Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi

Can Yoldaşım 136

Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!

Can Yoldaşım 135. bölüm özetinde Santoş, Sandiya’dan ödül kupasını kazanmasını istemişti. Sandiya ve Suraj ayrılmış ve 11 ay sürecek eğitimlere başlamıştı. Peki 136. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya’nın eğitimleri nasıl geçecek. Can Yoldaşı 136.bölüm özeti devam ediyor.

Ayrı geçen ilk gece! Suraj ve Santoş tren yolculuğu ile dönerken Sandiya ise odasına geçer. Hem Suraj hem de Sandiya özlemle doldur. İkili birbirlerini düşünerek uyuya kalırlar. İlk gece ikili için zor olsa da yorgunluk nedeniyle hızlı geçmiştir.

Sabah olduğunda Sandiya alarm sesine uyanır. Suraj’dan alarmı kapatmasını ister. Ancak Suraj orada değildir. Kısa süre sonra Sandiya kendine gelir. Hızla hazırlanmaya başlar. Erken kalkması ve günlük görevlerini yerine getirmesi gereklidir.

Zafer sözü! Sandiya eşofmanlarını giydikten sonra toplanma alanına gider. Yolda yürürken ödül kupasının yanından geçer. Bu esnada Santoş’un sözlerini anımsar. Sandiya kendi kendine söz verir. Elinden geleni yapacak ve bu kupayı kazanacaktır.

Sandiya kendine bu sözü vererek toplama alanına varır. Komiser Singh öğrencileri daha küçük gruplara ayırır. Ardından da 1 mil koşmaları gerektiğini söyler. Koşu başlar. Sandiya oldukça iyi koşar. Zakir’in dikkatini çeker. Kupayı kazanmak isteyen Zakir Sandiya’yı ekibine almayı düşünür. Ancak Sandiya’nın koşarken yere düşmesi işleri değiştirir. Dizini sakatlayan Sandiya sekerek koşmaya başlar. Bunun üzerine Zakir Sandiya’yı grubuna almaktan vazgeçer.

Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Gruplar kuruldu! Sandiya zorda olsa koşusunu tamamlamaya çalışırken diğer öğrenciler arasında gruplar kurulmaya başlar. Müfettiş Singh ilk 3 bitiren öğrenciyi grup lideri seçer. Bu 3 kişi gruplarına sırayla seçim yapacaktır. Bu esnada Sandiya zorda olsa koşusunu tamamlayıp gelir.

Diğer tarafta Suraj ise tren yolculuğuna devam eder. Tren mola verince aşağı inen Suraj atıştırmalık bir şeyler alır. Bu esnada olanlar olur. Suraj’ın telefonu bir başkasının telefonu ile karışır. Suraj trene yetişmek için acele ederken bu durumu fark etmez.

Sandiya şaşkın! Eğitim alanında ise seçimler başlamıştır. Sandiya sonuncu olduğu için en arkada duruyordur. Kimse onu ekibine almak istemez. Sona kaldığı içinde mecburen Zakir’in grubuna eklenir. Sandiya ekibine katılırken Zakir onu istemez. Elini dahi sıkmaz.

Müfettiş bunun nedenini Zakir’e sorar. Zakir güçsüz birinin ekibin katılmasını istemediğini söyler. Müfettiş grup liderlerinin böyle konuşmasının yanlış olduğunu söyler. Sandiya ise istenmeyen kişi haline geldiği için mutsuzdur. Sandiya Suraj’ı aramak ister ama ona ulaşamaz. Bu esnada Suraj ise telefonların karıştığını fark ederek durumu düzeltmeye çalışır.

Şaşırtan karşılaşma! Suraj telefonunu arayarak bulmayı başarır. Ancak telefonu karışan kişiyi görünce şaşkına döner. Bu kişi eğitimsiz olduğu için Suraj’la evlenmek istemeyen eski gelin adayıdır. Santoş kızı görünce öfkelenir. Ağzına gelen ne varsa sayar. Suraj’ın yemek yarışmasını kazandığını anlatır. Yeni gelinlerinin başarılarını anlatıp kızı yerin dibine sokar.

Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?

Suraj şaşkınlık yaşarken eğitim alanında yeni görevler Sandiya’yı bekler. Bu sefer dikenli tellerle dolu alanda sürünecektir. Ayağı ağrıyan Sandiya bu görevde de çok zorlanır. Saçları tellere takılır. Bu esnada Memur Singh yaklaşır. Sandiya’yı bu durumdan kurtaran Memur Singh elbette bu duruma kızar. Sandiya durumu açıklamak istese de Singh bahane duymak istemez. Sandiya’dan istediği çözüm bulmasıdır. Sandiya sessiz kalırken Singh ondan saçlarını kendi saçları gibi kesmesini ister.

Saçları kesilecek! Yaşadığı bu durumdan sonra Sandiya evi arar. Telefonu ilk alan Santoş olur. Santoş Sandiya’nın sesinden bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Ancak başarısız olduğundan korkarak soru sormaz. Santoş’tan sonra Sandiya Suraj ile konuşur. Tereddüt etse de tüm olanları Suraj’a anlatır. Müfettişin saçlarını kestirme emrini de söyler. Suraj şaşkın kalırken Sandiya ne yapacağını sorar.

 • Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe

  Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri…

  Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça azılı saldırganlar Rathi ailesini esir almıştı. Sandiya bu durumu amiri ve Arpita’ya anlatmayı başarmıştı. Peki final bölümünde bizleri neler bekliyor?

  Final planı! Arpita ve Amir ile görüşen Sandiya konağa geri gelir. Konakta Suraj’da ona destek olur. Suraj büyük bir umutsuzluktan dem vurur. Lafı yakın zamanda düğünü olacak bir çifte getirir. Sandiya’ya umuttan bahsediyorsun ama bu çiftin düğünü olmasına rağmen elleri kolları bağlı der. İkili saldırganlara yönelik blöf atarken bu plan işe yarar. Saldırganlar o kadar vicdansız olmadıklarını eğlence yapacaklarını söyler. Üstelik kaçma planı da yolunda ilerliyordur.

  Saldırganların söylemi ile beraber eğlence başlar. Saldırganlar her ne kadar iyi gözükseler de gittikleri zaman burayı kana bulayacaklarını söylerler. Şeytanları dize getirmek için Sandiya ise planını devreye sokar. Bilim adamlarının teknolojisini kullanan Sandiya kendisi ve Suraj’ın hologram görüntülerini alana yansıtır. Böylelikle Sandiya ve tutsaklar orda var gibi görünürken kaçma fırsatı yakalar.

  Vansh anne dedi! Plan işlemeye başlarken Santoş çok endişelidir. Gördüğü kâbusun yaşanmamasını ister. Sandiya ve Suraj ise yukarı çıkarak önce çocukları kurtarmayı amaçlarlar. Bu esnada Arpita ve polis güçleri ise mahalleye gelmeye başlamıştır. Sandiya ve Suraj çocukları bir bir polise teslim eder. Bu arada saldırganlardan biri odaya gelir. Suraj ve Sandiya’yı yakalar.

  Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe

  Saldırgan ikiliyi herkesin önünde öldüreceğini söyler. Bu esnada Vansh duruma kayıtsız kalamaz. Suraj ve Sandiya’ya seslenir. İkiliye anne ve baba der. Bu anlar oldukça duygusaldır. Vansh Suraj’a bir bıçak vererek saldırganı etkisiz kılmasını sağlar. Böylece çocukları kurtarma operasyonu başarıyla sonuçlanır.

  Herkes kurtuldu ama… Çocuklardan sonra Suraj ve Sandiya diğer insanları da tek tek kaçırır. Hepsi pencereden inerek güvenli alana geçerler. Geriye kalan tek kişi Mena, Emily ve Vikram olur. Sandiya ve Suraj onları da kurtarır. Ancak kendileri kaçmaya fırsat bulamadan suçluların lideri illüzyon oyununu fark eder. Herkesin kaçırıldığını görünce öfkeden delirir. Bu durumun intikamını Sandiya ve Suraj’dan alacağını söyler. Bu esnada Santoş ise çok üzgündür. Kabusunun gerçekleşmesini istemez. Sandiya ve Suraj yerine saldırgana kendisini öldürmesini ister. Amir ve Arpita’dan onları kurtarması için yalvarır.

  Suraj ve Sandiya’yı kurtarmak için ordu da gelir. Santoş, Sandiya ve Suraj’ı kurtarması için yalvarmaya devam eder. Bu esnada Sandiya ve Suraj orduya fırsat yaratmak için harekete geçer. Suçlular ile savaşır. Suçlulardan sıyrılan ikili ordunun mahalleye girmesini sağlar. Köşeye sıkışan saldırganlar Suraj’ın dükkanına kaçar. Lider Sandiya’nın bebeğini rehin alır.

  Ölümcül hap! Sandiya lidere bebeğini bırakması için yalvarır. Lider onunla bir oyun oynayacağını söyler. İki adet hap gösterir. Bunlardan biri zehir diğeri ilaç der. İkisinden birini için yoksa Kanak’ı vuracağım. Suraj ve Sandiya aynı hapları içerler.

  Lider Suraj ve Sandiya’nın aynı hapı yemesini romantik bulur. Bu esnada ordu da harekete geçerek saldırganları yakalar. Lider ise artık iş işten geçti der. Sandiya ve Surja’a içinde bomba olan haplardan içirmiştir. Lider kendi ölümüyle beraber Sandiya ve Suraj’ı da yanında götüreceğini söyler.

  Ölüme yürüyüş! Haydutlar yakalansa da Sandiya ve Suraj için iş işten geçmiştir. Bomba uzmanı yapacak hiçbir şeyin olmadığını söyler. Geri sayıma başlayan bomba 25 dk içinde patlayacaktır. Sandiya ve Suraj’ın 10 km çevresinde olan herkes tehlikededir.

  Oldukça trajik olan bu durum aileye anlatılır. Sandiya ve Surja tüm aile ile vedalaşmaya başlar. İkili ölüme beraber yürüyecektir. Onlar ölüme giderken aile ile vedalaşırlar. Santoş’un yaşlılığında onunla olamadığı için özür diler. İkili arasında yoğun duygusal anlar yaşanır. Zaman hızla azalırken Sandiya artık gitmeleri gerektiğini söyler. İkili el ele tutuşarak yürümeye başlar. Polisler ve ordu ikiliyi selamlar. Herkesin gözyaşları sel olur.

  Suraj ve Sandiya’ya veda! Saldırganların etkisiz kılındığı harbi ise şehirde yayılır. Sandiya yine sözünü tutmuştur. Halk her şeyden habersizdir. Suraj ve Sandiya’nın koşarak geçişlerini görüp onunla gururlanırlar. Suraj ve Sandiya ise denize doğru koşarlar. Yolda Suraj yine aşkını ne kadar çok sevdiğini gösterir. Sandiya’nın ayağına batan diken bile onun canını yakar. İkili uçurum kenarına geldiğinde el ele tutuşurlar.

  İkili aşağı inerek denize doğru yürümeye başlarlar. Birbirlerine verdikleri evlilik yeminini ikisi de yerine getirmiştir. Ölüme bile beraber yürüyorlardır. Bu yüzden hem Suraj hem de Sandiya mutludur. Aile ise yukarıdan ikiliyi izler. Patlama için son dört dakika kalırken aile gözyaşlarına boğulur. Santoş Kanak’ı sararak ikisi için dualar eder. Ardından patlama gerçekleşir. Mena ikilinin artık bir olduklarını söyler. Gün o gün hiç olmadığı kadar kızıl batar. Rüzgar hiç olmadığı kadar sessiz eser. Kuşlar ve tüm doğa sessizliğe gömülür. Sandiya ve Surja böylelikle sonsuzluğa karışır…

 • Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba

  Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU!

  Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne yapacağını bilememişti. Peki 313. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 313.bölümde neler olacak?

  Plan etkisiz! Saldırganlara üç kişiyi kaçırabileceğini söyleyen Sandiya onları birbirine düşürdüğünü zanneder. Saldırganlar silahlarını liderine doğru çevirmiştir. Ancak gerçek Sandiya’nın hayal ettiği gibi olmaz. Lider arkadaşlarının kendisine can bağıyla bağlı olduğunu söyler. Silahlarını indiren diğer üyeler gülmeye başlar. Sandiya’nın çeteyi birbirine düşürme planı böylece hayal kırıklığına uğramış olur. Lider Sandiya’dan herkesi çıkaracak şekilde düzenleme yapmasını aksi takdirde tüm mahalleyi uçuracağını söyler.

  Bu arada Arpita konağa gelir. Bu durum büyük bir panik yaratır. Saldırganlar tüm aileden normal davranmalarını aksi takdirde herkesi vuracaklarını söyler. Arpita içeri girdiğinde herkesi normal görür. Ev halkını normal ama gergin görür. Cenaze işleri ile ilgili sorular sorar. Saldırganların lideri yaşananları gözlemler. Arpita Vansh ile konuşmak istediğini açıklar. Herkes Vansh’ın teröristleri ele vermesinden korkar.

  Vansh’ın değişimi! Herkesin korkusunun aksine Vansh gerçeği açıklamaz. Ved ve kardeşi Kanak için susar. Ancak Ankur ve Ankita’nın ölümü büyük bir travma yaratır. Sandiya kendini ağlamamak için zor tutar. Vansh’a sarılıp onu teselli etmek ister. Ancak Vansh ona karşı koyar. Sandiya’yı kabullenmez. Anne ve babasının intikamını alamamakla suçlar. İleride bir suçlu olmak istediğini açıklar. Böylelikle herkes ondan korkacaktır. Sandiya Vansh’ın bu düşüncesine karşı çıkar.

  Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Diğer tarafta Arpita’nın şüpheleri devam eder. Durumu komisere anlatır. Komiserin Sandiya’ya güveni tamdır ancak Arpita’nın şüphelerini dindirmek gerekir. İkili Sandiya’yı izlemeye alır. Sandiya ise saldırganları kaçırmak için son hazırlıkları yapmaya devam eder. Saldırganlar oldukça iyi kılık değiştirir. Sandiya onların bu halde tanınmayacaklarını düşünür. Karakolda gizli belgeleri almaya tekrar giden Sandiya amir ve Arpita’nın baskını ile karşılaşır.

  Arpita’yı vurdu! Ancak Sadiya oldukça iyi bir polistir ve minimum izle oradan çıkar. Amir Arpita’dan suçlama için daha büyük deliller sunmasını ister. Bu esnada konakta Santoş fenalaşır. Tansiyon hastası olan Santoş’un ilaçlara ihtiyacı vardır. Aile odaya gidip ilaçları almak ister. Ancak saldırganların lideri onları engeller. Sandiya kimlik kartları ve gerçek bilim adamları ile gelene kadar kimse hareket etmeyecektir.

  Sandiya gerçek bilim adamlarını alarak konağa gelir. Ancak peşinde Arpita vardır. Arpita saldırganları ve Sandiya’nın planını öğrenir. Onun teröristlerle işbirliği yaptığını düşünür. Durumu komisere bildirmeye karar verir. Arpita bunu yapmak isterken Sandiya tarafından fark edilir. Sandiya silahını çıkartarak Arpita’yı vurur. Arpita uçurumdan düşerek kaybolur. Saldırganlar bu hareketinden dolayı Sandiya’ya övgüler dizer. Aile ve Suraj ise Sandiya’nın bunu yaptığına inanamaz.

  Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba Günü Neler Olacak?

  Saldırganlar kaçıyor! Bu kötü olayın ardından Sandiya saldırganları alarak araca atlar. Tüm kontrol noktalarından bir bir geçerek onları götürür. Konakta ise saldırganlar bombalı tuzak kurarlar. Bir şey olursa tüm konağı patlatacaklardır. Kısaca saldırganlar için her şey iyi gidiyor görünür.

  Ancak bilmedikleri bir durum vardır. Arpita yaşıyordur. Sandiya onu elinden yaralamış ve bir ip yardımı ile uçurumdan düşmesini engellemiştir. Arpita hastanede kendine geldikten sonra Amir’i ile görüşür ve durumu ona anlatır. Ayrıca Sandiya’ya da yaptıkları için teşekkür eder.

  Hainlerin sonu! Durumun açığa çıkması ile beraber Sandiya, Amir ve Arpita yeni bir plan yaparlar. Sandiya saldırganların güvenini kazandığını söyler. Özellikle Aprita’yı vurması çok işine yaramıştır. Sandiya’nın planı ise şöyledir.

  Konaktaki gerçek bilim adamlarını kullanarak bir çözüm yapacaklardır. Bilim adamlarının bilgisi ve teknolojisi ile hologram yapılacak ve saldırganlar alt edilmeye çalışılacaktır. Amir bu tehlikeli plan için Arpita ve Sandiya’ya başarılar diler.

 • Can Yoldaşım 312.Bölüm Özeti – 7 Haziran Salı

  Sandiya Saldırganları Birbirine Düşürdü!

  Can Yoldaşım 312.bölüm özetinde Sandiya ve aile acımasız katiller tarafından rehin alınmıştı. Arzo mesaj yoluyla durumu polise haber verirken Surja ise tüneli kontrol etmişti. Suraj gizli tünelin kapağını açarak saldırganlar için kaçış yolu açmaya çalışmıştı. Peki Can Yoldaşım 312. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 312.bölüm özeti devam ediyor.

  Çocuklar tehlikede! Suraj’ın kapaktan Ved’i kaçırma planı, Arzo’nun Urduca mesajı tüm bunlar kısa sürede saldırganlar tarafından anlaşılır. Saldırganların başında bulunan kişi oldukça zeki ve eğitimlidir. Aile yaptıkları oyunların ortaya çıkmasından dolayı endişelidirler. Suraj yiğitçe sözler söyleyerek onlara meydan okur. Sayıca üstün olduklarını , eğer saldırırlarsa kaç kişiyi öldürebileceklerini haykırır.

  Saldırganlar ise uzlaşma yoluna gideceklerini açıklar. Ancak hiçte söyledikleri gibi yapmazlar. Tüm çocukları toparlayarak odaya götürürler. Aileler endişelenirken saldırganlar çocuklara zehirli şekerler verir. Kısa süre sonra tüm çocukların sesleri kesilir. Aileler endişeyle odaya koştuklarında çocuklarının kapanan gözlerini görüp paniğe kapılırlar.

  Yeni plan! Saldırganlar çocuklara zehir verdiklerini açıklarlar. Eğer çocuklar uyursa bir daha uyanamayacaktır. Bu yüzden Suraj çocukları uyanık tutmaya çabalar. Vansh ölmeyi ister. Anne ve babamın yanına gitmek istiyorum der. Suraj onu ikna etmeyi başarır. Çocuklarla bir oyun oynayacağını söyleyerek onları uyanık tutmayı amaçlar.

  Suraj çabalasa da çocuklardan biri çoktan uyumuştur. Sandiya saldırganlardan panzehri ister. Saldırganlar yeni planlarını anlatır. Ülkeye gelen bilim üyelerinin korunmasından Sandiya’nın sorumlu olduğunu, kendilerini bilim üyelerinin yerine sokup ülkeden çıkarmasını ister. Sandiya çocukların hayatı için bunu kabul eder. Panzehiri alarak tüm çocukların hayatını kurtarır.

  Sandiya ne yapacak! Yorgunluğa daha fazla dayanmayan Santoş uyuklar. Uyuduğunda büyük bir kabus görür. Bu kabusta sevdikleri hayatını kaybediyordur. Santoş korku içinde uyanırken Sandiya ise büyük bir ikilem içindedir. Saldırganlar için hırsızlık yapıp belgeleri çalması gereklidir..

  Sandiya her zamanki gibi işine gider. Hiçbir şey olmamış gibi davranır. Bu arada konakta ise yemek krizi patlak verir. Mena açlığa dayanamadığı için delirir. Saldırganlar bu durumla eğlenirler. Mena’ya silah verip Emily vurmasını söylerler. Ona istediği kadar yemek vereceklerdir. Mena’nın bir ara gözü dönse de kendine gelir.

  Bu esnada Sandiya ise karakolda toplantıya katılır. Gizli kameradan saldırganlar olanları izlerler. Sandiya’nın amirin kalemini çaldığını fark ederler. Sandiya kalemdeki parmak izleriyle gizli belgeleri alır. Saldırganlar Sandiya’nın performansına övgüler dizerler.

  Arpita yakaladı! Arpita ise Sandiya’dan şüphelenir. Onu izler ve gizli belgeleri alırken Sandiya’yı fark eder. Arpita bu gerçeği koz olarak kullanmayı düşünür. Sandiya’nın imajını yıkacak ve durumu eşitleyecektir. Konağa dönen Sandiya ise belgeleri saldırganlara verir.

  Burada Vansh epey isyankarlaşır. Sandiya’nın yalan söylediğini haykırır. Anne ve babasının intikamını almak yerine saldırganlara yardım ediyordur. Vansh Sandiya’nın yalancı olduğunu söyler. Anne ve babasını ister. Tüm bu durum Sandiya’yı üzerken saldırganlar epey eğlenirler.

  Birbirlerine düştüler! Asıl bomba ise sonradan patlar. Sandiya’nın getirdiği kimlik ve belgeler üç kişiliktir. Saldırganların sayısı ise dörttür. Saldırganların lideri bu da ne diye Sandiya’ya sorar. Sandiya üç bilim adamının geleceğini bu yüzden iç kişilik belge olduğunu açıklar. Onlardan gidecek kişileri seçmelerini ister.

  Sandiya burada saldırganların birbirlerine düşmesini amaçlar. Nitekim saldırganların liderinin tutumu da bunu körükler. Lider arkadaşlarına silah verir. Bu silahlardan biri dolu der. Herkes önündekinin başına silahı dayayacak ve ateş edecektir. Hayatta kalanlar benimle gelecek der. Emily neden liderin de bu rulette yer almadığını sorar. Lider onu susturur. Ancak geri sayım bittiğinde kimsenin ateş etmemesi işleri değiştirir. Silahlı olan üç saldırgan silahlarını liderlerine çevirerek onu hedefe alırlar. Sandiya şimdi işin renginin değiştiğini söyler.

 • Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi

  Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı!

  Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike yaşamıştı.  Peki Can Yoldaşım 311. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 311.bölüm özeti devam ediyor.

  Sandiya’nın durumu iyi! Sandiya ağların içinde sıkışmıştır. Polis gücü gelerek onu oradan kurtarır. Sandiya zor duruma düşse de neyse ki bir sorunu yoktur. Sandiya kendine gelirken saldırganlar ise tapınak bölgesinden uzaklaştırılmış durumdadır. Kaçanlardan biri öldürülmüş diğeri ise yaralanmıştır. Durumu iyi olan teröristler ise yeni bir plan arayışı içine girerler.

  Saldırganların yeni planı mahalleyi ele geçirmek ve insanları rehin alarak kaçma planı yapmaktır. Saldırganlar plana başladığında aile bir anda silah ve çatışma sesleri arasında kalır. Hepsi saldırganlar tarafından rehin alınır. Telefonlar ve iletişim araçları toplanır. Vikram bir şekilde Sandiya’ya haber vermek istese de başarısız olur. Teröristlerin dayağını yer. Tüm bunlar olurken Sandiya ise hastanededir. Ankur ve Ankita’yı morgda teşhis eden Sandiya oldukça duygusal anlar yaşar. Onların intikamını almaya ant içer.

  Sandiya tuzağa çekiliyor! Bu zor anların ardından Sandiya Vansh’ı düşünür. Ardından evi arar. Ancak kimsenin telefonuna ulaşamaz. Bu durum Sandiya’yı şüphelendirir. Eve gidip aileyi kontrol etmek ister. Saldırganlar ise konakta Sandiya’nın resimlerini görürler. Bir subayın evini rehin aldıkları için mutlu olurlar. Suraj’a Sandiya’yı aratarak onun ne zaman geleceğini öğrenirler. Saldırganların amacı Sandiya’yı rehin alarak ellerini güçlendirmektir.

  Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Sandiya Suraj’ın kendisini aramasından şüphelenir. Ancak durumu tam anlayamaz. Suraj’a bir iki saat sonra eve geleceğini söyler. Suraj ona şimdi gelip yemek yemesini ister. Sandiya Suraj’a sefer tası yollamasını ister. Saldırganlar Sandiya’nın hemen gelmemesine bozulur. Ancak durumu anlamaması için beklemeye karar verirler. Aileden sefer tasını hazırlamasını isterler.

  Masa tehlikede! Aile sefer tasını hazırlarken Masa içine not yazmaya karar verir. Ev halkı bu durumdan endişelense de Masa not yazıp kaba koyar. Ancak korkulan başa gelir. Saldırganlar Masa’nın yaptığını fark eder. Sefer tası Sandiya’ya gider ancak içinde not olmaz. Masa ise saldırganların cezalandırması ile karşı karşıya kalır.  

  Saldırganlar Masa’nın saçını keserek onu cezalandırır. Diğer yandan Sandiya ise konağa gelir. Onu Suraj karşılar. Sandiya Suraj’ı endişeli görünce şaşırır. Kısa süre sonra ise saldırganların silahının gölgesini fark eder. Konaktan çıkmak ister ancak saldırganlar buna izin vermez ve Sandiya’yı da rehin alırlar. Sandiya tüm ailesinin rehin alındığını görünce şoke olur.

  Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi Günü Neler Olacak?

  Sandiya ne yapacak? Saldırganların Sandiya’dan isteği açık ve nettir. Hindistan’dan kaçmalarına yardım etmesi. Sandiya bunu reddeder. Ancak Sandiya’nın bu cevabı masum bir rehinenin hemen oracıkta ölümüyle sonuçlanır. Sandiya başkalarının zarar görmemesi için teklifi kabul eder. Teröristleri kaçıracak bir plan yapmayı ve aynı zamanda onları nasıl tutuklayacağını düşünür.

   Sandiya’nın ilk planı dükkanın arkasında bulunan tünel hattından kaçma olur. Saldırganlar bunun bir tuzak olabileceğini düşünür. Sandiya kimsenin ölmemesi için size yanlış yapmayacağım der. Suraj öne atılarak o tüneli kontrol edeceğini söyler.

  Diğer tarafta Arzo ise cüretkar davranmaya devam eder. Saldırganlarla iddialaşır ve iddiayı kazanır. Saldırganlara eşini aramak istediğini söyler. Chotu’yu başta arar ama ona ulaşamaz. Mesaj atmak ister. Saldırganlar buna da izin verirken Arzu Urducu mesaj atar. Mesajını Arpita’ya yollar. Urduca burada saldırganların olduğunu ve tehlikenin içinde kaldıklarını söyler. Arzo’nun mesajı polisin gerçekleri öğrenmesini sağlar.

  https://youtu.be/lWMOok7JAwU
 • Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar

  Ankita ve Ankur ÖLDÜ! Büyük SALDIRI!

  Can Yoldaşım 310. bölüm özetinde tapınakta yaşanan hırsızlık vakası büyük panik yaratmıştır. Sandiya kayıp idolü ararken Arpita suçluyu hızla yakalayıp durumu çözmüş ve övgüleri almıştır. Sandiya ise bu derece hızlı çözülen olaydan şüphelenmiştir.  Peki 310. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 310.bölüm özeti devam ediyor.

  Hırsızlık olayının gerçek yüzü! Tapınakta çalınan heykelin bulunmasıyla beraber Arpita adeta kendini kahraman ilan eder. Televizyonlara çıkarak durumu bildirir. Halkın rahatlamasını söyler. Hırsız damgası yiyen tapınak görevlisi ise zor durumda kalır. Sandiya’ya kendisinin masum olduğunu söyler.

  Sandiya tapınak görevlisini sorgular. Görevli İdollerin kilit altında tutulduğunu anlatır. Çaldığı iddia edilen idolün diğerlerine göre hafif ve daha değersiz olduğunu açıklar. Sandiya bu sözleri not eder. Oraya kadar girmiş bir hırsızın neden en ucuz idolü çalmış olabileceğini düşünür. Sandiya kimin böyle bir oyunu neden oynamış olabileceğine anlam veremez!

  Saldırı olacak! Sandiya bütün bu olayları düşünürken bir takım adamlar saldırı için hazırlık yapıyorlardır. Yaklaşık 4 saat içinde bombalama olayının olacağını söylerler. İdolün çalınma olayı ise algıyı yönlendiren paravan bir durumdur. Arpati bu olayın kaymağını yemek için olayın detaylarına inilmesini engellemiştir. Bu da saldırganlar için iyi bir şans olmuştur.

  Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Sandiya’nın kafasında ise sorular devam eder. Tüm bu olayların arkasında neler var? Bu hırsızlık oyunuyla ne amaçlanıyordur? Sandiya’ya ipucu veren Ved olur. Tapınak bölgesindeyken idolün çalındığı noktada mavi neon ışıklar gördüğünü söyler. Sandiya bu ışıkların kaynağı olan hırsızları aramaya koyulur.

  Ankita ve Ankur öldü! Sandiya tapınakta suçlular için tetikteyken Ved ise kardeşi Vansh’ı bekler. Ancak Vansh’ın durumu çok kötüdür. Azılı suçlular yolda Ankita ve Ankur’la karşılaşırlar. Ankur iyi niyetiyle bu adamları alır. Ancak yolda gerçekler gün yüzüne çıkar. Ankur adamların silahını görür. Onları polise götürecek bir plan yapmak ister.

  Ankur bunun için uğraşsa da saldırganlar Ankur’un planını bozar. Ankur ve Ankita kendilerini bırakmasını ister. Ancak saldırganlar acımasızdır. Ankita ve Ankur’un planlarını bozabileceğini düşünerek ikiliyi sessiz bir yerde infaz ederler. Vansh bu duruma karşısında gözyaşlarını tutamaz. Sandiya ve Suraj’ı bularak onlara yaşadığı durumu anlatır. Sandiya ve Suraj şoke olur.

  Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar Günü Neler Olacak?

  Bomba paniği! Sandiya, Vansh’ın anlattıkları doğrultusunda ekibine haber verir. Araç ve saldırganların eşkâli herkese aktarılır. Sandiya bir bomba şüphesini göz önüne alarak idol ve çevresinde araştırma yapar. Bu araştırma neticesinde Sandiya uzaktan kumandalı bombayı keşfeder. Sandiya halkı paniğe sokmamak için durumun açıklanmamasını söyler.

  Ek önlemleri ise hemen devreye sokar. Sinyal kesiciler çalıştırılır. Bu esnada kayıp araba ise bulunur. Memur içinde karı kocanın ölü olarak bulunduğunu açıklar. Sandiya gözyaşlarına boğulur. Saldırganlar ise artık bombayı patlatmanın zamanın geldiğini söyler. Ancak patlatma işlemi gerçekleşmez. Saldırganlar polisin olayları bildiğini fark eder.

  Sandiya zor durumda! Suraj Vansh ve aile eve götürür. Sandiya ise teröristlerin izini bulmayı başarır. Saldırganlar kaçarken Sandiya onu kovalar. Bu çatışmada bir polis yaralanır. Sandiya Arpati’den onu götürmesini ister. Arpati, Sandiya’ya yalnız kalacağını söyler. Sandiya tek başıma savaşacağım git der. Tabi bu çatışma da saldırganlar Sandiya’yı oldukça zor duruma düşürür.

  Çatışma sokaklara taşarken aile silah sesleriyle korkuya kapılırlar. Vansh ise anne ve babasını ister. Evde Ankita ve Ankur’un ölüm haberi büyük bir şok etkisi yaratır. Sandiya ise ölümle burun buruna kalmıştır.

  https://youtu.be/lWMOok7JAwU

Bir yanıt yazın