Emanet Legacy Episode 268 Promo

legacy 268

İçerik Tablosu

Yaman is going crazy! The Devil’s GAME!

Two witches managed to stir up trouble with their plan in the series Emanet. As we mentioned in our previous summaries, two witches who wrote letters from Fikret’s mouth succeeded in deceiving Yaman. So what will happen now? What will Yaman do, who is in a fit of anger?

Yaman clenched his fist! Seher is completely unaware of this situation, while the two devils are playing Yaman in their hands. Yaman thinks that Fikret has a crush on Seher. That’s why he can’t stand Seher and Fikret being alone for a second.

While Yaman’s anger is increasing, Zuhal’s letter game is the kind that will get things out of hand. Although the illness of Fikret’s daughter prevents the storm that will break for now, the waters will not calm down easily. Yaman will not be able to control himself anymore and will show his reaction to Fikret!

Seher is surprised! Yaman’s attack on Fikret will shock Seher the most. While the two witches giggle as they watch these things, Yaman and Seher will be apart. While Seher is watching Fikret, Yaman’s mistake will cause deep wounds in the love of the duo.

While the two witches were rooting out the mansion, Duygu’s game was exposed on the other side. The emotion suddenly became unfair. While Ali is hitting this situation on Duygu’s face, Duygu will brood over how to make her forgive herself. Duygu will come to the point of confessing her love for Ali with this mistake.

If we summarize briefly, the chaos on both sides will not end. In order for the events to be resolved, everyone will have to speak the truth openly. Yaman should learn Fikret’s thoughts and Ali should learn Duygu’s thoughts. This seems to be the only solution for now.

¡Yaman se está volviendo loco! ¡El JUEGO del diablo!

Dos brujas lograron crear problemas con su plan en la serie Emanet. Como mencionamos en nuestros resúmenes anteriores, dos brujas que escribieron cartas de la boca de Fikret lograron engañar a Yaman. Entonces, ¿qué pasará ahora? ¿Qué hará Yaman, que está en un ataque de ira?

¡Yaman apretó el puño! Seher desconoce por completo esta situación, mientras los dos demonios juegan con Yaman en sus manos. Yaman piensa que Fikret está enamorado de Seher. Es por eso que no puede soportar que Seher y Fikret estén solos por un segundo.

Mientras que la ira de Yaman aumenta, el juego de letras de Zuhal es del tipo que se saldrá de control. Aunque la enfermedad de la hija de Fikret previene la tormenta que estallará por ahora, las aguas no se calmarán fácilmente. ¡Yaman ya no podrá controlarse a sí mismo y mostrará su reacción a Fikret!

¡Seher está sorprendido! El ataque de Yaman a Fikret sorprenderá más a Seher. Mientras las dos brujas se ríen mientras miran estas cosas, Yaman y Seher estarán separados. Mientras Seher observa a Fikret, el error de Yaman causará profundas heridas en el amor del dúo.

Mientras las dos brujas estaban desarraigando la mansión, el juego de Duygu quedó expuesto en el otro lado. La emoción de repente se volvió injusta. Mientras Ali golpea esta situación en la cara de Duygu, Duygu meditará sobre cómo hacer que se perdone a sí misma. Duygu llegará al punto de confesar su amor por Ali con este error.

Si lo resumimos brevemente, el caos en ambos lados no terminará. Para que los hechos se resuelvan, todos tendrán que decir la verdad abiertamente. Yaman debería aprender los pensamientos de Fikret y Ali debería aprender los pensamientos de Duygu. Esta parece ser la única solución por ahora.

Yaman está ficando louco! O JOGO do Diabo!

Duas bruxas conseguiram criar problemas com seu plano na série Emanet. Como mencionamos em nossos resumos anteriores, duas bruxas que escreveram cartas da boca de Fikret conseguiram enganar Yaman. Então, o que vai acontecer agora? O que vai fazer Yaman, que está com raiva?

Yaman cerrou o punho! Seher não tem conhecimento dessa situação, enquanto os dois demônios estão jogando Yaman em suas mãos. Yaman acha que Fikret tem uma queda por Seher. É por isso que ele não suporta Seher e Fikret ficarem sozinhos por um segundo.

Enquanto a raiva de Yaman aumenta, o jogo de cartas de Zuhal é do tipo que deixa as coisas fora de controle. Embora a doença da filha de Fikret evite a tempestade que por enquanto vai cair, as águas não vão se acalmar facilmente. Yaman não será mais capaz de se controlar e mostrará sua reação a Fikret!

Seher está surpreso! O ataque de Yaman a Fikret será o que mais chocará Seher. Enquanto as duas bruxas riem ao ver essas coisas, Yaman e Seher estarão separados. Enquanto Seher observa Fikret, o erro de Yaman causará feridas profundas no amor da dupla.

Enquanto as duas bruxas estavam arrancando a mansão, o jogo de Duygu foi exposto do outro lado. A emoção de repente se tornou injusta. Enquanto Ali está enfrentando essa situação no rosto de Duygu, Duygu pensará em como fazê-la se perdoar. Duygu chegará ao ponto de confessar seu amor por Ali com esse erro.

Se resumirmos brevemente, o caos em ambos os lados não terá fim. Para que os eventos sejam resolvidos, todos terão que falar a verdade abertamente. Yaman deve aprender os pensamentos de Fikret e Ali deve aprender os pensamentos de Duygu. Esta parece ser a única solução por enquanto.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe

  Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!

  Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 545 fragmanı geldi. Emanet 545. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 545. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 545. bölüm 20 Nisan Perşembe günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 544
  Emanet

  Emanet 545 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde Nana’nın peşine karabulutlar dolaşıyor. Hiçbirimizin görmeye dayanamadığı sahneyi yaşadı Nana. Köpeği göz göre göre öldürüldü. Yaman ise Nana’nın acısına ortak oldu.

  Nana evden kaçmaya yeltendikçe Yaman onu kucağına alarak evin yolunu tutuyor. Nana’nın kalabilmesi için bir şart var o da evlenmek. Aha Nana Yaman’la evlenecek dedik hop Kubilay geldi takıldı oltaya… Aaa Yaman Bey bir formalite evlilikte yapamayacaksak yani!

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe

  Emanet 545.Bölüm – 20 Nisan Perşembe Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı

  Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!

  Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 543 fragmanı geldi. Emanet 543. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 543. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 543. bölüm 18 Nisan Salı günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 543
  Emanet

  Emanet 543 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde görücü faslı kapandı. Nana’nın Kırımlı itirafı Kubilay’ı bu işten vazgeçirdi. Yaman ise kıskançlıktan delirdiği halde Nana’ya olan duygularına engel olmaya devam ediyor. Nana’ya doğru insanı bulacağı temennisinde bulunuyor.

  Akça hala ise Nana’nın Yaman’da gözü olduğunu anladı. O da bu işe çomak sokacak. Yaman’dan itiraf gelmedikçe Nana duygularıyla yalnız kalacaktır.

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı

  Emanet 543.Bölüm – 18 Nisan Salı Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma

  Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…

  Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 541 fragmanı geldi. Emanet 541. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 541. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 541. bölüm 14 Nisan Cuma günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 541
  Emanet

  Emanet 541 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde Kubilay, Nana’yı kafaya taktı. Nana’nn halleri ona sempatik gelmeye başladı. Kubilay, Nana’ya yakın davranacağım diye dayak yiyecek haberi yok.

  Yaman, Nana’nın Kubilay’la dolaşmasını bahçede baş başa konuşmalarını fena halde kıskanıyor. Ok meydana çıkıyor ve Yaman gövde gösterisine başlıyor.

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma

  Emanet 541.Bölüm – 14 Nisan Cuma Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe

  Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!

  Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 540 fragmanı geldi. Emanet 540. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 540. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 540. bölüm 13 Nisan Perşembe günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 540
  Emanet

  Emanet 540 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde görücüler Nana’yı görmeye geldi. Nana en beceriksiz halini sergilemeye çalışıyor. Lakin Nana’nın yaptıkları oldukça sempatik karşılanıyor.

  Nana boş zamanlarında ok attığını ve adam dövdüğünü söyler. Ayrıca kahve ikramında tüm tepsiyi damat adayının üzerine boca eder. Bu durum ise Yaman efendinin pek hoşuna gider. Yaman bıyık altı gülmeye başlar.

  Nana ve damat adayı yalnız görüşmeye başladığındaysa Yaman, Nana’yı çekip yanına alıyor. Zorla hiçbir şeyin yaptıramayacağına dair güvence veriyor.

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe

  Emanet 540.Bölüm – 13 Nisan Perşembe Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba

  Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!

  Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 539 fragmanı geldi. Emanet 539. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 539. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 539. bölüm 12 Nisan Çarşamba günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 539
  Emanet

  Emanet 539 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde Yaman doldu taşıyor. Öfkesi adeta onu ele geçirmiş durumda. Akça halanın ısrarıyla görücüler gelmekte kararlı. Nana ve Yaman istemese de evde görücü krizi yaşanacak.

  Bölüm boyunca Yaman çatacak yer arıyor. Sürekli herkesi azarlıyordur. Nana ise Yaman’ın kıskançlığının farkına varacak.

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba

  Emanet 539.Bölüm – 12 Nisan Çarşamba Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir