Aşk Yakar 9.Bölüm Özeti – 9 Şubat Çarşamba

Aşk Yakar 9

Shaurya ve Mehek Sarhoş Olur!

Aşk Yakar 9.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’nın arabasının önünü kesmişti. Shaurya’da iadeyi ziyaret yapar gibi Sharmalar’ın evine gelir. Amcalar onu sopalarla karşılar. Yarışmayı Agra’ya taşıyacağını söyler. Yani bulundukları şehirden uzakta olacaklardır. Yengesi yarışma faslının kapandığını söyler. Shaurya da Mehek’in evine geldiğini ve onu çok hırslı gördüğünü söyler. Şimdi böylesi bir sonucu yakıştıramadığını açıklar. Aşk Yakar 9.bölüm özeti devam ediyor.

Mehek yine mesajlaştığı Kudret Narından yardım ister. Kalbinin sesini mi dinlesin yoksa ailesinin dediğini mi yapsın! Oda önünde uzun bir gece olacağını ve iyice düşünmesini söyler. Sabah olduğunda yengesi Mehek’i uyandırmaya geldiğinde onu odasında bulamaz. Yatağının üstündeki notu bulur. Mehek yarışma için Agra’ya gidiyordur. Bu Shaurya için sürpriz olur. Kapoor ise çok sevinir. Mehek Shaurya’ya gözdağı verir.

Evdekilerde Mehek’e ulaşmaya çalışır ama telefonu kapalıdır. Yarışmacılardan telefon ellerinden alınmıştır. Mehek ile Shaurya’nın odaları yan yanadır. Mehek, Shaurya’dan uzak durmaya çalışsa da Shaurya ondan uzak durmaz.

Mohit ve Nehal de Shaurya’nın evine gitmiş Mehek’i orada ararlar. Kapıyı açan kadın ise onları yaka paça attırır.

Yarışmada klasik Mehek’e geleneksel Hint kıyafeti giyen kız eleştirmesi yapılır. Mehek de moda yarışmasında değil yemek yarışmasında olduğunu hatırlatır. Yarışmacılar bu etapta şifreler halinde yazılmış yiyecekleri bulmaya çalışacaklardır.

Aşk Yakar Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 9.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Yarışmacılar saklanmış yiyecekleri aramaya başlar.Mehek’in bir ürünü havuzun içindedir. Shaurya, Mehek’i ittirip havuza atar. Yine yarım saat herkes Mehek’in boğulma sahnesini izler ve Shaurya atlayıp onu sudan çıkarır. Bu esnada kameralarda çekip yayına verecektir.

Yarışmada hemen havuza düşen Mehek öksürüp aksırmaya başlar. Halsiz düşmüştür. Ama çıkardığı yemekler jüri tarafından çok beğenilir. Akşam olduğunda yarışmacılar bir arada eğlenir. Shaurya onlara gitar çalıp şarkılar söyler. O esnada garson yaklaşıp Mehek’e meyve suyu uzatır. Mehek fazla ısrar karşısında rahatsız olur. Garsonun durduk yere ısrar etmesinde Shaurya’nın parmağı olduğunu anlıyoruz. Zaten daha sonra Shaurya garsonu böyle dikkat çektiği için azarlar. Meyve suyunu Mehek’e kendisi götürür. Mehek de bir yudum da tüm meyve suyunu içer. Meyve suyunun içinde alkol vardır ve bir zaman sonra Mehek sarhoş olur.

Garsonda bu azarlanmaya dayanamayıp Shaurya’ya alkollü meyve suyu verir. Shaurya ve Mehek çılgınlar gibi dans etmeye başlar. Mehek yere düşünce Shaurya onu omzunda odasına taşır. İkili odaya gidince komik bir şekilde gülerek birbirleriyle konuşur. İlk defa böyle sakince konuşmuş olurlar sonra uykuya dalarlar.

Aşk Yakar 9.Bölüm Özeti – 9 Şubat Çarşamba Günü Neler Olacak?

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Ertesi sabah Shaurya ve Mehek’in görüntüleri yeni bir aşk mı doğuyor diye haberlerde gösterilir. Mehek’in ailesi iyice telaşlanır. Yarışma yerini öğrenmeye çalışırlar. Mehek ise uyanınca ağlamaya başlar. Üstüne Shaurya onu kandırır. Mehek ağlamaya başlar ve hüngür hüngür Sonal’ı arar. Sonal ise arkadaşını teselli edeceğini Shaurya ile arasında yaşananlara çok sevinir 😀

Yarışma esnasında Mehek ağlama modunda devam eder. Bir ara bıçağı kendine yönlendirince Shaurya gidip müdahale eder. Söylediklerinin yalan olduğunu açıklar. Mehek’in keyfi yerine gelir. Pami ise eline geçen bu fırsatı değerlendirir ve sokaklara Mehek ile Shaurya’nın fotoğraflarını bastırır. Daha sonra da Sharmalar’ın evine gidip dalga geçer.

Sharmalar Agra’nın yolunu tutar ve stüdyoyu basar. Mehek’e afişi gösterirler. Gelecek bölüm kızılca kıyamet kopacağa benziyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın