Emanet 273.Bölüm Fragmanı – 15 Aralık Çarşamba

emanet 273

Yaman Seher’in Gönlünü Aldı!

Emanet 273.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 273.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 273.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan devam ediyor. Canan ve Zuhal’in planı ikilinin arasını bir hayli açmıştı. Seher Yaman’ın kendisine güvenmeyişine oldukça kızmıştı. Önceki özetlerimizde vurguladığımız gibi Yaman Seher’in gönlünü almayı başardı. Peki şimdi bizleri neler bekliyor?

Yaman’ın jesti! Seher’in soğuk tavrı tüm hızıyla devam ederken Canan ikilinin arasını açmak için elinden geleni yapıyor. Fikret’in Yaman tarafından gönderildiğini duyan Canan aklınca hemen Seher’i zehirlemek istemişti. Tabi bu durum gerçeklerin ortaya çıkmasıyla tam tersi etki yaratır.

Seher zorla Fikret’in gönderildiğini düşünürken bir anda Yaman’ın yaptığı iyilikle karşı karşıya kalır. Yaman küçük kızın iyileşmesi için her şeyi yapmıştır. Seher her ne kadar kendine güvendiğini düşünmese de Yaman’ı affedecek. Daha doğrusu Yaman’ın bu hareketinin güvensizlikten değil kıskançlıktan kaynaklı olduğunu anlayacak.

Oyunlar bitmiyor! Seher’in bu durumu anlaması ikiliyi hızla eski güzel günlere doğru götürecek. Tabi iki şeytan buna izin verirse. Canan’ın her fırsatı değerlendirme çabasını hepimiz görüyoruz. Nitekim gelecek bölümde Canan sinsice bir planla Seher’i zehirlemeye devam edecek. Bu durum her ne kadar ikilinin arası düzelecek desek de bu sürecin bir hayli uzamasına sebep olacak.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Ali ve Duygu cephesinde ise işler yolunda. Ali’nin son anda Duygu’nun annesini kurtarması oldukça duygusal anlar yaşattı. Ali bu kahramanlığıyla hem bir anneyi kurtarmış oldu hem de Duygu’nun kalbinde büyük bir yer edindi. İkili için sorunlar azaldıkça aşk ve romantizm daha da artacak.

Bir yanıt yazın