Aşk Yakar 30.Bölüm Özeti – 3 Mart Perşembe

Aşk Yakar 30

Shaurya, Mehek’i İkna Edebilecek Mi?

Aşk Yakar 30.bölüm özetinde Shaurya pes etmiyor. Mehek’i ikna etmenin yollarını arıyor. Sonunda Mehek ikna olsa da Kanta aralarındaki en büyük engel. Aşk Yakar 30.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Shaurya, Mehek’in nişanını bastığı için tutuklanmıştı. Cezaevinde rahatsızlanınca eve çıkmıştı. Kata ise Mehek’i başka bir şehre yoluyordu. Mehek ailesiyle vedalaşırken kapıdan davul sesleri duyulur. Kanta kapıyı açtığında karşısında damatlıkla Shaurya’yı görür.

Shaurya evdekileri daha çok kızdırır. Mehek ile olan düğün davetiyesini verir. Oları düğünlerine davet eder. Bir hafta içinde Mehek ile evleneceğini söyler. Bu kızların ve büyükannenin hoşuna gider. Kanta ise Shaurya’ya asla boyun eğmez. Shaurya akşam kutlama için geri döneceğini söyler.

Shaurya’nın evindeki polisler Kanta’dan telefon alırlar. Shaurya’ya bakana kadar Shaurya odasına çoktan geri döner. Shaurya ayrıca gazeteye de ilan vermiştir. Mehek ile olan düğününe herkesi davet etmiştir. Evdekiler iyice delirir.

Shaurya ve Vicky, Mehek’in mahallesini süslettiriyordur. Amcalar buna çok sinirlenir. Kanta da yeğenlerini çağırmış, Shaurya’ya gözdağı vermeye çalışır. İri yarı olan bu adamlar Shaurya’nın yaptığı süsleri bozarlar. Shaurya burnundan solar. Araya Mehek girince Shaurya ve Vicky giderler. Shaurya yeniden geleceğini söylerken Kanta bu sefer mutlaka beklediğini iletir.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 30.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kanta’nın yeğenleri ise durmadan yiyor ve spor yapıyorlardır. Vicky onların bu halini görünce korkar. Shaurya ise aşıklara korkaklık yakışmaz diyerek dayak yemeye gider. Nehal Shaurya’nın dayak yediğini görünce evdekilere haber verir. Kanta’nın istediği oluyordur ama Mehek çok üzgündür. Shaurya fena halde dayak yiyordur.

Shaurya yere yığılıp kalınca Mehek ondan savaşmasını ister. Mehek’in sözüyle birlikte Shaurya ayağa kalkar ve üç adamın da hakkından gelir. Böylece Kata yine kaybeden olmuştur. Büyükanne Mehek’in elinden tutup Shaurya’nın yanına götürür. Herkes dans etmeye başlar. Kanta gelip müziği durdurduğunda Shaurya ve Mehek’in olmadığını görür. Shaurya Mehek’e kınaya ikna etmeye çalışır. Koluna bilezikleri takar. Tabi yeniden Kanta araya girer.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Karona ise oğluna çok kızar. Bir yandan ağlıyor bir yandan da oğluna krem sürüyordur. Karona ertesi sabah oğlu istedi diye kına tepsini götürmek zorunda kalır. Kanta ise kına tepsisini fırlatır atar. Bu sefer Karona Kanta’ya kızmaya başlar. İkisi de doğurmayıp büyüttükleri çocuklarının iyiliğini istediklerini söyler. Shaurya’nın değiştiğini söyler.

Akşam Shaurya kına için geldiğinde kapılar kapalıdır. Kanta Mehek’e dışarı çıkacak olursa ailesini kaybedeceğini söyler. Shaurya,Mehek kına yakmıyorsa bende göğsüme adını yazdırırım der. Shaurya acılar içinde Mehek’in adını göğsüne yazdırır. Mehek’in gönlü Shaurya’nın daha fazla acı çekmesine dayanamaz. Yengesini ve amcasını yararak Shaurya’ya doğru koşup sarılır. Böylece Mehek adım atmış olur.

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir