Can Yoldaşım 146. Bölüm Özeti – 23 Aralık Perşembe

Can Yoldaşım 146

Sandiya’nın Gözü HASARLI! Akademi Kariyeri BİTECEK Mİ?

Can Yoldaşım 145. bölüm özetinde Sandiya yıldız oyuncu seçilip düğüne gitmeyi başarmıştı. Ancak Kavita ile karşılaşması ve Suraj ile olan hikayelerini öğrenmesi  Sandiya’yı şoke etmişti. Peki 146. Bölümde bizleri neler bekliyor?  Can Yoldaşım 146.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya Kavita’yı öğrendi! Suraj ve Kavita’nın şans eseri birbirine takılması, bunun üzerine Mena’nın tüm olanları ağzından kaçırması konakta buz etkisi yaratır. Sandiya şoke olurken Suraj sessizliğe gömülür. Mena fırtına kopacağını düşünürken Sandiya oldukça sakin davranır.

Takılan saati yerinden çıkartır. Kavita’yı karşılayarak içeri davet eder. Kavita’da Sandiya’nın bu denli sakin haline şaşırır. Bu arada damat tarafının ailesi konağa gelir. Damadın annesi Sandiya’ya övgülerde bulunur. Onun kariyerini öğrenmiştir.

Mena’nın gözü yine parada! Damat tarafı ardından Chavi’ye oldukça güzel takılar hediye eder. Aile yadigarı takılarını da verir. Cahvi teşekkür ederken Santoş bu güzel durumdan memnundur. Takıları Emily vererek odaya koyup kilitlemesini ister. Bu esnada Mena gelir ve damadın annesinin pırıltılı terliklerini görüp iç çeker.

Can Yoldaşım 146. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mena’nın aç gözlülüğü devam ederken gelin ve damat tarafı iyice kaynaşır. Herkes gelenek gereği yere karşılıklı oturur. Damat tarafından bir çocuk sırayla herkese lado yedirir. Sıra Suraj’a gelince Suraj tatlıyı yemek istemez. Bu durum büyük bir şok etkisi yaratır. Suraj’ın amacı geçmişte verdiği söz gereği Sandiya’nın elinden yemektir.

Suraj hakaret etti! Tatlının yenmemesi Suraj açısından verilmiş sözünü tutmak anlamı taşısa da damat tarafı için aynı anlama gelmez. Damadın amcası Suraj’ın bu hareketiyle kendilerine hakaret ettiğini söyler. Santoş durumu kurtarmak için oğlunun midesinden hasta olduğunu söylese de amca inatçıdır.

Bu inat gerçeğin açığa çıkmasına sebep olur. Bu gerçek Suraj’ın Sandiya için tatlı orucuna girdiğidir. Tabi bunun duyulması Suraj’ın alaya alınmasına sebep olur. Çünkü Hindistan’dan kadınlar erkekler için oruç tutar. Erkekler kadınlar için değil! Suraj küçük duruma düşse de kendini savunmayı başarırı. Sandiya’nın geçmişte yaptıklarını, polis olmak için çabasını, Suraj’ın özgüvenini kazanıp zorlukları atlatmasındaki rolünü tek tek sayar. Ve tüm bunlar için yaptığını söyler. Bu cevap damadın amcasını etkiler ve Suraj’ı övmesini sağlar.

Sandiya’nın gözleri! Bu durumun düzelmesiyle eğlence devam eder. Mohit’in dans etmek istememesi herkesi dansa teşvik eder. Sandiya çiçekle Suraj’ı vurmak ister. Ancak başaramaz. Gözlerinde bir sorun olduğu barizdir. Emily bunu yorgunluğa bağlasa da Sandiya bu konuda ciddi sorunlar yaşadığı açık!

Can Yoldaşım 146. Bölüm Özeti – 23 Aralık Perşembe Günü Neler Olacak?

Santoş oğlunun tatlı yemediğini öğrendiği için üzülür. Arun onu avutur. Oğlu ve gelinin aşkını gösterir. Kimin böyle birbirini sevdiğini ona sorar. Bu arada Sandiya düğün için hazırlanmıştır. Sandiya’nın güzelliği Suraj’ı etkiler.

Gözü hasarlı! İkili birbirine kelepçe takarak şakalaşır. Keleğçenin anahtarını bulmak isterlerken yine oldukça romantik yakınlaşmalar olur. Ardından düğün eğlencesi ve dansıyla her şey kusursuzdur. İşleri karıştıran iki nokta vardır. Birincisi Sandiya’nın gözleridir. Sandiya bir türlü odaklanamaz. Diğer ise Chavi’nin elinde çantayla çıkması ve bazı değerli eşyaların kaybolmasıdır.

Suraj, Sandiya’nın göz sorunun ciddi olabileceğini düşünüp onu doktora götürür. Doktor incelemelerin ardından Sandiya’nın göz hasarının olduğunu söyler. İyileşmesi içinse en az 1 yıl süre geçmesi gereklidir. Bu durum ikiliyi şoke eder.

Sandiya ne yapacak? Göz hasarı ikiliyi endişelendirirken Suraj ondan bu durumu önemsememesini ister. Sabretmesini ve geçmesini beklemesini söyler. İkili eve giderken Chavi ise giymek istemediği ayakkabı ve elbiseyi gizlice çalmıştı. Eve geldiğinde eşyaların çalındığını söyler.

Santoş duruma müdahale eder. Mena ve annesinin odasına gidip dolabını karıştırır. Ayakkabılar orada çıkınca herkes şoke olur. Bu duruma en çok şaşıran Chavi olur. Giymemek için kaçırdığı ayakkabılar nasıl Mena’nın dolabından çıkmıştır?

 • Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe
  Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri… Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça …
 • Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba
  Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU! Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne …
 • Can Yoldaşım 312.Bölüm Özeti – 7 Haziran Salı
  Sandiya Saldırganları Birbirine Düşürdü! Can Yoldaşım 312.bölüm özetinde Sandiya ve aile acımasız katiller tarafından rehin alınmıştı. Arzo mesaj yoluyla durumu polise haber verirken Surja ise tüneli kontrol etmişti. Suraj gizli tünelin kapağını açarak saldırganlar için …
 • Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi
  Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı! Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike …
 • Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar
  Ankita ve Ankur ÖLDÜ! Büyük SALDIRI! Can Yoldaşım 310. bölüm özetinde tapınakta yaşanan hırsızlık vakası büyük panik yaratmıştır. Sandiya kayıp idolü ararken Arpita suçluyu hızla yakalayıp durumu çözmüş ve övgüleri almıştır. Sandiya ise bu derece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir