükkanın mali durumunu anlatmak için bir fırsat olduğunu söylerler. Ama Pallavi Mansi’nin düğünü olduğu için kimseyi üzmek istemez. Yine bu durumu kendi başına halletmeye karar verir.

Belediye başkanıyla görüştüğün Pallavi, Vijay’ın kulağına bir şey gitmeyeceği konusunda güvence alır. Başkan işlerin düzenli gitmesi için Raghav Rao’nun şikayetinin geri çekilmesi gerektiğini söyler.

Meydan Okuma! Pallavi Raghav ile konuşmaya gider. Bir daha karşısına çıkamayacağını söyler. Raghav dükkanının iki senedir zararda olduğunu anlatır. Pallavi batarsa şehri terk ederim der. Ama ailesi için çalışmaya devam edip başaracağını söyler.

Seninle Yeniden 5 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raghav, meydan okumayı kabul eder. Farhad şaşırır. Raghav’ın neden meydan okumayı kabul ettiğini sorar. Ya Pallavi başarırsa der. Raghav ilk defa birinin bu denli kendinden emin hırslı oluşunu sevmiştir. İkisi de inatçıdır. İyi olan kazansın der.

Pallavi’nin evindeki evlilik hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Aileler kaynaşmış iyi vakit geçiriliyordur. Raghav’a belediyede yapılan şikayeti geri alıp almadığı sorulur. Raghav tam düşünmediğini biraz daha düşünmek istediğini söyler. Farhad bu hareketin kaçak güreşmek olduğunu, Pallavi’yle bir anlaşma yaptıklarını bunun yanlış olduğunu söyler. Raghav, Farhad’a Pallai’yi bu kadar çok önemsiyorsa gidip evlenmesini söyler.

Davetsiz Misafir! Raghav Kirti için liste yaptığını annesiyle buluşmak istediğini söyler. Yolda annesinin en sevdiği tatlılardan alır. Kirti yolda birisinin yardımına koşar. O arada tanışırlar. Raghav ikisinin sevgili olduğunu düşünür. Akash Pallavi’nin evine ışıklandırma için gidiyordur. Raghav onu takip eder. Pallavi’nin evinde nişan töreni başlamıştır ve Pallavi, Raghav’ın evinin içinde gezindiğini fark edince şok olur.

Vijay, Raghav’ı tapınakta ve çıkan haberlerden tanıyor. Raghav dükkanlarının yeni sahibi olduğunu belirtiyor.

Raghav kibarca kovulurken Soluchana buna engel oluyor. Raghav’ın kendi misafiri olduğunu kimin gidip kimin kalacağına kendisinin karar vereceğini söyler. Amruta da bu habere çok sevinir.

Raghav’ın amacıysa Akash’ı aramaktır. Pallavi ise Raghav’ı her gün görmeye nasıl katlanacağını düşünür. Soluchana kızı Amruta’ya düğünün sonunda Raghav ile arkadaş olmasını ister.

Raghav, Akash ve Kirti’yi görür ve Pallavi’nin onları bir araya getirmeye çalıştığını düşünür. Raghav Kirti’yi kenara çeker ve burada ne işi olduğunu sorar. Akash ile arasında ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Pallavi, Raghav ve Kirti’yi görür ve Raghav’ın neden Kirti’nin arkasında olduğunu düşünür, ayrıca onu gözetlemesi için bir adam göndermişti. Raghav, Pallavi’ye sadece 29 gününün kaldığını hatırlatmak için burada olduğunu ve günlerini boşa harcayacağını bildiğini ve böylece kaybını daha iyi kabul ettiğini söylüyor.

Herkes dans etmeye başlar. Pallavi’nin bluzunun düğmesi çıkmıştır. Raghav bunu fark eder ve uyarmaya gider. O sırada Pallavi odasına gider. İkisi tartışacakken Raghav niçin geldiğini söyler. Pallavi doğru söylediğini fark eder. Asha onları görür. Zaten Pallavi’den hoşlaşmıyordur. Asha, Pallavi’yi durdurur ve onun iyi bir kız olduğunu düşündüğünü ama o çocukla ilişkisi olduğu için tüm sınırları aştığını söyler.

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir