Can Yoldaşım 222. Bölüm Özeti – 9 Mart Çarşamba

Can Yoldaşım 222

Suraj’ın Tanıştığı Güzel Kadın da KİM? Otel Hayali Gerçek Olacak mı?

Can Yoldaşım Hint dizisinin 222. bölüm özetinde Ved babası için şoke edici sözle söylemişti. Suraj bu sözler üzerine hayalinin peşinden gitmeye karar vermiş ve otel işletmek istediğini aile üyelerine açıklamıştı. Suraj kredi için banka ile görüşmeye hazırlanır. Peki 222. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 222.bölüm özetinde neler olacak?

Suraj hayalinin peşinde! Suraj’ın otel hayali için ilk yapması gereken şey para bulmaktır. Bunu yapabileceği tek yol bankadan kredi çekmektir. Sandiya, Suraj ile kredi görüşmesi için hazırlık yaparken dükkanın yoğun olması işleri baltalar. Suraj kredi görüşmesini daha sonraya bırakır.

Suraj dükkândaki işlerini hallettikten sonra Santoş’la beraber tapınağa gelir. Ondan tıpkı 14 yaşında iş hayatına başladığında olduğu gibi dua etmesini ister. Santoş oğlu için dua ederken Suraj tüm aile üyelerini dükkana toplar. Burada dükkan süslenirken Suraj adeta bir veda konuşması yapar. Video kamera ile dükkanı ve ailesini çekerek anılar sakladığını söyler. Sandiya, Suraj’ın bu tavrından şüphelenir. Onu oldukça üzgün görür.

Tatlıcı dükkanına veda! Gerçek ertesi sabah ortaya çıkar. Bir grup adam Suraj’ın dükkânındaki tabelayı söker. Ved ve çocuklar bunu durdurmaya çalışırken aile üyeleri de gelir. Santoş adamlara neler olduğunu sorar. Adamlar Suraj’ın dükkanı onlara sattığını söyler. Santoş ve diğerleri şoke olurken Suraj kararını herkese açıklar. Otel işine odaklanmak için bu kararı almıştır. Başta aile üyeleri nu duruma kızsalar da sonrasında Suraj’ı desteklerler.

Can Yoldaşım 222. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Mena planına devam eder. Bu amaçla Ankur’un evine hizmetçi bile olmuştur. Mena’nın yeni takılar için yapmayacağı şey yoktur. Mena’nın planını hatırlarsak Ankur’un Vansh’a kötü davranmasıyla velayetin düşmesiydi. Mena bu amaçla Vasnh’ı yanlış yönlendirerek bilgisayara süt dökmesini sağlar. Ankur bilgisayarını görünce çok öfkelenir. Ancak telefonunda dosyaların yedeğinin olduğunu söyleyerek onu affeder. Mena’nın planı şimdilik tutmaz.

Vedansh otel! Suraj’ın dükkanındaki malzemeler konağa gelirken bir hayli duygusal anlar yaşanır. Ancak Suraj bunları bir kenara bırakarak otelin planını aileye gösterir. Geniş bir mutfak, güzel bir lobi. Mohit lobide görevli olacaktır. Ve diğer detaylar… Bu detaylar arasında en güzeli ise otelin ismi olur. Vedash otel. Santoş bu ismin Ved ve Vasnh’ın birleşimi olduğunu anlar.

Ancak bu hayallerin yanı sıra gerçeklerde vardır. Öncelikle Suraj işsiz kalmıştır. Tüm parası otel işlerine gidecektir. Nitekim aile dışarı çıktığında Ved dondurma isteyince bu gerçek ortaya çıkar. Ved babasının parası olmadığını söyler. Daisa’da bu duruma ek olarak Suraj’ı karı parası yemekle itham eder. Bu durumun ileride daha da büyük sorun oluşturacağının da altını çizer. Sandiya buna itiraz etse de Daisa bana muhalefetlik etmek gerçekleri değiştirmeyecek der. Suraj işsizdir ve karı parası yiyordur.

Suraj kefil bulmalı! Daisa’nın sözleri acı olsa da Suraj kendini toparlar. O hayalinin peşinden gidecek ve başaracaktır. Bu amaçla Sandiya ile beraber bankaya gider. Banka da görüşme yapan Suraj müdüre hayallerinden ve başarılarından bahseder. Müdür bunların güzel şeyler olduğunu ancak bankacılık sisteminin bu şekilde yürümediğini açıklar. Parayı istiyorlarsa kefil getirmelerini ister.

Can Yoldaşım 222. Bölüm Özeti – 9 Mart Çarşamba Günü Neler Olacak?

Suraj bu amaçla yatırımcı aramaya koyulur. Bir yatırımcı ile  görüşen Suraj buradan umduğunu bulamaz. Yatırımcı tatlı işine girerse ona destek olacağını söyler.

Kim bu kadın? Suraj yatırımcıdan umduğunu bulamazken başka biriyle daha randevulaşır. Ancak yatırımcıyı karıştırarak Aditi adında bir kadın ile tanışır. Ona hayalini anlatır. Kadın yatırımcı olmadığını ancak hayalinden vazgeçememesini Suraj’a tavsiye eder. Suraj bu güzel kadınından sonra yatırımcı ile görüşür ancak yine destek bulamaz.

Asansöre binen Suraj eve doğru giderken Aditi ile tekrar karşılaşır. Bu sefer Surja kadının derdini dinler ve ona öneride bulunur. Suraj’ın önerisi Aditi’nin başarısız olduğunu düşündüğü ekibini komple değiştirmesi ve her şeye tekrar başlamasıdır. Aditi bu fikri sever ve menajerini arayarak tüm ekibini değiştireceğini söyler. İkili ardından ayrılırlar.

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir