Aşk Yakar 31.Bölüm Özeti – 7 Mart Pazartesi

Aşk Yakar 31

Kanta Yaptığı Oyunlarla İkilinin Arasına Giriyor!

Aşk Yakar 31.bölüm özetinde Mehek’in Shaurya’yı affetmesiyle Kanta yengenin sözü çiğnenmiş oldu. Mehek yengesinden af dilerken olaylar çok başka yönde ilerlemeye başlar. Aşk Yakar 31.bölüm özeti devam ediyor.

Mehek’in kararı sonrası amcalarda Mehek’e kızgındır. Kanta Mehek ile konuşmama kararı alır. Mehek yengesine gider ve ondan özür diler. Yengesi ise odasına gider kapıları perdeleri kapatır.

Ertesi sabah Kanta’nın odasından çıkmayışı meraklandırır. Mehek tekrar konuşmayı denerken Kata odasından dışarı çıkar. Jeevan ve Mehek’e hazırlanmasını söyler. Karona ise Saurya’nın yara bere haline ağlayıp durur. Ardından Mehek ve ailesi içeriye girer. Kanta bu evliliğe engel olmayacağını açıklar. Herkes sevinirken Kanta sözleriyle yeniden şaşırtmayı başarır. Mehek ve Shaurya’nın bir ay birbirlerini görmesini istemez. Çünkü Shaurya’nın takıntılı olduğunu düşünüyor ve bir ay sonra unutacağını düşünüyordur. Shaurya buna karşı çıkar ve dediğini yapmayacağını söyler.

Mehek, Sahurya’ya engel olur. Yengesi ikna olmuşken sabretmelerini ister. Shaurya’yı da öpüp oradan ayrılır. Mehek ve ailesi çekçek ile eve dönerken önleri kesilir ve kavga çıkar. Maskeli kişiler Kanta’yı kaçırır.

Aşk Yakar 31.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mehek ve Jeevan eve polisleri çağırmıştır. Polis kimden şüphelendiklerini sorduğunda Mohit Arcey ve annesinin adını verir. Sonal’de Shaurya’yı arayıp olanları haber vermiştir. Karona ve oğlu hemen Sharmalar’ın evine gelir. Herkes telaşlıyken birden Kanta çıkıverir. Saçı başı dağılmıştır.

Kanta ahlayıp vahlayıp içeri girer. Herkes etrafında toplanır. Polis bunu kimin yaptığını sorunca Shaurya’yı işaret eder. Kaçıran adamların telefon konuşmalarını duyduğunu Kanta’yı kaçırıp sonra bulunca kahraman olacağını dile getirir. Mehek duyduklarına inanamaz. Herkes yine Shaurya’ya cephe alır. Sahurya ise böyle bir şey yapmadığını savunur. Bu sefer Jevan, Mehek ile Sahurya2nın ellerini ayırır.

Shaurya’ya hapis yolu tekrar görünür. Annesine asla böyle bir şey yapmadığını söyler. Annesi ise bunca yaptığından sonra insanların güvenini kaybettiğini açıklar. Shaurya’nın tutuklanması Svetanayı sevindirir. Ayrıca Kanta da Mehek’e kendini acındırır ve Shaurya’yı unutmasını ister.

Kanta Mehek’i şehir dışına yollamaya karar verdiğini aile üyelerine açıklar. O sırada Kanta’nın telefonu çalınca kendisini odasına kapatır. Sonal ise Kata2nın tavırlarına takılır. Açık kalan kapıdan telefon konuşmalarını duyar. Mehek’i de yanına alan Sonal Kanta’nın biriyle buluşacağını anlar.

Aşk Yakar 31.Bölüm Özeti – 7 Mart Pazartesi Günü Neler Olacak?

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mehek ve Sonal uzaktan yengesini gözetler. Yengesinin Shurya’ya oyun oynadığını aslında onu kimsenin kaçırmadığını anlıyoruz. Mehek şehir dışına çıktığı an ise Shaurya’yı içerden çıkaracaktır. Kanta konuşmasını bitirince Mehek’i görür. Kata utancından ağlamaya başlar. Bunu onun için yaptığını söylemeye başlarken Mehek ise yengesine çok büyük bir hata yaptığını savunur.

Bu arada Shaurya da içerde saldırıya uğrar. Shaurya yeniden çok kötü dövülmüştür. Mehek’e Shaurya’yla ilgili telefon gelir. Mehek yengesinden Shaurya’yı çıkarmasını isterken yenge ise şart koşar. Shaura ile görüşmesini istemez.

Mehek ise yengesini dinlemeyerek Sahurya’nın yanına gider. Ona sarılır ve bir şey demeden ayrılır. Mehek valizini toplar ve yolculuğa çıkar. Sonal ise yine Shaurya’ya telefon ederek Kanta’nın Mehek’i gönderdiğini söyler.

Shaurya ise Sharma evine sağı solu kırarak girer. Mehek’in önünde engel olmaları onu iyice çileden çıkarır. Shaurya’yı durduran ise Mehek’in fotoğrafı olur. Kendine gelen Shaurya, Kanta’nın ona oynadığı oyunu da tüm aileye anlatır. Evdekiler duydukları karşısında şoke olur ve Kanta’ya soğuk davranmaya başlarlar.

Mehek’te yolculuğa çıkar. Shaurya’da otobüsleri durdurup Mehek’in fotoğrafını gösterir. Yolda durup ibadet ederler. Aynı yerde aynı anda bulunurlar fakat birbirlerini göremezler. Shaurya’nın aklına eskiden sosyal medyadan konuştuğu hesap gelir aklına. Meera Sharma ve konuştuklarını hatırlayınca onun Mehek olduğunu anlar.

Shaurya Mehek’e mesaj atar. Kendi kimliğini açık etmez. İkili dertleşmeye başlar. Shaurya ipuçlarından yola çıkarak Mehek’in nerede olduğunu anlamaya çalışır. Ertesi sabah Mehek’in yemek yaptığı yeri bulup yemekler hakkında bahane bulur. Mehek yanına gelir ve yemeklerin gayet iyi olduğunu söyler. Sahurya, Mehek’in karşısına çıkar ve ikili sarılır. Daha sonra Mehek, Shaurya’dan kaçmaya başlar.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir