Aşk Yakar 31.Bölüm Özeti – 7 Mart Pazartesi

Aşk Yakar 31

Kanta Yaptığı Oyunlarla İkilinin Arasına Giriyor!

Aşk Yakar 31.bölüm özetinde Mehek’in Shaurya’yı affetmesiyle Kanta yengenin sözü çiğnenmiş oldu. Mehek yengesinden af dilerken olaylar çok başka yönde ilerlemeye başlar. Aşk Yakar 31.bölüm özeti devam ediyor.

Mehek’in kararı sonrası amcalarda Mehek’e kızgındır. Kanta Mehek ile konuşmama kararı alır. Mehek yengesine gider ve ondan özür diler. Yengesi ise odasına gider kapıları perdeleri kapatır.

Ertesi sabah Kanta’nın odasından çıkmayışı meraklandırır. Mehek tekrar konuşmayı denerken Kata odasından dışarı çıkar. Jeevan ve Mehek’e hazırlanmasını söyler. Karona ise Saurya’nın yara bere haline ağlayıp durur. Ardından Mehek ve ailesi içeriye girer. Kanta bu evliliğe engel olmayacağını açıklar. Herkes sevinirken Kanta sözleriyle yeniden şaşırtmayı başarır. Mehek ve Shaurya’nın bir ay birbirlerini görmesini istemez. Çünkü Shaurya’nın takıntılı olduğunu düşünüyor ve bir ay sonra unutacağını düşünüyordur. Shaurya buna karşı çıkar ve dediğini yapmayacağını söyler.

Mehek, Sahurya’ya engel olur. Yengesi ikna olmuşken sabretmelerini ister. Shaurya’yı da öpüp oradan ayrılır. Mehek ve ailesi çekçek ile eve dönerken önleri kesilir ve kavga çıkar. Maskeli kişiler Kanta’yı kaçırır.

Aşk Yakar 31.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mehek ve Jeevan eve polisleri çağırmıştır. Polis kimden şüphelendiklerini sorduğunda Mohit Arcey ve annesinin adını verir. Sonal’de Shaurya’yı arayıp olanları haber vermiştir. Karona ve oğlu hemen Sharmalar’ın evine gelir. Herkes telaşlıyken birden Kanta çıkıverir. Saçı başı dağılmıştır.

Kanta ahlayıp vahlayıp içeri girer. Herkes etrafında toplanır. Polis bunu kimin yaptığını sorunca Shaurya’yı işaret eder. Kaçıran adamların telefon konuşmalarını duyduğunu Kanta’yı kaçırıp sonra bulunca kahraman olacağını dile getirir. Mehek duyduklarına inanamaz. Herkes yine Shaurya’ya cephe alır. Sahurya ise böyle bir şey yapmadığını savunur. Bu sefer Jevan, Mehek ile Sahurya2nın ellerini ayırır.

Shaurya’ya hapis yolu tekrar görünür. Annesine asla böyle bir şey yapmadığını söyler. Annesi ise bunca yaptığından sonra insanların güvenini kaybettiğini açıklar. Shaurya’nın tutuklanması Svetanayı sevindirir. Ayrıca Kanta da Mehek’e kendini acındırır ve Shaurya’yı unutmasını ister.

Kanta Mehek’i şehir dışına yollamaya karar verdiğini aile üyelerine açıklar. O sırada Kanta’nın telefonu çalınca kendisini odasına kapatır. Sonal ise Kata2nın tavırlarına takılır. Açık kalan kapıdan telefon konuşmalarını duyar. Mehek’i de yanına alan Sonal Kanta’nın biriyle buluşacağını anlar.

Aşk Yakar 31.Bölüm Özeti – 7 Mart Pazartesi Günü Neler Olacak?

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mehek ve Sonal uzaktan yengesini gözetler. Yengesinin Shurya’ya oyun oynadığını aslında onu kimsenin kaçırmadığını anlıyoruz. Mehek şehir dışına çıktığı an ise Shaurya’yı içerden çıkaracaktır. Kanta konuşmasını bitirince Mehek’i görür. Kata utancından ağlamaya başlar. Bunu onun için yaptığını söylemeye başlarken Mehek ise yengesine çok büyük bir hata yaptığını savunur.

Bu arada Shaurya da içerde saldırıya uğrar. Shaurya yeniden çok kötü dövülmüştür. Mehek’e Shaurya’yla ilgili telefon gelir. Mehek yengesinden Shaurya’yı çıkarmasını isterken yenge ise şart koşar. Shaura ile görüşmesini istemez.

Mehek ise yengesini dinlemeyerek Sahurya’nın yanına gider. Ona sarılır ve bir şey demeden ayrılır. Mehek valizini toplar ve yolculuğa çıkar. Sonal ise yine Shaurya’ya telefon ederek Kanta’nın Mehek’i gönderdiğini söyler.

Shaurya ise Sharma evine sağı solu kırarak girer. Mehek’in önünde engel olmaları onu iyice çileden çıkarır. Shaurya’yı durduran ise Mehek’in fotoğrafı olur. Kendine gelen Shaurya, Kanta’nın ona oynadığı oyunu da tüm aileye anlatır. Evdekiler duydukları karşısında şoke olur ve Kanta’ya soğuk davranmaya başlarlar.

Mehek’te yolculuğa çıkar. Shaurya’da otobüsleri durdurup Mehek’in fotoğrafını gösterir. Yolda durup ibadet ederler. Aynı yerde aynı anda bulunurlar fakat birbirlerini göremezler. Shaurya’nın aklına eskiden sosyal medyadan konuştuğu hesap gelir aklına. Meera Sharma ve konuştuklarını hatırlayınca onun Mehek olduğunu anlar.

Shaurya Mehek’e mesaj atar. Kendi kimliğini açık etmez. İkili dertleşmeye başlar. Shaurya ipuçlarından yola çıkarak Mehek’in nerede olduğunu anlamaya çalışır. Ertesi sabah Mehek’in yemek yaptığı yeri bulup yemekler hakkında bahane bulur. Mehek yanına gelir ve yemeklerin gayet iyi olduğunu söyler. Sahurya, Mehek’in karşısına çıkar ve ikili sarılır. Daha sonra Mehek, Shaurya’dan kaçmaya başlar.

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın