Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe

Can Yoldaşım final

Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri…

Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça azılı saldırganlar Rathi ailesini esir almıştı. Sandiya bu durumu amiri ve Arpita’ya anlatmayı başarmıştı. Peki final bölümünde bizleri neler bekliyor?

Final planı! Arpita ve Amir ile görüşen Sandiya konağa geri gelir. Konakta Suraj’da ona destek olur. Suraj büyük bir umutsuzluktan dem vurur. Lafı yakın zamanda düğünü olacak bir çifte getirir. Sandiya’ya umuttan bahsediyorsun ama bu çiftin düğünü olmasına rağmen elleri kolları bağlı der. İkili saldırganlara yönelik blöf atarken bu plan işe yarar. Saldırganlar o kadar vicdansız olmadıklarını eğlence yapacaklarını söyler. Üstelik kaçma planı da yolunda ilerliyordur.

Saldırganların söylemi ile beraber eğlence başlar. Saldırganlar her ne kadar iyi gözükseler de gittikleri zaman burayı kana bulayacaklarını söylerler. Şeytanları dize getirmek için Sandiya ise planını devreye sokar. Bilim adamlarının teknolojisini kullanan Sandiya kendisi ve Suraj’ın hologram görüntülerini alana yansıtır. Böylelikle Sandiya ve tutsaklar orda var gibi görünürken kaçma fırsatı yakalar.

Vansh anne dedi! Plan işlemeye başlarken Santoş çok endişelidir. Gördüğü kâbusun yaşanmamasını ister. Sandiya ve Suraj ise yukarı çıkarak önce çocukları kurtarmayı amaçlarlar. Bu esnada Arpita ve polis güçleri ise mahalleye gelmeye başlamıştır. Sandiya ve Suraj çocukları bir bir polise teslim eder. Bu arada saldırganlardan biri odaya gelir. Suraj ve Sandiya’yı yakalar.

Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe

Saldırgan ikiliyi herkesin önünde öldüreceğini söyler. Bu esnada Vansh duruma kayıtsız kalamaz. Suraj ve Sandiya’ya seslenir. İkiliye anne ve baba der. Bu anlar oldukça duygusaldır. Vansh Suraj’a bir bıçak vererek saldırganı etkisiz kılmasını sağlar. Böylece çocukları kurtarma operasyonu başarıyla sonuçlanır.

Herkes kurtuldu ama… Çocuklardan sonra Suraj ve Sandiya diğer insanları da tek tek kaçırır. Hepsi pencereden inerek güvenli alana geçerler. Geriye kalan tek kişi Mena, Emily ve Vikram olur. Sandiya ve Suraj onları da kurtarır. Ancak kendileri kaçmaya fırsat bulamadan suçluların lideri illüzyon oyununu fark eder. Herkesin kaçırıldığını görünce öfkeden delirir. Bu durumun intikamını Sandiya ve Suraj’dan alacağını söyler. Bu esnada Santoş ise çok üzgündür. Kabusunun gerçekleşmesini istemez. Sandiya ve Suraj yerine saldırgana kendisini öldürmesini ister. Amir ve Arpita’dan onları kurtarması için yalvarır.

Suraj ve Sandiya’yı kurtarmak için ordu da gelir. Santoş, Sandiya ve Suraj’ı kurtarması için yalvarmaya devam eder. Bu esnada Sandiya ve Suraj orduya fırsat yaratmak için harekete geçer. Suçlular ile savaşır. Suçlulardan sıyrılan ikili ordunun mahalleye girmesini sağlar. Köşeye sıkışan saldırganlar Suraj’ın dükkanına kaçar. Lider Sandiya’nın bebeğini rehin alır.

Ölümcül hap! Sandiya lidere bebeğini bırakması için yalvarır. Lider onunla bir oyun oynayacağını söyler. İki adet hap gösterir. Bunlardan biri zehir diğeri ilaç der. İkisinden birini için yoksa Kanak’ı vuracağım. Suraj ve Sandiya aynı hapları içerler.

Lider Suraj ve Sandiya’nın aynı hapı yemesini romantik bulur. Bu esnada ordu da harekete geçerek saldırganları yakalar. Lider ise artık iş işten geçti der. Sandiya ve Surja’a içinde bomba olan haplardan içirmiştir. Lider kendi ölümüyle beraber Sandiya ve Suraj’ı da yanında götüreceğini söyler.

Ölüme yürüyüş! Haydutlar yakalansa da Sandiya ve Suraj için iş işten geçmiştir. Bomba uzmanı yapacak hiçbir şeyin olmadığını söyler. Geri sayıma başlayan bomba 25 dk içinde patlayacaktır. Sandiya ve Suraj’ın 10 km çevresinde olan herkes tehlikededir.

Oldukça trajik olan bu durum aileye anlatılır. Sandiya ve Surja tüm aile ile vedalaşmaya başlar. İkili ölüme beraber yürüyecektir. Onlar ölüme giderken aile ile vedalaşırlar. Santoş’un yaşlılığında onunla olamadığı için özür diler. İkili arasında yoğun duygusal anlar yaşanır. Zaman hızla azalırken Sandiya artık gitmeleri gerektiğini söyler. İkili el ele tutuşarak yürümeye başlar. Polisler ve ordu ikiliyi selamlar. Herkesin gözyaşları sel olur.

Suraj ve Sandiya’ya veda! Saldırganların etkisiz kılındığı harbi ise şehirde yayılır. Sandiya yine sözünü tutmuştur. Halk her şeyden habersizdir. Suraj ve Sandiya’nın koşarak geçişlerini görüp onunla gururlanırlar. Suraj ve Sandiya ise denize doğru koşarlar. Yolda Suraj yine aşkını ne kadar çok sevdiğini gösterir. Sandiya’nın ayağına batan diken bile onun canını yakar. İkili uçurum kenarına geldiğinde el ele tutuşurlar.

İkili aşağı inerek denize doğru yürümeye başlarlar. Birbirlerine verdikleri evlilik yeminini ikisi de yerine getirmiştir. Ölüme bile beraber yürüyorlardır. Bu yüzden hem Suraj hem de Sandiya mutludur. Aile ise yukarıdan ikiliyi izler. Patlama için son dört dakika kalırken aile gözyaşlarına boğulur. Santoş Kanak’ı sararak ikisi için dualar eder. Ardından patlama gerçekleşir. Mena ikilinin artık bir olduklarını söyler. Gün o gün hiç olmadığı kadar kızıl batar. Rüzgar hiç olmadığı kadar sessiz eser. Kuşlar ve tüm doğa sessizliğe gömülür. Sandiya ve Surja böylelikle sonsuzluğa karışır…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın