Can Yoldaşım 78.Bölüm Özeti – 16 Ekim Cumartesi

Can Yoldaşım 78

Santoş Ateş Püskürdü! Sandiya GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

Can Yoldaşım 78.bölüm özetinde Sandiya, patlayan su borusunu tehlikeli bir şekilde tamir etmişti. Santoş ise bu başarısından dolayı gelinini över. Peki 78. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Santoş arasında neler yaşanacak? Can Yoldaşım 78.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş sert çıktı! Suraj, Sandiya’nın yaptığı tamiratın yeterli olmadığını söyler. Tam tersi Santoş ise bu duruma karşı çıkar. Tamire gerek olmadığını söyler. Sandiya’nın yaptığı Yaman’nın en az onları iki yıl götürebileceğini iddia der. Sandiya’nın nasıl beceriyle çıkıp bu işi hallettiğini anlatır.

Suraj, Santoş’un bu sözlerini bir fırsat olarak düşünür. Sandiya’ya karşı bakış açısı olumluyken gerçeği ona anlatmak için doğru zamanın olabileceğini hisseder. Suraj bu amaçla Santoş’a Sandiya’nın bu tarz işlerde ne kadar iyi olduğunu anlatır. Onun evde oturacak bir gelin olamayacağını ima eder. Santoş Suraj’ın bu imasını hemen anlar. Surja’ı susturup, ona bir tamirci çağırmasını ve depoyu yaptırmasını söyleyip gider. Herkes Sanoş’un bu tavrına şaşırır.

Sandiya çok üzgün! Ancak Santoş’un öfkesi dinmez. Eline uzun bir bambu sopa alır. Sopayı Sandiya’nın tamir ettiği boruya vurmaya başlar. Sandiya’nın yaptığı yama yerinden çıkar ve boru tekrar su kaçırmaya başlar. Santoş ardından herkese açıkça Sandiya konusundaki tavrını ilan eder. Sandiya bu evde gelin olarak kalacaktır. Eğer başka bir yol istiyorsa Suraj ile ayrılıp kendi kaderini çizebilir!

Santoş’un bu sözleri Sandiya’nın kalbini kırar. Sandiya odasında gözyaşlarını tutamaz. Sandiya’nın üzgünlüğü devam ederken Snatoş’un yaptığı bu hareket yüzünden depodaki su biter. Mena hamile olduğu için su getirme işi Sandiya’ya kalır. Sandiya bu üzgünlüğün üzerine kovaları alarak su taşımaya gider.

Can Yoldaşım 78.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj üzgün! Sandiya kocaman kovaların altında iki büklüm eve su getirir. Santoş Suraj’ın bu durumu izlemesini sağlamak için onu dışarı çağırır. Sandiya zorluk içinde yürürken Suraj’ın içi acır. Santoş ise kararlılığını korur.

SurYa ikilisi baş başa kaldıklarında ise kara kara düşünürler. Santoş henüz ortada hiçbir şey yokken bu denli sert tavırlar sergiliyordur. Peki gerçeği öğrenirse Suraj VE Sandiya’yı neler bekleyecektir? Sandiya okula devam etmekle ilgili tereddütler yaşarken Surja tm tersi düşünür. Ne olursa olsun Sandiya’nın hayallerinin peşinden gitmesini savunur. Bunu şimdilik gizli de olsa devam ettireceklerdir.

Noel daveti! Suraj ve Sandiya beraber aldıkalrı bu karar üzerine evde aynı düzende yaşamaya devam edelre. Sandiya Santoş’un istediği gelin olma işlerini tekrar yapmaya başlar. AkŞam olduğunda ise gizlice üniversitenin yolunu tutar. Sandiya okula gittiğinde Emily tüm sınıftakileri noel için partiye davet eder. Sandiya’dan Suraj’ı da getirmesini ister. Sandiya gelmesinin zor olduğunu söylerken Emily ona ısrarcı davranır.

Sandiya sınıftan çıkıp müdirenin odasına gider. Onunla konuşması gereken bir konu vardır. Ancak Sandiya müdirenin odasına girdiğinde birini dosyaları karıştırır bulur. Sandiya hemen sorgulamaya başalar. Malati adındaki bu gencin odayı derhal terk etmesini yoksa müdireye durumu anlatacağını söyler. Çocuk hemen odadan çıkar.

Can Yoldaşım 78.Bölüm Özeti – 16 Ekim Cumartesi Devam Ediyor

Sandiya şüpheleniyor! Sandiya, Malati’yi okulun yıkımı konusunda düşmanlarla anlaşabileceğini dahi düşünür. Malati bunları reddederken Sandiya bazı konularda aşırı detaycı düşündüğünü kabul eder. Emily ise Sandiya’nın bu düşüncesini över. Nitekim Sandiya bu konuda oldukça doğru düşünüyordur. Mudire dahi bu işin içindedir.

Sandiya eve döndüğünde ise aksilikler her zamanki gibi yakasını bırakmaz. Bu seferde yataklarının üzerindeki fan kopar. İkiliye bir şey olmazken yatakları parçalanır. Santoş ve tüm ev halkı odaya gelir. Santoş fanı tamir ettirmediği için hayıflanır. İkili mecburen salonda yatar.

Santoş bebek istiyor! Diğer tarafta Santoş ise oğlu ile gelinin hala daha bebeklerinin olmamasına içerlenir. Bu amaçla Sandiya’ya bebek idolü verir. Ona bir nevi imada bulunur. Ayrırca Santoş’un yapacakları buunla da bitmez. Zorla Sandiya’yı güzelleştirir. Mkayaj yapmasını ve güzel kıyafetler giymesini sağlar. Sandiya’nın böylesine güzelleşmesi Suraj’ı çok etkiler.

Santoş ikilinin arasını yapmaya çalışırken Arun ise ona ikili hakkında öneride bulunur. Sandiya’nın ev işlerine çok yoğunlaştığını ikilinin baş başa kalması için zaman oluşturulması gerektiğini açıklar.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir