Can Yoldaşım 215. Bölüm Özeti – 2 Mart Çarşamba

Can Yoldaşım 215

Vansh Bebek Öldü mü? 10 Yıl Sonra…

Can Yoldaşım 215. bölüm özetinde Sandiya bebeğini Ankita’ya vermiş ancak içten içe büyük bir pişmanlık duymuştu. Santoş ise en başından beri bu işe karşı durmuş ancak elinden hiçbir şey gelmemişti. Peki 215. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 215.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş çok üzgün! Bebeklere isim verildikten sonra tüm aile konağa geri döner. Konak girişinde de ritüeller devam ediyordur. Burada Santoş’un kapıya astığı bebek ayakları Daisa’nın dikkatini çeker. Daisa kapıda neden iki bebeğe ait ayak izi olduğunu sorar. Santoş üzgün bir şekilde duraklarken Emily durumu kurtarır. Diğer bebek ayağının Mena’nın bebeğini sembolize ettiğini söyler.

Bu olaydan anlayacağımız üzere aile ikiz bebeklerin doğumunu saklamıştır. Tören bu üzücü duruma rağmen devam eder. Santoş, Ved bebeğe dualar eder. Tıpkı babası Suraj gibi iyi bir adam olmasını söyler. Ved bebek ise tüm bu güzel sözlere gülümseyerek karşılık verir.

Sandiya endişeli! İsim töreninin ardından hayat kaldığı yerden devam eder. Ved bebeğin aşı günü gelirken Suraj ve Sandiya onun üzerine titrer. İkili Vansh bebeği ise merak ederler. Sandiya Ankita’yı arayıp onu sorduğunda bebeğin ağlamalarını duyar. Her ne kadar onu Ankita’ya vermiş olsa da Sandiya bebeği için çok ama çok endişelidir.

Aşk Yakar 22.Bölüm Özeti – 22 Şubat Salı

Can Yoldaşım 215. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Aynı endişeye sahip bir diğer kişi ise Santoş’tur. O Sandiya gibi sabırlı değildir. Ankita’nın evine giderek bebeği görmek ister. Ancak eve gittiğinde bebeğin hastaneye kaldırılmış olduğunu duyar. Santoş soluğu hastanede alırken elbette Ankur ve Ankita’ya ateş püskürür. Ankita bebeğin üşütmüş olabileceğini söylerken Santoş, Sandiya’nın verdiği bebeği hak etmediklerini söyler. Bülbül ise bebeği geri vermek istemez. Onun artık kendi bebekleri olduğunu söyler.

Bebekler kayboldu! Ankur durumu hemen Suraj’a haber verir. Suraj ve Sandiya tedirgin bir şekilde hastaneye gelirler. İkili bebeği görmek isterler. Ancak hemşire onun ananesine verdiğini söyler. Suraj, Santoş’un yanına geldiğinde bebeği onda göremez. Aynı durumu Ankur’da Vansh bebek için yaşar. Hemşire bebeği yaşlı bir adamın aldığını söyler. Bu arda diğer hemşire baygın şekilde bulununca durum açığa çıkar. Bebek hırsızları minikleri çalmıştır. Tüm aile bu gerçekle beraber paniğe kapılır.

Sandiya duruma hemen el atar. Polisle birlikte bebeklerin izini sürer. Bir karı koca tarafından çalınan bebekler ise otobüs garındadır. Hırsızlar hızla şehirden ayrılmak isterler. Ancak Sandiya iyi bir polistir ve kısa sürede onların izini bulur. İki hırsız Sandiya tarafından fark edildiklerini anlayınca kaçmaya başlarlar. Karı koca iki yöne ayrılır. Suraj kadını takip kovalamaya devam ederken Ankur arabayla kadına çarpar. Kadın oracıkta hayatını kaybeder. Neyse ki bebek iyidir. Sandiya bebeğin durumunu görünce rahat nefes alır.

Vansh bebek öldü mü? Ved bebek kurtulurken akıllara hemen Vansh bebek gelir. Sandiya diğer ekibe son durumu sorar. Ekip adamın bebekle birlikte uçurumdan düştüğünü söyler. Bu cevap herkesi şoke eder. Tüm aile bir anda yere yığılır.

Can Yoldaşım 215. Bölüm Özeti – 2 Mart Çarşamba Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Bu yıkıcı olayla birlikte dizide zaman atlaması yaşanır. Yaklaşık on yıl gibi bir süre geçer. Ved bebek büyümüştür. Okula başlamış ve oldukça akıllı bir çocuk olmuştur. Evde hala Vansh’ın ölümünün etkileri vardır. Santoş her pojada ölen torununu anar. Bu ölüm Suraj’ı daha tedbirli biri yapmış, oğlunun üzerinde titremesine sebep olmuştur. Sandiya’da ise tam tersi bir etki yapmıştır. Sandiya kendini tamamen işine adamıştır. O çocuklara yönelik suçluları alt eden bir halk kahramanı gibidir. Kurtardığı her çocuk ona bir kahraman gözüyle bakıp polis olmak istediğini söyler.

Ved tam bir arsız! Konakta en büyük sorun ise Ved’dir. Oldukça yaramaz olan Ved’in yaptıklarının sınırı yoktur. Daisa’nın fotoğrafı mankenlere yapıştırarak onu tehdit bile eder. Aynı şekilde Mena’nın çocukları da Ved’e eşlik eder. Ved’in tek çekindiği kişi ise annesi Sandiya’dır. Şehir dışında görevi biten Sandiya tekrar ailesinin olduğu şehre atanır. Ved’in bu arsızlıklarını giderebilecek tek kişi Sandiya’dır.

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın