Baş Tacım 110.Bölüm Fragmanı – 20 Ekim Çarşamba

baş tacım 110

Archana Bebeğini Mi Kaybedecek!

Baş Tacım 110.bölüm özetinde Vashali bir karar varmış değil. Arçu’nun ise hamileliğinden dolayı iyi bir bakıma ihtiyacı vardır. Karankaj ailesinde bu kez Malohar hedefte! Baş Tacım 110.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav’ın işleri yolunda gitmiyordu. Yanlış kişilerle anlaşma yapmış ve iş yaptığı insanlardan para kazanacağı sırada borçlu durumuna düşmüştü. Bu yüzden kendini kötü hisseder.

Vashali is boşama kağıtlarına bakıp bir karar vermesi gerektiğini düşünüyordur. Varsha gelip kardeşine doğru bir karar vermesini ister. Ona yardımcı olamayacağını ne zaman bir karar verse bunun olumsuzlukla sonuçlandığını söyler. Bu yüzden kardeşi ne karar verirse Varsha onu destekleyeceğini söyler

Savita da Archana’yı görme umuduyla mandire gider. Arçu’ya rastlar. Onunla konuşma başlatabilmek için yanlışlıkla çarpış gibi yapar. Daha sonra onu kendini takip ettiği için azarlamaya başlar. Savita, Arçu ve Manav’ın yeni ev adresini öğrenmeye çalışır ama Arçu söylemez.

Manav’ın iş yaptığı adam Satish’in yanına gelir. Ona Manav hakkında birkaç soru sorar. Amacı Satish’i uyarmaktır. Çünkü Manav ile iş birliği yapıyorsa Satish’in işlerini de olumsuz etkileyebilecektir. Satish ise adama birkaç bir şey söyler ve bunun aralarında kalmasını ister.

Arçu, Manav’ın çalan telefonunu açar. Arayan kişi Manav’ın kaçmamasını bir an önce borcunu ödemesini ister. Arçu da Manav’a kendisinden bir şey saklamamasını ister. Mücadele etmesi gereken konuları birlikte göğüslemek istediğini söyler.

Baş Tacım 110.Bölüm Fragman Özeti

Manav Satish’den yardım istemeyi düşünür ama son olaylardan sonra yüzü yoktur. Manav’ın aklına annesine verdiği kolye gelir. Annesinden gidip o kolyeyi isteyecektir. Manav eve gidene kadar aklına annesinin yaptığı binbir türlü olay gelir. Manav kapıya vardığında telefonu çalar. Satish ile konuşan adam Manav’a ödeme yapacağını söyler. Manav bir anda olayın çözülmesine çok sevinir.

Manav eve gidip bu güze haberi Arçu ile paylaşır. Şimdi geri kalan parayı toparlamak için Satish’in yanına gider. Satish eve geldiği için Manav’a kızar. Çünkü Varsha görecektir ve evde huzursuzluk çıkacaktır. Dediği gibi de olur Varsha, Satish’e Manav’a yardım ettiği için kızar. Bir gün Manav’ın onun başını belaya sokacağını bildiğini söyler.

Arçu mide ağrısından dolayı doktora gider. Doktor ona diyet listesi uygular. Besin takviyesi ve ilaçlara ihtiyacı vardır. Ama bu liste oldukça pahalıdır. Arçu bu kadar parayı bu sıkışıklıkta bulamayacağını düşünür. Doktorun Arçu’ya söylediklerini dinleyen biri daha vardır. O da Savita… Doktorun söyledikleri Savita’yı endişelendirmeye başlamıştır.

Gece olduğunda Arçu rahatsızlanır. Manav onu apar topar hastaneye götürür. Doktor Manav’ı azarlamaya başlar. Arçu’ya gerekli her şeyi söylediğini ve bir an önce diyet listesine başlamayı önerir. Manav Arçu’ya daha önce hastaneye gelip doktorun söylediklerini sakladığı için kızmıştır.

Malohar’ın gece evden çıkması dikkat çekmeye başlamıştır. Vinod babasını takip eder. Onun geceleri alkol almaya çıktığını zanneder. Vinod bunu evdekilere de anlatınca evde Malohar’a karşı tavır alınır.

Baş Tacım 110.Bölüm Fragmanı – 20 Ekim Çarşamba Günü Neler Olacak?

Arçu ve Manav annesini ziyarete gelir. Herkes evdedir. Malohar’ın alkol aldığı konuşulur. Manav buna karşı çıkar. Çünkü o geceleri Malohar’ın çalışmaya çıktığını biliyordur. Bu yüzden yanlış anlaşılma olduğunu söyler. O sırada postacı gelir. Vashali postacının getirdiği kağıdı yüksek sesle okur. Bankadan kredi alındığı ve ödenmezse evi kaybedecekleri yazılıdır. Herkes çok şaşırır. Manav ayağa kalkıp yanlışlık olduğunu, Malohar’ın arkadaşının çektiği ve evin adresini şaşırdıklarını söyler. Manav çocuk kandırır gibi kandırır ve bunlarda çocuk gibi bu yalanı yerler.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir