Emanet 290.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Cuma

emanet 290

Yaman’ın Veda Konuşmaları! Seher Gerçekle YÜZLEŞECEK!

Emanet 290.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 290.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 290.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman ve Seher arsında romantik anlar yaşanmaya devam ediyor. Kırımlı’nın içinden çıkan bu kibar aşk adamı Seher’i şımartmaya ve onu mutlu etmeye bir an olsun ara vermiyor. Peki tüm bu yaşananlar ne anlama geliyor? Gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Seher gerçeği öğrenecek! Yaman’ın bu romantik halleri, sevdiği kadın için yaptıkları oldukça güzel. Üstelik Seher’de yaşadıklarından çok mutlu. Ancak bu tabloda mutlu olan tek kişi Seher. Diziyi izleyen herkes bu güzel sahneleri buruk bir şekilde izliyor. Çünkü Yaman’ın sözleri adeta bir ayrılık konuşmasını andırıyor. Her anın tadını almak ve hızlıca yaşamak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

İzleyenler elbette böyle hissetmekte haklı. Çünkü Yaman durumunun ne kadar kritik olduğunu saklamaya devam ediyor. Ancak bu işin boyutu oldukça büyük. Yaman karaciğerinin giderek kötüleşmesiyle yine bayılıp yığılacak. Seher sevdiği adamın bu sefer neyi olduğunun peşine düştüğünde gerçeği apaçık şekilde görecek.

Yaman kırımlı ölecek mi? İşlerin giderek çığırından çıkması Yaman’ın hastalanıp yatağa düşmesiyle olmayacak. Yaman’ın karaciğer nakline ihtiyaç duyması ve annesinin verdiği organı reddetmesiyle başlayacak. Burada yaşanacaklar ileride işlerin ne yöne gideceği konusunda oldukça önemli. Yaman Canan’ın ağına da düşebilir, onu reddederek hiç tanımadığı kardeşini de bulabilir. Bu aşamada işleri kısa sürede çözecek biri vardı. Ancak ölümü bütün bu sırrı yanında götürmesine sebep oldu. Bu kişi hatırlayacağınız gibi Arif babaydı!

Tüm bu karmaşayı bir kenara bırakırsak Ali ve Duygu için işler tam da tahmin ettiğimiz gibi ilerliyor. Ali’nin bir anda tırmanışa geçen şöhreti Duygu’yu kıskançlık krizlerine soktu. Burada çok yakında gerçekler açığa çıkacak. Kıskançlık krizlerine giren Duygu Ali’ye olan aşkını yakında itiraf edecek.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın