Aşk Yakar 7.Bölüm Özeti – 7 Şubat Pazartesi

Aşk Yakar 7

Shaurya, Mehek’in Amcalarını Tutuklatıyor!

Aşk Yakar 7.bölüm özetinde Shaurya ile birlikte kilitli kalan Mehek ayağını incitmişti. Bu yüzden Shaurya eve kadar Mehek’i kucağında getirmişti. Eve girince ev halkının ağzı iki karış açık kalır. Kanta Yenge ise Mehek’e kızgın bakışlar atar ve ayağına krem sürmek için odasına götürür. Aşk Yakar 7.bölüm özeti devam ediyor.

Nehal evdeki bu kalabalıktan faydalanıp oda da dolabında sakladığı Arcey’den orucunu açtırmasını ister. Arcey, Nehal’den önce suyu kendi içer. Tekrar gizli saklı evden çıkmaya çalışır. Avluda Shaurya’yı görür.

Shaurya Kata Yengeyi Duyuyor!Shaurya kalkıp gidecekken fazla ısrara dayanamaz ve oturur. İkramda bulunacaklarken üstüne sos damlatırlar. Shaurya üstünü temizlemek için içeri girdiğinde Kanta yengenin Mehek’e söylediklerini duyar. Kanta Yenge nasıl Shaurya insanları fakir olduğu için aşağılıyorsa o da zengin insanların düşüncelerinden bahseder. Kanta Yengenin söyledikleri Shaurya’yı fena halde sinirlendirir. Shaurya giderken evdekilere ters davranır. Amcalar ne olduğunu anlayamaz.

Eve döndüğünde Shaurya yeni plan yapmıştır. Mehek’i arayıp telefonunu hoparlöre almasını ister. Shaurya çekimlere ailesinin de katılmasını ister. Mehek sıradaki planı çözememiştir. Yenge ise endişelidir. Diğer ev halkı ise çoktan sevinmeye başlamıştır.

Aşk Yakar 7.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Shaurya’nın bu planı ise yarışmacılarının zaaflarını kullanarak yarıştırmaya çalışmak. Herkesin tabağında farklı malzemeler vardır. Mehek’in tabağında tavuk vardır. Vejetaryen olan bu aile tavuğu görünce mideleri bulanır. Shaurya, Mehek ve yengesini istediği yerden vurmuştur. Amca sinirlenerek ayağa kalkar ve Shaurya el hareketiyle onu oturtur. Burasının bir yarışma olduğunu istemeyenin çıkacağını söyler.

Mehek’i cesaretlendiren yine yengesi olur. Hiç bilmedikleri bu tavuğu kendilerince yorumlayıp pişirirler. Ayrıca Mehek ve yenge kendi aralarında konuşurken Shaurya’nın onları duyduğuna emin olmuşlardır. Sırf bu yüzden intikam almaya çalıştığını fark etmiştirler. Sonuç olarak Mehek’in yaptığı yemek çok beğenilir.

Tüm aile sevinçle stüdyodan çıkarlar. Ravi amca Mehek için broşür bastırmıştır. Mehek’i desteklemek isteyenler için evde hep beraber yarışmanın birinci bölümünün izleneceği yazıyordur. Mehek jüri üyelerini de davet etmek ister tabi Shaurya hariç 😀

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 7.Bölüm Özeti – 7 Şubat Pazartesi Günü Neler Olacak?

Shaurya bu durumu jürilerin gözünü boyamakla suçlar derken ikili büyük bir kavgaya tutuşur. Mehek arkasını dönüp giderken broşürlerden birini yere düşürür. Shaurya da broşürde kendi yarışmasının adı ve logosu kullanıldığı için amcaları tutuklattıracaktır.

Polis Sharmalar’ın evine girince kaba kuvvet kullanır. Büyük amca polisten yediği tokat karşısında şoke olur ve gururu kırılır. Bütün gece konuşmaz. Tüm ailede karakola gider. Mehek iki kuzenini alıp Khanna’nın evin gider.

Khannalar da Divali Festivalini kutluyordur. Güvenlikçi içeriye almaz. Mehek de gizlice bahçeye atlayıp içeri girer. Bakalım gelecek bölümde neler olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın