Aşk Yakar 23.Bölüm Özeti – 23 Şubat Çarşamba

Aşk Yakar 23

Shaurya Mehek’i KISKANIYOR!

Aşk Yakar 23.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı kıskandırmaya çalışacak. Mehek ve Shaurya yardıma ihtiyacı olan Sonal için birlikte hareket ediyorlar. Günün sonunda Sonal’in bir tercih yapması gereklidir. Aşk Yakar 23.bölüm özetinde neler olacak?

Sevgililer Günü Zamanı! Yatırımcılar Shaurya’nın restoranında kutlanacak sevgililer gününe mutlaka eşini de getirmesini istemişlerdi. Shaurya, Mehek’in gelemeyeceğini işi olduğunu söyler. Mehek’te gelmeye çalışacağını söyleyip ayrılır.

Shaurya eve gidince müdüründen telefon gelir. Bu kutlamaya mutlaka Mehek’i getirmesini ister. Çünkü yatırımcıların böyle şeylere değer verdiği konuşulur. Ayrıca medyaya da yansıyacağı için Shaurya’nın imajı için bu gereklidir. Shaurya Mehek’i partiye götürmek zorunda kalır. Ama bir sorun vardır. Mehek bu partiye gelmeyeceğini söyler. Shaurya’dan insanca davet beklemektedir. Mehek sonunda ikna olur.

Shaurya ve Mehek Partide! Mehek kırmızı bir elbise giyerken Shaurya beyaz smokin tercih eder. İkili partiye giderler. İkisinin bir arada gelmesi oradakileri mutlu eder. Mehek’in bu gece içi bazı planları vardır. Bu arada Sonal’ın morali bozuktur ve daha önce Mehek ile konuşmak istediğini söylemişti. Sonal yine Mehek’i arar ama Mehek daha sonra döneceğini söyler. Nehal’de Sonal’dan bir arama alır. Ama o da sevgililer günü olduğu için Sonal’ın kıskandıracağını düşündüğünden bu telefonu açmaz.

Shaurya şampanya patlatır. Mehek Shaurya’dan kendisine de içirmesini ister. Mehek daha sonra Shaurya’ya zorla dans etmeye başlar. Mehek ardından bara gidip içmeye devam eder. Shaurya Hint kültüründen uzak bir kız olduğunu düşünür. Shaurya, Mehek’in içip içip kendisini rezil edeceğini düşünüp restorandaki adamlarından uyarmasını ister. Mehek ise onlara Shaurya’ya çaktırmamalarını sadece elma suyu içtiğini belirtir. Mehek sarhoş taklidi yapmaya başlar. Sahneye atlar ve dans etmeye başlar. Shaurya’nın misafirlerinden birisi Mehek ile dans etmeye başlayınca Shaurya kıskanır ve Mehek’in yanına gider. Karısıyla kendisinin dans edeceğini söyler.

Aşk Yakar 23.Bölüm Özeti – 23 Şubat Çarşamba

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mehek, Shaurya’yı kıskandığını kabul etmesini isterken Shaurya rezil olmamak için yaptığını söyler. Sonal bu sefer Mohit’i arar. Mohit’te Mehek’e ulaşmaya çalışır. Shaurya işe yaramaz Mohit’in kendisini aradığını söyler ve Mehek telefonu açar. Mehek endişelenerek Sonal’a ulaşmaya çalışır. Mehek, Sonal’la konuştuktan sonra paniğe kapılıp Shaurya’ya gitmesi gerektiğini söyler. Shaurya yalnız başına gidemeyeceğini onun için tehlikeli olduğunu belirtir. Mehek, Shaurya’ya Sonal’a olanları anlatır. İkisi birlikte Sonal’ın yanına gider.

Sonal Zor Durumda! Shaurya ve Mehek, Sonal’ı bir arabanın yanında saklanmış bulurlar. Shaurya hemen onun etrafını sarar ve Sonal’ın vücudundaki morlukları fark eder. Sonal’ın nişanlısı onu dövmeye başlamıştır. Annesine söylediğinde ise bu durumu normal karşıladığını söyler. Rohit nişanlısı ve ondan başkasıyla evlenmeyeceği yönünde baskılar yapıyordur. Sevgililer günü partisinde de insanların içinde onu taciz etmeye kalktığını anlatır. İkili arabaya binerken Shaurya’da Mehek’in ne kadar çok üzüldüğünü fark eder. Shaurya’da Sonal’in elini tutar ve ona bunu yapanın haddini bildireceğini söyler.

Shaurya ve Mehek, Sonal’ı Sharmalar’ın evine getirmiştir. Evdekiler neden geldiklerini sorar. Sonal’ın iyi olmadıklarını fark ettiklerinde de yardım etmek için ellerinden geleni yaparlar. Sharmalar Sonal’ın bu haline çok içerler. Kanta annesine haber vermek ister ama Sonal buna engel olur. Annesinin kızacağını biliyordur ve aramalarını istemez. Dede ise zaten bir ton dertle uğraştıklarını yine polislik işlere bulaşmak istemediğini söyler.

Shaurya ise kendi yöntemleriyle Rohit’in cezasını vereceğini söyler. Evdekiler polise haber verilmesini savunurken Shaurya yanına Mohit’i de alıp yola çıkar. Mehek, Shaurya’nın sinirlenince gözünün bir şey görmediğini bildiğinden Ravi amcasını da alıp onları takibe başlarlar.

Sonal’ın annesi ise komşulardan duyum almış Sharmalar’ın evinegelmiştir. Kanta’ya kendisine haber vermediği için kızarken Sonal’a da tokat atar. Kızının saçlarını çekerek eve götürür. Shaurya da Rohit’i bulmuş onu dövmeye başlamıştır. Arcey’de oradadır. O da Shaurya’nın kafasına sopaya vurur. Mehek ise o anı görünce Shaurya’nın yanına koşar. Shaurya’nın başı kanamaya başlamıştır. Mohit ve Shaurya işlerini hallettikten sonra çıkar. Kapıda da Ravi amcayla atışırlar. Mehek’i düğün esnasında bırakıp kaçmasının aldatmasının hesabını sorar.

Aşk Yakar 23.Bölüm Özeti – 23 Şubat Çarşamba

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Polis Shaurya’yı Tutuklayacak Mı? Mehek Shaurya’nın peşinden evine gider. Shaurya Mehek’in kendisine dokunmasını istemez. Ardından eve Pami, Arcey, Rohit ve Sonal’ın annesi gelir. Yanlarında polisi de getirmişedir. Mehek polisleri görünce endişelenir. Svetlana ise bu evin dramlarının asla bitmeyeceğini söyler. Pami ,Shaurya’nın tutuklanmasını ister. Sonal’ın annesi de damatlarını dövdükleri için şikayetçi olduğunu belirtir. Shaurya kuzenine ve Mehek’e bir şeyler söyledikten sonra misafirleri ağırlamak istediğini söyler.

Sonal’in gelmesiyle ve Rohit’i şikayet etmesiyle işin rengi değişir. Sonal’ın annesi daha çok sinirlenir. Shaurya’nın kuzendne olay anına ait görüntüler getirmiştir. Böylece Arcey ve Rohit tutuklanır. Stk üyeleri kadınlar yine gelir. Bu sefer Shaurya’yı desteklediklerini belirtirler.

Sonal’ın Annesi Tam Bir Yılan! Arcey ve Rohit’in tutuklanması pek bir şeye yaramaz. Sonal’ın annesi kızına mahallenin ortasında dayak atıyordur. Mehek araya girer konuşmayı dener ama nafile. Pami de araya girer ve oğlunu çıkarmazlarsa Sonal’ın ömür boyu evlenemeyeceğini söyler. Sonal’ın annesi resmen kafayı yer. Yeter ki kızı evlensin!

Sonal’ın annesi malı mülkü satıp kefalet ödemeye gider. Ama karakolda onları bekleyen bir sürpriz vardır. Sancay kefaletleri ödemiştir. Düşmanımın düşmanı benim dostumdur taktiğine uygulamaya çalışır. Ardından Sonal’i kaçırıp zorla çiftlik evine götürürler. Mohit bunu görüp Mehek’e haber verir. Mehek Sonal’ı kurtarırken Sonal’ın annesi üzerine gazyağı döker. Eğer Sonal giderse kendisini yakacaktır. Ya Mehek ile gidecektir ya da annesi ölecektir!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın