Sandiya Gitti! Suraj ve Lalima Birlikte!

Suraj Kiminle Evli?

Suraj Kiminle Evli?

Can Yoldaşım gelecek bölümlerde bizleri neler bekliyor? Bir önceki özetlerimizde Sandiya’nın Rathi Konağına tabutunun geldiğini söylemiştik. Sandiya’nın ölüm haberi herkesi yasa boğmuştu. Peki Sandiya’nın ölüm haberinden sonra konakta dengeler nasıl değişecek? Suraj kiminle evlenecek?

Sandiya’nın ölüm haberi başta Suraj olmak üzere herkesi derin bir hüzne boğmuştur. Suraj akli dengesini kaybetmiştir. Ved artık Suraj’a babalık yapmaya başlamıştır. Kendini bırakanlardan biri de Santos’tur. Hem Sandiya’nın ani gidişine üzülüyor hem de Suraj’ın halini gördükçe yastan çıkamıyordur.

Sandiya’nın kaybından sonra 3 aylık bir zaman atlaması yaşanır. Mohit ve Emily’ni arası bozuktur. Emily’nin kızı annesine gaz verip evden kaçmayı düşünürler. Ama daha sonra Sandiya’nın oğlu Ved’i kendisine emanet ettiğini anımsayıp bu fikirden vazgeçerler.

Ardından Santos, Daisa ve arkadaşlarından Suraj’ın gerçek halini saklar. Suraj’ın evden dışarı adım atması yasaktır. Çoğu zaman ani kriz nöbetleri geçiriyor, sürekli hayalinde yaşattığı Sandiya’sı ile konuşuyor, ateş gördüğünde de Sandiya’nın öldüğü aklına gelip sinir krizi geçiriyordur.

Santos Suraj’ın bu halini kimsenin görmemesini ister. Bu yaştan sonra oğlunun dalga konusu olmasını kabul etmeyecektir. Santos bir karar alır ve evde Sandiya’ya ait ne eşya varsa onları yakmaya ve atmaya başlar. Santos’un içinde Sandiya’ya karşı öfke birikmiştir.

Santos bir gün Suraj ile birlikte tapınağa gitmiştir. Suraj tapınakta Sandia’ya benzettiği kadının arkasından gitmeye başlar. Daha sonra Suraj yine tapınakta tapınakta terliklerini kaybeder ve sıcak yere basınca hoplamaya başlar. Lalima ayaklarını su döküp Suraj’ı rahatatır. Suraj ilk defa gülmeye başlamıştır.

Santos bu anları gözleri dolarak izler. Aylar sonra oğlunun ilk kez güldüğüne şahit olmuştur. Santos daha sonra oğlunu güldüren bu kadını göz hapsine aldırır. Tanrıya dua eder. Suraj’ı iyileştirmek için onu yeniden evlendirmeyi düşünür. Santos’un dua ettiğinden sonra gelen mesajlar hep Lalima’yı işaret eder.

Lalima da Suraj’ın tatlıcı dükkanını satın alan adamın kızı çıkar. Anne ve babaları öldüğü için Lalima tatlıcı dükkanında kendi başına çalışıyor kardeşinin okuması için çabalıyordur. Santos, Lalima’nın kardeşiyle konuşup bu evliliğe onay almaya gider. İlk başta karşı çıkılsa da Lalima bu teklifi kabul eder.

Rathi Konağı’nda ise Emily ve Menakşi’de bu evliliğe sıcak bakmaz. Emily yalanlar üzerine kurulacak bir evliliği desteklemek istemez. Menakşi ise Sandiya’nın ölümünden sonra gizli saklı aldığı emekli maaşını düşünür.

Santos, Suraj’ın gel gitli halini Lalima ve kardeşinden sakladığı gibi Suraj’dan da saklar. Çünkü Suraj hayalindeki Sandiya’yla devamlı iletişim halindedir. Yeniden evlenmesi ise imkansızdır. Santos, Suraj’ı oyuna getirir. Sandiya ile ikinci kez evlendiğini Ved için bir kez daha evleneceğini söyler. Suraj, Sandiya’ya da sorar ve kabul ettiklerini açıklar.

İşte Santos her zamanki Santos… Sandiya’nın ölümünden sonra Suraj’ın halinden yine Sandiya’yı soumlu tutuyor. Onu iyileştirebilmek için başka bir kadınla evlendirmeye çalışıyor. Üstelik başka bir kadının hayatını düşünmeden. Santos’un bencillikleri ilerleyen bölümlerde de süreceğe benziyor.

Nişan töreninde ise Suraj’a , Lalima ve kardeşini Sandiya’nın yakın arkadaşları olarak tanıştırırlar. Lalima ve Suraj’ın yüzükleri takılırken sırt sırta dönerler. Santos’un bu dahiyane fikriyle çift birbirini görmemiş olur. Suraj’a ayna tutarak Sandiya’nın fotoğrafı gösterilir.

Düğün tarihi ise çok yakın bir tarihe alınır. Bu tarihte Santos komşularıyla karşılaşmamak için başka şehre gider. Oraya Sandiya’da gelir. Sandiya’nın Suraj ve Lalima’nın evliliğini görmesine ramak kalmıştır ki o terörist kovalamaya devam eder. Menakşi’nin oyunlarıyla Suraj ateşi görür ve kriz geçirmeye başlar. Lalima ve kardeşi, Suraj’ın gerçeğini görmüş olur. Suraj’a sakinleştirici iğne yapılır. Suraj ayılırken olanların farkına varır. Bundan sonra Lalima Suraj’ı hiç bırakmıyor ve iyileştirmeye çalışıyor.

Sandiya’nın yokluğunun 8.ayında Suraj bazı ipuçları elde eder ve Sandiya’nın yaşadığını anlayıp peşine düşer. Sandiya’yı işkenceden kurtarır. İkili bir sürü badire atlattıktan sonra birbirine kavuşur. Sandiya evi aradığında Ved onu çok özlediğini söylerken Santos, Sandiya ile konuşmaz. Sandiya’nın amiri ise bunca olandan sonra Suraj ve Sandiya’yı tekrar evlendirir. Haberlerde de Sandiya’nın ölmediği komadan uyandığı haberleri yankılar.

Sandiya ve Suraj el ele eve girer. Sandiya gelinliklidir. Santos’un Sandiya’ya bir sürprizi vardır. Sandiya’nın arkasından gelinliğiyle Lalima da girecektir. Santos inadından ödün vermez oğlundan bir seçim yapmasını ister. Ya kendisini terk edip sadece vatanını düşünen haber vermeden çekip giden kadını mı seçecektir yoksa onu ve ailesini iyileştiren Lalima’yı mı? Cevabı gelecek bölümlerde saklı….

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir