Can Yoldaşım 167. Bölüm Özeti – 13 Ocak Perşembe

Can Yoldaşım 167

Mohit Hırsız Olmuş! Sandiya’ya Yakalandı!

Can Yoldaşım 167. Bölümde Sandiya kamu spotu hazırlamış ve farkındalık yaratmak istemişti. Bu durum amiri tarafından kötü karşılanmış ancak çıkan sonuçlar Sandiya’nın başarılı olduğunu göstermişti. Peki 167. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 167.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 167.bölüm özetinde Sandiya başardı! Karakola gelen Sandiya ve aile başta Zakir’in kötü şakasıyla korkuya kapılsa da Zakir gerçek rakamları gösterince herkes şoke olur. Çünkü Sandiya’nın yaptıklarından sonra hiçbir trafik ihlali yaşanmamıştır. Bu durum Hindistan genelinde adeta bir mucize gibidir. Hiçbir zaman trafik ihlalleri sıfıra inmemiştir.

Sandiya’nın bu başarısı elbette medyanın ilgisini çeker. Herkes Sandiya’nın başarısını konuşur. Bir röportajda anne yıllardır uğraşmasına rağmen oğluna kask taktıramadığını ancak Sandiya’nın bunu adeta bir mucize gibi gerçekleştirdiğini söyler. Diğer röportajda ise bir adam acele gitmemek gerektiğini ailelerine sağ salim gitmenin önemini vurgular.

Zakir’in daveti! Gün biterken de hiçbir trafik kuralı ihlali olmaz. Bir ara Vikram kırmızı ışıkta geçer gibi olsa da tam zamanında yeşilin yanması nedeniyle ihlal yapmaz. Kural ihlalinin sıfır olması herkesi mutluluğa boğar. Zakir Suraj ve Sandiya’yı evine yemeğe davet eder. Evi küçük olduğu için aileyi davet edemez. Suraj ve Sandiya akşam olduğunda Zakir’in evine gider. Sandiya ve Suraj hep beraber mutfağa girerek yemek yapmaya başlarlar.

Can Yoldaşım 167.Bölüm – Zakir, Sandiya ve Suraj’ı Yemeğe Davet Etti!

Can Yoldaşım 167. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Hep birlikte yemek yapan ekip oldukça güzel anlar yaşarlar. Tüm bu aksiyon v mücadeleden sonra normale dönmek herkese iyi gelmiştir. Zakir Suraj ve Sandiya’yı böyle görünce çok mutlu olur. Bu zamana kadar evlilikten kaçtığını ancak SurYa’nın evliliğe bakış açısını değiştirdiğini söyler.

Sandiya görevine döndü! Bu güzel anları daha da güzelleştirecek anlar yaşanır. Amir Sandiya ile görüşmek ister. Sandiya’nın başarısı ona da ulaşmıştır. Sandiya amirinin karşısına çıkar. Amiri onu yaptıklarından dolayı över ve yeni görevini verir. Sandiya kaybettiği mevkiye geri döner. Elinden alınan araçta ona geri verilir. Bu haber herkesi mutluluğa boğar.

İşler yolunda gitse de aksilikler bitmez. Vikram motorunun çalındığını söyleyerek gelir. Sandiya Zakir’le konuşarak motorun aranması işini hızlandırır. Bu esnada Mohit’in şüpheli hareketleri Sandiya’nın dikkatini çeker. Kayıp motor Sandiya ve Zakir’in çabalarıyla aramaya başlanır. Sandiya kendi motorunu almak için trafik şubeye gider. Bu esnada Sandiya’nın önünden geçen birinin altındaki motor yağ akıtıyordur. Sandiya motoru takibe alıp ona durumu anlatmak ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Can Yoldaşım 167.bölüm özetinde Mohit hırsız çıktı! Sandiya takip ettiği motora yaklaşınaca bir şey fark eder. Motorun plakasında sari parçası vardır. Geçmişe dönen Sandiya Vikram’ın motoruna takılıp yırtılan sarisini hatırlar. Hemen durumu Zakir’e haber verir. Kendisi de motoru takip eder. Kısa sürede adabı kıstıran Sandiya kaskını çıkarmasını ister. Adam kaskı çıkarınca Sandiya şok olur. Çünkü kaskın altındaki Mohit’tir.

Can Yoldaşım 167. Bölüm Özeti – 13 Ocak Perşembe Günü Neler Olacak?

Can Yoldaşım 167.Bölüm- Mohit yine ne işler açtın!

Mohit yakalanırken hemen yalana başvurur. Bu motorun kendi motoru olduğunu, çalınan motor olmadığını söyler Olay yerine gelen Zakir duruma el koyar. Motoru inceleyen Zakir üzerindeki boyayı kazır. Bunun Vikram’ın çalınan motoru olduğu ortaya çıkar. Mohit tutuklanarak karakola götürülür. Mohit yalanlarına burada da devam eder. Suraj Mohit’in çocuk olduğunu söyleyerek onu çıkarmak ister. Ancak Zakir ve Sandiya her şeyin kanuna göre olacağını söyleyerek Suraj’ı reddeder.

Tüm Rathi Ailesi Yasta!

Okumak İçin Tıklamalısın

Mohit kodese tıkıldı! Mohit ise masum olduğu konusunda ısrarcıdır. Yeni kardeşinin motoru ona verdiğini söyler. Telefonla birini arar. Kardeşi hemen geleceğini söyler. Tabi kimse gelmez. Mohit mal gibi bekler. Zakir’in artık sabrı taşar. Belirtilen adrese memur gönderir. Memurlar o adresi inceler ve sadece Mohit’in orada kaldığını öğrenirler. Mohit iyice köşeye sıkışır.

Sandiya’ya yalvarmaya başlar. Ancak Zakir’in tavrı nettir. Kim olursa olsun Mohit’i kodesten çıkarmayacaktır . Mohit pazartesiye kadar kodeste kalacaktır. Ondan sonra kefareti ödeyerek onu çıkartabilirsiniz der. Mohit’in hali Suraj ve Sandiya’yı da endişelendirir.

Can Yoldaşım Gelecek .Bölümü Kaçırmayın. Suraj kardeşini kurtarmak için kılık değiştirecek!

https://youtu.be/dX-2BQ5okk8
 • Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe
  Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri… Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça …
 • Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba
  Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU! Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne …
 • Can Yoldaşım 312.Bölüm Özeti – 7 Haziran Salı
  Sandiya Saldırganları Birbirine Düşürdü! Can Yoldaşım 312.bölüm özetinde Sandiya ve aile acımasız katiller tarafından rehin alınmıştı. Arzo mesaj yoluyla durumu polise haber verirken Surja ise tüneli kontrol etmişti. Suraj gizli tünelin kapağını açarak saldırganlar için …
 • Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi
  Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı! Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike …
 • Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar
  Ankita ve Ankur ÖLDÜ! Büyük SALDIRI! Can Yoldaşım 310. bölüm özetinde tapınakta yaşanan hırsızlık vakası büyük panik yaratmıştır. Sandiya kayıp idolü ararken Arpita suçluyu hızla yakalayıp durumu çözmüş ve övgüleri almıştır. Sandiya ise bu derece …

Bir yanıt yazın