Can Yoldaşım 144. Bölüm Özeti – 21 Aralık Salı

Sandiya Bu Yarışı Ya Kazanacak Ya Da KAZANACAK! Başka Yolu Yok!!!

Can Yoldaşım 143. bölüm özetinde gece kulübünde yaşananların basına sızması Sandiya’yı zor duruma sokmuştu. Düğün için alacağı izin de iptal olmuştu. Peki 144. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 144.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya yıkıldı! Cezasının ertelenmesini isteyen Sandiya müfettiş Singh’in yanına gelir. Düşüncesinin tam tersine cezası ertelenmez ve izni de böylelikle yanmış olur. Sandiya bu durum üzerine adeta yıkılır. Düğüne gidemeyecek olması büyük bir sorundur.

Nitekim bu durum Sandiya’nn eğitimine de yansır. Sandiya atış talimlerinde oldukça kötü sonuçlar verir. Müfettiş Singh onu uyarır. Bir polis için en önemli şeyin silah olduğunu söyler. Atışlardan sonra Roma’da Sandiya’yı avutur. Bu durumun nedeninin düğün yüzünden yaşadığı stres olduğunu söyler.

Kavita kendini affettirmede ısrarcı! Diğer tarafta tüm bu durumdan habersiz olan Santoş ve ailesi tapınağa gider. Aile gerek Sandiya için gerekte yakında gerçekleşecek düğün için dua eder. Ardından dilek kağıtlarının asıldığı köşeye gidip dileklerini asarlar.

Can Yoldaşım 144. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj, Sandiya’nın kupayı kazanmasını, Santoş ise mahalleye gelmesini ister. Bu esnada Kavita’da tapınaktadır. Gizlice dilek kağıtlarının yanına giden Kavita Santoş’un kağıdını bulur. Amacı Santoş’un dileğini gerçekleştirerek kendini affettirmektir.

Santoş şaşkın! Kavita bunları planlarken Suraj ise kötü haberi alır. Bu haber Sandiya’nın gelemeyecek olmasıdır. Suraj bunu Santoş’a nasıl haber vereceğini düşünür. Bir ara anlatmak istese de Santoş onu yanlış anlar.

Ancak Kavita’nın sözleri Santoş’un kafasını bir hayli karıştırır. Kavi, Santoş’un yanına gelerek televizyonda olanları bildiğini söyler. Santoş bunun iftira olduğu cevabını verir. Kavita ise bu durumu düzeltebileceğini anlatır. Sandiya’nın durduk yere ceza aldığını ve iznin de iptal edildiğini açıklar. Santoş böyle bir şey olsaydı Sandiya anlatırdı diyerek oradan uzaklaşır.

İşler karışıyor! Santoş uzaklaşırken Kavita gelinini arayıp sorabilirsin der. Nitekim Santoş gelinini aradığında gerçeği öğrenir. Santoş’un moraller bir hayli bozulur. Tam bu esnada Kavita Santoş’un yanına gelir. Kavi’nin teklifi oldukça açıktır. Sandiya’yı buraya getirecek, gazetelerde özür yazısı yayınlatacak ve Sandiya’nın kupayı kazanmasına yardım edecektir. Tüm bunların karşılığında Kavi’nin isteği Santoş’un onu affetmesi. Böylelikle halk seçimlerde onun partisini destekleyecektir.

Can Yoldaşım 144. Bölüm Özeti – 21 Aralık Salı Günü Neler Olacak?

Santoş yine Kavita’yı reddeder. Ancak eve geldiğinde yapabileceği hiçbir şey olmadığını görünce mecburen bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Kavita su tankeriyle tekrar mahalleye geldiğinde halk yine ona tepki göstermeye başlar. Ancak Santoş onu affettiğini söyleyerek tepkileri sonlandırır. Hatta Santoş, Kavita’yı düğüne davet eder. Kavi zaferde dolayı oldukça mutludur.

Yeni yarışma! Evlilik heyecanı Chavi sararken alayda ise yeni yapılacak yarışmanın gizemi Sandiya’yı endişelendirir. Üstüne düğüne gidemeyecek olması da eklenince Sandiya hayallere dalar. Chavi’ye verdiği sözü tutabilmek için akademiden kaçmayı bile hayal eder. Bu düşünce esnasında Suraj’ın hayali gelerek Sandiya’yı vazgeçirir.

Gazetede çıkan özür haberleri de işe yaramaz. Müfettiş Singh bu durum yanlış anlaşılma olsa da ceza geri çekilmeyecek der. Sandiya için tek şans ise ertesi sabah yarışmanın ortaya çıkmasıyla olur. Eğitmen yarışmayı kazananın her şeyi isteyebileceğini söyler.

Sandiya ne olursa olsun bu yarışmayı kazanması gerektiğini düşünür. Yarışmayı kazanıp yıldız öğrenci olursa düğüne gitmek için izin isteyebilecektir. Sandiya kendisi için son şans olan bu durumu değerlendirmek için her şeyi yapacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir