Can Yoldaşım 222. Bölüm Özeti – 9 Mart Çarşamba

Can Yoldaşım 222

Suraj’ın Tanıştığı Güzel Kadın da KİM? Otel Hayali Gerçek Olacak mı?

Can Yoldaşım Hint dizisinin 222. bölüm özetinde Ved babası için şoke edici sözle söylemişti. Suraj bu sözler üzerine hayalinin peşinden gitmeye karar vermiş ve otel işletmek istediğini aile üyelerine açıklamıştı. Suraj kredi için banka ile görüşmeye hazırlanır. Peki 222. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 222.bölüm özetinde neler olacak?

Suraj hayalinin peşinde! Suraj’ın otel hayali için ilk yapması gereken şey para bulmaktır. Bunu yapabileceği tek yol bankadan kredi çekmektir. Sandiya, Suraj ile kredi görüşmesi için hazırlık yaparken dükkanın yoğun olması işleri baltalar. Suraj kredi görüşmesini daha sonraya bırakır.

Suraj dükkândaki işlerini hallettikten sonra Santoş’la beraber tapınağa gelir. Ondan tıpkı 14 yaşında iş hayatına başladığında olduğu gibi dua etmesini ister. Santoş oğlu için dua ederken Suraj tüm aile üyelerini dükkana toplar. Burada dükkan süslenirken Suraj adeta bir veda konuşması yapar. Video kamera ile dükkanı ve ailesini çekerek anılar sakladığını söyler. Sandiya, Suraj’ın bu tavrından şüphelenir. Onu oldukça üzgün görür.

Tatlıcı dükkanına veda! Gerçek ertesi sabah ortaya çıkar. Bir grup adam Suraj’ın dükkânındaki tabelayı söker. Ved ve çocuklar bunu durdurmaya çalışırken aile üyeleri de gelir. Santoş adamlara neler olduğunu sorar. Adamlar Suraj’ın dükkanı onlara sattığını söyler. Santoş ve diğerleri şoke olurken Suraj kararını herkese açıklar. Otel işine odaklanmak için bu kararı almıştır. Başta aile üyeleri nu duruma kızsalar da sonrasında Suraj’ı desteklerler.

Can Yoldaşım 222. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Mena planına devam eder. Bu amaçla Ankur’un evine hizmetçi bile olmuştur. Mena’nın yeni takılar için yapmayacağı şey yoktur. Mena’nın planını hatırlarsak Ankur’un Vansh’a kötü davranmasıyla velayetin düşmesiydi. Mena bu amaçla Vasnh’ı yanlış yönlendirerek bilgisayara süt dökmesini sağlar. Ankur bilgisayarını görünce çok öfkelenir. Ancak telefonunda dosyaların yedeğinin olduğunu söyleyerek onu affeder. Mena’nın planı şimdilik tutmaz.

Vedansh otel! Suraj’ın dükkanındaki malzemeler konağa gelirken bir hayli duygusal anlar yaşanır. Ancak Suraj bunları bir kenara bırakarak otelin planını aileye gösterir. Geniş bir mutfak, güzel bir lobi. Mohit lobide görevli olacaktır. Ve diğer detaylar… Bu detaylar arasında en güzeli ise otelin ismi olur. Vedash otel. Santoş bu ismin Ved ve Vasnh’ın birleşimi olduğunu anlar.

Ancak bu hayallerin yanı sıra gerçeklerde vardır. Öncelikle Suraj işsiz kalmıştır. Tüm parası otel işlerine gidecektir. Nitekim aile dışarı çıktığında Ved dondurma isteyince bu gerçek ortaya çıkar. Ved babasının parası olmadığını söyler. Daisa’da bu duruma ek olarak Suraj’ı karı parası yemekle itham eder. Bu durumun ileride daha da büyük sorun oluşturacağının da altını çizer. Sandiya buna itiraz etse de Daisa bana muhalefetlik etmek gerçekleri değiştirmeyecek der. Suraj işsizdir ve karı parası yiyordur.

Suraj kefil bulmalı! Daisa’nın sözleri acı olsa da Suraj kendini toparlar. O hayalinin peşinden gidecek ve başaracaktır. Bu amaçla Sandiya ile beraber bankaya gider. Banka da görüşme yapan Suraj müdüre hayallerinden ve başarılarından bahseder. Müdür bunların güzel şeyler olduğunu ancak bankacılık sisteminin bu şekilde yürümediğini açıklar. Parayı istiyorlarsa kefil getirmelerini ister.

Can Yoldaşım 222. Bölüm Özeti – 9 Mart Çarşamba Günü Neler Olacak?

Suraj bu amaçla yatırımcı aramaya koyulur. Bir yatırımcı ile  görüşen Suraj buradan umduğunu bulamaz. Yatırımcı tatlı işine girerse ona destek olacağını söyler.

Kim bu kadın? Suraj yatırımcıdan umduğunu bulamazken başka biriyle daha randevulaşır. Ancak yatırımcıyı karıştırarak Aditi adında bir kadın ile tanışır. Ona hayalini anlatır. Kadın yatırımcı olmadığını ancak hayalinden vazgeçememesini Suraj’a tavsiye eder. Suraj bu güzel kadınından sonra yatırımcı ile görüşür ancak yine destek bulamaz.

Asansöre binen Suraj eve doğru giderken Aditi ile tekrar karşılaşır. Bu sefer Surja kadının derdini dinler ve ona öneride bulunur. Suraj’ın önerisi Aditi’nin başarısız olduğunu düşündüğü ekibini komple değiştirmesi ve her şeye tekrar başlamasıdır. Aditi bu fikri sever ve menajerini arayarak tüm ekibini değiştireceğini söyler. İkili ardından ayrılırlar.

 • Nefes 11.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Nefes 11. Bölüm Full İzle. Nefes 11.bölümde neler olacak? Nefes 11.bölüm özetinde Kiran gözünü kararttı ve evdekilerin huzurunu bozmak için her yolu deniyor. Nefes 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir