Can Yoldaşım 198. Bölüm Özeti – 13 Şubat Pazar

Can Yoldaşım 198

Sandiya ve Suraj Aşkı BİTTİ Mİ?

Can Yoldaşım 198. bölüm özetinde Santoş konağa dönmüştü. Arun Sandiya’yı konaktan kovmuş Suraj’da terk etmişti. Peki 198. Bölümde bizleri neler bekliyor? Suraj ve Sandiya aşkı bitti mi? Can Yoldaşım 198.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 198. bölüm özetinde Santoş Sandiya’yı Soruyor! Konakta gün oldukça sakin başlar. Santoş çiçekleriyle uğraşır. Suraj annesinin yanına gelerek onunla ilgilenir. Tüm bu normalliğin içinde Santoş’un aklı Sandiya’dadır. Sonunda Santoş Suraj’a gelinin nerede olduğunu sorar. Mena bir yalan söyleyerek şehir dışında olduğunu uydurur. Ancak Santoş bu durumda bir gariplik hisseder. Suraj’a Sandiya’nın nerede olduğunu söylemesini ister.

Sandiya’nın bu baskısı sonuç verir. Suraj ona Snadiya’nın evden gönderildiğini söyler. Santoş bu durum karşısında şoke olur. Suraj tüm yaşananlardan Sandiya’yı sorumlu tutar ve annesini seçtiğini söyler. Santoş Suraj’ın bu davranışına öfkelenir. Onun yanlış yaptığını söyler. Ancak Suraj yaptıklarında kararlıdır.

Sandiya ve Suraj aşkı! Suraj’ın aksine Sandiya perişan haldedir. Bu ayrılık onu çok derinden sarsmıştır. Şans eseri Sandiya radyoda bir programa denk gelir. Programda insanlar arayıp aşklarını anlatıyordur. Sandiya’da programa bağlanır ve Suraj ile destansı aşkını anlatır. Bu esnada Suraj radyoyu duyar. Radyo’dan kaçmak ister ancak nereye gitse açık bir radyoya denk gelir. Sandiya’nın bu hüzünlü aşk hikayesi onu da derinden etkiler.

Aşk Yakar 5.Bölüm Özeti – 5 Şubat Cumartesi

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 198. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj bu hikâyeyi duysa da kararı duygularını engeller. Sandiya’nın bu kötü günler geçecek ve biz eskisi gibi olacağız sözlerine kulaklarını tıkar. İkili arasındaki bu olumsuz duruma bir müdahale de Zakir’den gelir. Zakir Suraj ve Sandiya’yı buluşturarak bu durumu düzeltmek ister. Suraj buluşmayı kabul eder. Suraj’ın Sandiya ile buluşma haberi Santoş’u mutlu ederken Arun sinir olur.

Sandiya Suraj buluşması! Zakir’in aracılığıyla Sandiya ve Suraj buluşma noktasına doğru hareket eder. Sandiya buluşma noktasına erkenden gelir. Oldukça güzel süslenmiş ve giyinmiştir. Mutluluk ve heyecan içinde onu bekler.

İkili buluşur. Beklediğiniz gibi buluşma Sandiya açısından oldukça kötü geçer. Sandiya Suraj’dan bir şans istese de Suraj ailesi ile eşi arasında olan bu seçimde kararını çoktan vermiştir. Sandiya’nın konuşmaları bir anlam ifade etmez. Aksine Sandiya bu buluşmayla daha da kırılır. Bu sefer buluşmayı terk eden Sandiya olur.

Can Yoldaşım 198. Bölüm Özeti – 13 Şubat Pazar Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

SurYa Aşkı Bitti mi? Suraj konağa geri dönerken onu kapıda Santoş bekler. Santoş Suraj ve Sandiya’nın aralarının düzeleceğini düşünür. Ancak işlerin öyle gitmediğini kısa sürede fark eder. Diğer tarafta Sandiya ise oldukça kararlı bir hale bürünür. Eski kırgın ve ağlayan kadının yerini bambaşka biri alır. Sârisini çıkaran Sandiya daha kararlı olmuştur. Üniformasını giyerek o da yeni hayatına adapte olacaktır.

Sandiya karakola gidip iş başı yapar. Bu esnada karakola Santoş gelir. Santoş bir şikayeti olduğunu Snadiya’ya iletir. Sandiya şikayetini sorar. Santoş mutluluğunu kaybettiğini ve Sandiya’dan onu bulmasını ister. Sandiya bu sözlerle birlikte gözyaşlarına boğulur. Anne-kız bir anda ağlamaya başlar…

Sandiya içini dökerken Santoş’ta konuşur. Ancak Suraj’ın bu tavrı ikilinin arasının düzelmesinde en büyük engeldir. İkil arasındaki bu sorun devam ederken uzun süredir görmediğimiz iki kişi gelir. Bunlar Ankita ve Ankur’dur.

Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım 198. Bölüm Özeti
Can Yoldaşım 198. Bölüm Özeti
 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın