Aşk Yakar 30.Bölüm Özeti – 3 Mart Perşembe

Aşk Yakar 30

Shaurya, Mehek’i İkna Edebilecek Mi?

Aşk Yakar 30.bölüm özetinde Shaurya pes etmiyor. Mehek’i ikna etmenin yollarını arıyor. Sonunda Mehek ikna olsa da Kanta aralarındaki en büyük engel. Aşk Yakar 30.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Shaurya, Mehek’in nişanını bastığı için tutuklanmıştı. Cezaevinde rahatsızlanınca eve çıkmıştı. Kata ise Mehek’i başka bir şehre yoluyordu. Mehek ailesiyle vedalaşırken kapıdan davul sesleri duyulur. Kanta kapıyı açtığında karşısında damatlıkla Shaurya’yı görür.

Shaurya evdekileri daha çok kızdırır. Mehek ile olan düğün davetiyesini verir. Oları düğünlerine davet eder. Bir hafta içinde Mehek ile evleneceğini söyler. Bu kızların ve büyükannenin hoşuna gider. Kanta ise Shaurya’ya asla boyun eğmez. Shaurya akşam kutlama için geri döneceğini söyler.

Shaurya’nın evindeki polisler Kanta’dan telefon alırlar. Shaurya’ya bakana kadar Shaurya odasına çoktan geri döner. Shaurya ayrıca gazeteye de ilan vermiştir. Mehek ile olan düğününe herkesi davet etmiştir. Evdekiler iyice delirir.

Shaurya ve Vicky, Mehek’in mahallesini süslettiriyordur. Amcalar buna çok sinirlenir. Kanta da yeğenlerini çağırmış, Shaurya’ya gözdağı vermeye çalışır. İri yarı olan bu adamlar Shaurya’nın yaptığı süsleri bozarlar. Shaurya burnundan solar. Araya Mehek girince Shaurya ve Vicky giderler. Shaurya yeniden geleceğini söylerken Kanta bu sefer mutlaka beklediğini iletir.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 30.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kanta’nın yeğenleri ise durmadan yiyor ve spor yapıyorlardır. Vicky onların bu halini görünce korkar. Shaurya ise aşıklara korkaklık yakışmaz diyerek dayak yemeye gider. Nehal Shaurya’nın dayak yediğini görünce evdekilere haber verir. Kanta’nın istediği oluyordur ama Mehek çok üzgündür. Shaurya fena halde dayak yiyordur.

Shaurya yere yığılıp kalınca Mehek ondan savaşmasını ister. Mehek’in sözüyle birlikte Shaurya ayağa kalkar ve üç adamın da hakkından gelir. Böylece Kata yine kaybeden olmuştur. Büyükanne Mehek’in elinden tutup Shaurya’nın yanına götürür. Herkes dans etmeye başlar. Kanta gelip müziği durdurduğunda Shaurya ve Mehek’in olmadığını görür. Shaurya Mehek’e kınaya ikna etmeye çalışır. Koluna bilezikleri takar. Tabi yeniden Kanta araya girer.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Karona ise oğluna çok kızar. Bir yandan ağlıyor bir yandan da oğluna krem sürüyordur. Karona ertesi sabah oğlu istedi diye kına tepsini götürmek zorunda kalır. Kanta ise kına tepsisini fırlatır atar. Bu sefer Karona Kanta’ya kızmaya başlar. İkisi de doğurmayıp büyüttükleri çocuklarının iyiliğini istediklerini söyler. Shaurya’nın değiştiğini söyler.

Akşam Shaurya kına için geldiğinde kapılar kapalıdır. Kanta Mehek’e dışarı çıkacak olursa ailesini kaybedeceğini söyler. Shaurya,Mehek kına yakmıyorsa bende göğsüme adını yazdırırım der. Shaurya acılar içinde Mehek’in adını göğsüne yazdırır. Mehek’in gönlü Shaurya’nın daha fazla acı çekmesine dayanamaz. Yengesini ve amcasını yararak Shaurya’ya doğru koşup sarılır. Böylece Mehek adım atmış olur.

 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir