Can Yoldaşım Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Can Yoldaşım

Can Yoldaşım Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne?

Türkiye’de 2021 yılında yayın hayatına başlayan Can Yoldaşım dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Dizinin sevenleri dizi oyuncularını artık aileden biri gibi görüyor. Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.

Deepika Singh / Sandiya : 26 Temmuz 1989 yılında Yeni Delhi’de doğmuştur. Deepika Singh 32 yaşındadır. Can Yoldaşım dizisine başladığında 22 yaşındaydı. Televizyon dünyasında Sandhya Rathi olarak anılmaya devam eder. Deepika Singh aslan burcudur.

Anas Rashid / Suraj : 31 Ağustos 1981 doğumludur. Rashid, Malerkotla’da Müslüman bir ailede dünyaya geldi. Şu anda 40 yaşındadır. Can Yoldaşım dizisine başladığında 30 yaşındaydı. Aynı zamanda iyi eğitimli bir şarkıcıdır. Ayrıca 2004 yılında Bay Pencap unvanını kazanmıştır. Anas Rashid başak burcudur.

Neelu Vaghela / Santos : 15 Nisan 1970 doğumlu olan oyuncu şu anda 51 yaşındadır. Jaipur doğumludur. Santos karakterini canlandırmaya başladığında 41 yaşındaydı. Neelu Vaghela oyunculuk kariyerine 11 yaşında başlamıştır. Can Yoldaşım dizisindeki Santos karakteriyle popülerliği artmıştır. Neelu Vaghela gerçek hayata bilemiyoruz ama Santos karakteriyle tam bir koç burcu.

Kanika Maheshwari / Menakşi :24 Nisan 1981 doğumludur. Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinin Aligarh kentinde dünyaya gelmiştir. Menakşi rolüyle negatif roldeki tüm ödülleri almıştır. Can Yoldaşım dizisine başladığında 30 yaşında olan oyuncu şimdi 40 yaşındadır. Kanika Maheshwari boğa burcudur.

Gautam Gulati / Vikram : 28 Kasım 1987 yılında doğan oyuncu 34 yaşındadır. Delhi doğumludur. Can Yoldaşım dizisinin Vikram’ı yay burcudur.

Sehrish Ali / Chavi : Hintli televizyon oyuncusu 15 Eylül 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Hindistan’ın  Bhopal şehrinde doğmuştur. Oyuncu şu anda 29 yaşındadır. Can Yoldaşım dizisinde Chavi karakterini canlandırırken henüz 19 yaşındaydı. Sehrish Ali, başak burcudur.

Ashok Lokhande / Arun : 9 Eylül 1962 doğumlu oyuncu 59 yaşındadır. Dizinin Arun’u diziye başladığında 49 yaşındaydı. Ashok Lokhande başak burcudur.

  • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
    Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
  • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
    Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
  • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
    Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
  • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
    Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
  • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
    Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
  • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
    Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
  • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
    Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
  • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
    Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
  • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
    Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
  • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
    Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir