Emanet 328.Bölüm Fragmanı – 2 Mart Çarşamba

Emanet 328

Seher Hamile! Duygu ÖLDÜ MÜ?

Emanet 328.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 328.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 328.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde romantizm dolu bölümler hızla devam ediyor. Seher ve Yaman artık tamamen karı  koca oldu. Bunu duyan Zuhal ise adeta ortadan ikiye ayrıldı. Zuhal için artık Yaman sevdası son buldu diyebiliriz. Ancak intikam almak ve bu mutluluğu bozmaktan vazgeçmeyecek. Ben mutlu değilsem sizde mutlu olamayacaksınız diyerek ikilinin huzurunu kaçırmak isteyecek! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Seher hamile kalacak! Dizide romantizm dolu bölümleri izlemeye doyamadık. Yaman cesur sözleriyle Seher’i utandırdıkça utandırıyor. Yaman’ın aklı fikri gece olmasında, Seher’i kollarının arasına almakta. Nitekim Yaman’ın bu hormonal coşkusu meyvesini kısa sürede verecek. İkilinin bebekleri çok yakında geliyor diyebiliriz.

Burada daha doğmasa da tahminimizi yapmak istiyoruz. Bizce ikilinin çocukları kız olacak. Yemin dizisinde Emir ve Reyhan’ın oğlu olmuştu. Yapımcı burada Yaman ve Seher için kız bir bebek sürprizi yapabilir.

Kötüler belasını buldu! Dizide Yaman e Seher’in aşkı kadar bizi diğer mutlu eden şey ise kötülerin cezasını bulmuş olması. Canan paraları genç sevgilisine kaptırdı. Üstüne yarı felç kaldı. O da yetmezmiş gibi parasını kurtarmak isterken hayatından da olmuş olabilir. Diğer tarafta Zuhal ise aşk hayalleri kurarken Yaman ve Seher’in bir aile oluşuna şahit oluyor. Zuhal için bu ölmekten de beter.

Son olarak Duygu ve Ali tarafında ise işler giderek karmaşıklaştı. Duygu gerçekleri saklarken kendini tehlikenin içine attı. Bir polisin cesedinin bulunması ise Ali’nin gözyaşlarına boğulmasına sebep oldu. Daha önce sevdiği birini kaybeden Ali ikinci bir travmayı kaldıramayabilir. Bu yüzden burada ölen kişi kesinlikle Duygu değil. Ancak Duygu bir karara vararak gerçeği Ali’ye söylemeli. Yoksa geri dönüşü olmayan hatalar yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir