Can Yoldaşım 199. Bölüm Özeti – 14 Şubat Pazartesi

Can Yoldaşım 199

Sandiya Aşkını Kalbine Gömdü! Suraj’ın PİS İNADI! 

Can Yoldaşım 199. bölüm özetinde Sandiya ve Suraj ayrılık yaşamıştı. Santoş bu ayrılığa karşı durmak istese de Suraj tüm yaşananlardan sonra yaptığının doğru olduğunu düşünür. Sandiya ise Suraj’ın onu bırakıp gitmesiyle büyük bir buhran yaşar. Peki 199. bölümde bizleri neler bekliyor? Suraj ve Sandiya aşkı bitti mi? Can Yoldaşım 199.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 199. bölüm özetinde Santoş mutsuz! Sandiya ve Suraj’ın ayrılığı konakta da kısa sürede etkisini gösterir. Santoş bu olanları kaldıramaz. Yüzündeki mutluluk yerini acıya bırakır. Santoş’un dışında Chaturi’de kararını açıklar. Evdeki işini bırakıp köye döneceğini söyler. Sandiya ve Suraj’ın ayrılığı sonrası konaktaki bu ruh hali onu da olumsuz etkilemiştir. Eşyalarını alan Chaturi konaktan ayrılır.

Diğer tarafta Sandiya’nın bu ruh hali abisi Ankur’un dikkatinden kaçmaz. Ankur kardeşinin moralinin düzelmesini ister. Bu yüzden her şeyi göze alarak konağa gidecek ve Suraj’la konuşacaktır.

Suraj vazgeçmeyecek! Ertesi sabah Ankur ve Ankita konağın yolunu tutar. İkiliyi Santoş karşılar. Santoş’un tavrı oldukça misafirperverdir. Ancak Ankur buraya misafirliğe gelmemiştir. Geçmişte yaşananlardan başlayan Ankur Sandiya’nın yetim olduğunu söyler. O babasına verdiği sözü tutmuş ve hayalini gerçekleştirmiştir. Şimdi neden Suraj ona yüz çeviriyordur der.

Aşk Yakar 6.Bölüm Özeti – 6 Şubat Pazar

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli!

Can Yoldaşım 199. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu esnada gelen Suraj tüm konuşulanları duyar. Onun cevabı ise daha önce Sandiya’ya söylediğinin aynısıdır. Suraj kendisinin sıradan bir adam olduğun ve sıradan bir hayat yaşamak istediğini söyler. O normal yaşayan ailesini tehlikeye atayacaktır. Bu yüzden de Sandiya’nın konağa geri gelmesi için adım atmayacağını tekrarlar.

Sandiya kahroluyor! Ankur, Sandiya’nın yaptıklarının ülkesi için olduğunu, bu yapılan görevi kutsallığını Suraj’a hatırlatır. Ancak Surja bunların hiç biriyle ilgilenmez. Suraj sözü bir noktada Sandiya’nın bu işten istifa etmesine getirir. Bu istek elbette çok ağır bir istektir.

Diğer tarafta Sandiya rüyalarında Suraj’ı görür. Uyandığında ise gerçekle bir kez daha karşı karşıya kalır. Ankur’un evde olmadığını fark edince Suraj ile görüşmeye gittiğini fark eder. Sandiya, Ankur’un olumsuz bir cevapla dönecek olmasından korkar. Nitekim korktuğu da yaşanmıştır.

Ankur ateş püskürdü! Tüm her şeyi göze alıp Suraj’ın ayağına gelen Ankur elbette bu aldığı cevaplar karşısında sinirlenir. Suraj hala aynı fikirde dururken babası Arun’da ona destek verir. Ankur’un sabrı ise taşar. Suraj’a etmediği hakareti bırakmaz. Eğitimsizliğinden başlayarak kardeşini hak etmediğine kadar girer. Bundan sonra da Rathi ailesi ile hiçbir bağlarının kalmadığını açıkça ilan eder. Suraj bu sözler karşısında şoke olurken Ankur ipleri resmen koparır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 199. Bölüm Özeti – 14 Şubat Pazartesi

Tüm bunlar yaşanırken Mena’nın boş boğazlığı ise Ankur’u iyice çileden çıkartır. Mena Santoş’un hastane masraflarından bahsedince Ankur onları da karşılayacağını söyler. Suraj, Mena’ya kızarken tüm aile rezil duruma düşmüştür.

Yollar kesişiyor! Ödeme olayı elbette Suraj’ın içine oturur. Suraj hızla faturayı ödemeye gider. Ancak orada memur Suraj’dan rüşvet ister. Suraj buna kızarak memuru polise şikayet eder. Sandiya, Suraj’ı karakolda görünce bir an için kendisini almaya geldiğini zanneder. Ancak kısa süre sonra işin aslı ortaya çıkar.

Sandiya bir polis olarak Suraj’a yardım eder. Onunla beraber daireye giderek memura suçüstü yaparlar. Sandiya ve Suraj’ın bu iş birliği sürecinde iki tarafta geçmişteki güzel günlere giderler. Hem Sandiya hem de Suraj birbirlerinin hayatında ne kadar büyük yer kapladığını hisseder.

Sandiya – Suraj didişmesi!  Sandiya görevini başarıyla yerine getirince ikili ayrılır. Bu ayrılık esnasında Suraj, Sandiya’ya teşekkür eder. Sandiya önemli değil Bay Suraj Rathi diyerek ona mesafeli davranır. Ayrıca yere düşecekmiş gibi olduğunda Suraj’ın yardımını da reddeder. Kendi başının çaresine akabileceğini söyler.

İkili birbirleriyle didişmeye başlar. İkili arasındaki bu didişme elbette Santoş’un dikkatinden kaçmaz. Santoş bunu ikilinin birbirlerine olan aşkının devam ettiği olarak yorumlar. Ve onları tekrar bir araya getirmek için mücadele etmeye karar verir. Santoş’un tam tersine Ankur ise bu ilişkinin bittiğini düşünür.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir