Can Yoldaşım 221. Bölüm Özeti – 8 Mart Salı

Can Yoldaşım 221

Suraj’ın Oğlu Hıçkıra Hıçkıra AĞLADI! “Baba Sen Neden Büyük Adam DEĞİLSİN!”

Can Yoldaşım 221. bölüm özetinde Suraj, Ved için unutulmaz bir doğum günü organize etmişti. Santoş ise Vansh’ı almak için Mena ile iş birliği yapmış ve Ankur’un hatasını aramaya başlamıştı. Peki 221. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 221.bölüm özeti devam ediyor.

Parti salonları karıştı! Mishti’nin salonları karıştırdığından habersiz herkes eğlenmeye devam eder. Özellikle Sandiya bu denli bir organizasyondan şüphelenir. Suraj’a bu kadar masraf etmemeliydin der. Suraj ise oğlum için biraz dişimi sıkacağım diyerek cevap verir.

Bu esnada parti salonun asıl sahipleri gelir. Adam durumu fark edip görevlileri çağırır ve onlarla kavga etmeye başlar. Parasını verdiği organizasyonu başkası alıyordur. Görevli ile kavga devam ederken Ved’in bir arkadaşının babası Suraj’dan otel için indirim ister. Kendi oğlunun doğum gününü de burada yaptırmak istiyordur. Suraj bu konuda otelin katı kuralları olduğunu söyleyerek onu reddeder. Adam Suraj’ın yırtık ayakkabılarını görünce şaşırır. Böyle bir otelin sahibi olup böyle giyinmesi şaşırtıcıdır.

Gerçek ortaya çıktı! Nitekim bu şaşırtıcı durum kısa sürede gün yüzüne çıkacaktır. Ved için görevliler doğum günü pastası getirdiğinde üstünde başka bir isim yazılı olduğunu görülür. Ved bunun kendi pastası olmadığını söylerken otelin müdürü gelir. Suraj’a başkasının salonunu izinsiz girmekle suçlar. Suraj buna itiraz ederken diğer konuklar Suraj’ın kendi otelinde neden böyle bir şey yapacağını söylerler. Kısa sürede Suraj’ın otelin sahibi olmadığı ortaya çıkar. Bu yalanı da Ved’in uydurduğu anlaşılır.

Can Yoldaşım 221. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ved bir anda arkadaşları tarafından yalancı olmakla suçlanır. Suraj’da otel müdürü tarafından sahtekârlıkla suçlanır. Bu denli bir organizasyonun o kadar ucuz olmayacağını anlamamakla suçlar. Durum giderek tatsızlaşırken Sandiya ücreti ödeyeceklerini söyler. Parti böylelikle sona erer. Sandiya, Suraj’ın üzüntüsünden endişelenir. Onun Mohit gibi kaçıp gideceğini düşünür. Neyse ki korkulan olmaz!

Ved’in Ağır Sözleri! Tüm aile eve gittiğinde durum konaktakilere de anlatılır. Mısri tabelaları değiştirdiğini itiraf ederken  herkes Suraj için endişelenir. Ved babasına sarılarak ondan özür diler. Suraj oğluna neden böyle bir yalanı söylediğini sorar. Ved başta insanların seninle alay etmesini istemedim der. Ardından ağzındaki baklayı da çıkarır. Suraj’a neden hep tatlıcı olduğunu, niçin gelişip büyük adam olamadığını sorar. Bunca yıl Suraj hep yerinde saymıştır.

Bu sözler Suraj’ı derinden etkiler. Santoş ise tüm suçu kendinde bulur. Oğlunu okutmamış ve küçük yaşta çalıştırmıştır. Suraj’da okumak yerine ailesine bakmayı tercih etmiştir. Emily ise bundan farklı düşünür. Suraj büyük bir fedakarlık yapmıştır ancak o başarısız değildir. Hindistan çapında yapılan yarışmada birinci olmuştur. Suraj bu sözlerle gülümsese de içten içe büyük bir acı ve hayal kırıklığı ile dolmuştur. Bu durumun farkında olan Sandiya ve Santoş çok ama çok üzülür. Suraj yetersiz olduğunu düşünüp ağlarken Sandiya ve Santoş’ta onun bu halde görmeye dayanamayarak ağlarlar.

Can Yoldaşım 221. Bölüm Özeti – 8 Mart Salı Günü Neler Olacak?

Suraj’ın hayali! Tüm bu olanlardan sonra minik Ved’in aklı başına gelir. Okulda tüm alaylara rağmen babası ile gurur duyduğunu söyler. Sandiya onu video çeker ve Ved’in değişimini Suraj’a gösterir. Suraj’ın aklında ise bambaşka bir şey vardır. O bir otel sahibi olmak ister. Ved’in bu sözlerinin kendi hayali olduğunu evdekilere açıklar. Ev halkı bu denli bir paranın bulunamayacağını açıklar ve Suraj’dan bu hayali bırakmasını isterler.

Santoş ise oğlunun yanında yer alır. Suraj’ın herkesin haylini desteklediğini söyler. Emily’nin dükkanı, Vikram’ı ve Sandiya’nın polislik hayalini. Bu sözlerden sonra Sandiya’da Suraj’ın yanında olduğunu söyler. Suraj böylelikle hayali için ilk adımını atar.

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın