Can Yoldaşım 145. Bölüm Özeti – 22 Aralık Çarşamba

Can Yoldaşım 145

Sandiya Yıldız Oyuncu Seçildi! DÜĞÜNE GİDECEK!

Can Yoldaşım 144. bölüm özetinde yıldızlar yarışı Sandiya için bir fırsat haline gelir. Sandiya bu yarışta yüksek performans sergileyerek düğüne gitmeyi hedefler. Peki 145. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya bu düşüncesinde başarılı olabilecek mi? Can Yoldaşım 145.bölüm özeti devam ediyor.

Zorlu yarışma! Müfettiş Singh yarışma ile ilgili bilgi verir. Bu yarışmanın tam birtakım uyumu gerektirdiğinin altını çizer. Alanda bulunan tankın suyla doldurulması görevini detaylıca anlatır. Burada kovalar delik ve ağırdır. Bu yüzden takım uyumu mutlak ve mutlak gereklidir.

Müfettiş oyunu detaylıca anlattıktan sonra gruplar arasında konuşmalar başlar. Zakir bu görevin ağır ve zorlu olduğunu söyler. Fiziksel yönden güçlü biri gereklidir. Bu yüzden Sandiya olmamalıdır. Sandiya ise kendini güçlü hissettiğini söyler. Zakir, Sandiya’yı ödül için öne atılmakla suçlar.

Oylama yapıldı! İkili arasında tartışma sürerken oylama yapılmasına karar verilir. Yapılan oylamada Sandiya takımın desteğini alarak yarışmada boy gösterecektir. Sandiya’nın oylamayı kazanması üzerine Zakir olası bir mağlubiyetten takımı sorumlu tutacağını söyler.

Can Yoldaşım 145. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Suraj ise düğün hazırlıkları yapılırken Sandiya’yı düşünür. Onunla geçirdiği güzel anıları. Şimdi onun düğüne gelemeyecek olması oldukça üzücüdür.

Zakir öfkeli! Suraj bu zor durumu düşünürken Sandiya ise onlar için adeta savaşır. Ancak Sandiya’nın performansı pek iyi değildir. Su kovasını düşürür. Zakir hırsından bağırmaya ve Sandiya’yı azarlamaya başlar. Süre bittiğinde ise Zakir oldukça fazla yorulduğunu fark eder. Bu etap çok zordur ve kazanmak için bir yöntem bulmalıdır.

Zakir’in arayışı devam ederken Snatoş ise sürekli gözü kapıdadır. Düğün ritüellerini bile yavaşlatmak ister. Sandiya’nın geleceğine o denli inanmıştır. Onun tam tersine aile üyeleri boşuna beklentiye girmemesini Sandiya’nın gelmeyeceğini söyler.

Sandiya görev başına! Suraj’dan sonra Santoş’un da Sandiya özlemini gördük. İkili bu duygular içindeyken Sandiya ve ekibi çok zor bir noktaya gelir. Zakir’in eli ip yüzünden fena yaralanır. Zakir tek eliyle kovaları çekmeye çabalarken olanlar olur. Zakir daha fazla dayanamayarak yere düşer.

Sandiya ve diğer tüm ekip şaşkınlık içinde kalır. Sandiya kalan süreye bakarak görevi tamamlamaları gerektiğini söyler. Bu kez başarısız olmak istemiyordur. Zakir’in geri plana düşmesi Sandiya’yı bir anda takım lideri yapar. Sandiya başa geçince Zakir gibi bağırıp çağırmak yerine takımı tam bir uyum içinde çalıştırır.

Can Yoldaşım 145. Bölüm Özeti – 22 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?

Yıldız oyuncu Sandiya! Takım uyumu o denli etkili olur ki kovalar hızla dolmaya başlar. Bu durumu gören Zakir Sandiya’nın yıldız oyuncu olacağını anlar. Bu yüzden oyunu yavaşlatarak sabote eder. Sandiya Raul ve Roma’yı kullanarak son bir çaba daha gösterir. Bu çaba olumlu sonuç verir ve takım yarışmayı kazanır. Sandiya yıldız oyuncu seçilir ve müfettişten iki gün izin ister.

Düğün başlar, Sandiya düğüne gelerek herkesi şaşırtır. Tüm övgüleri alır. Santoş Suraj herkes mutludur. Sandiya Suraj’a motivasyonu için teşekkür eder. Tüm bu güzel anlara rağmen Sandiya’nın aklına müfettiş Singh’in sözleri gelir. Müfettiş Sandiya izne gitmeden önce onun yanına gelerek akademiden kovmayı düşündüğünü söylemiştir. Sandiya buna itiraz ederken müfettiş mücadelesini duygusal sebeplerle yaptığını vurgulayarak düşündüklerini anlatır. Bir polis memuru duyguları değil aklı ve mantığıyla hareket etmelidir.

Sandiya bu düşünceyle düğünde yer alırken Mena’nın patavatsızlığı bir gerçeği ortaya çıkarır. Bu gerçek Suraj ve Kavita’nın geçmişte yaşadıklarıdır. Sandiya bu duruma nasıl tepki verecek?

 • Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe
  Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri… Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça …
 • Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba
  Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU! Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne …
 • Can Yoldaşım 312.Bölüm Özeti – 7 Haziran Salı
  Sandiya Saldırganları Birbirine Düşürdü! Can Yoldaşım 312.bölüm özetinde Sandiya ve aile acımasız katiller tarafından rehin alınmıştı. Arzo mesaj yoluyla durumu polise haber verirken Surja ise tüneli kontrol etmişti. Suraj gizli tünelin kapağını açarak saldırganlar için …
 • Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi
  Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı! Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike …
 • Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar
  Ankita ve Ankur ÖLDÜ! Büyük SALDIRI! Can Yoldaşım 310. bölüm özetinde tapınakta yaşanan hırsızlık vakası büyük panik yaratmıştır. Sandiya kayıp idolü ararken Arpita suçluyu hızla yakalayıp durumu çözmüş ve övgüleri almıştır. Sandiya ise bu derece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir