Can Yoldaşım 214. Bölüm Özeti – 1 Mart Salı

Can Yoldaşım 214

Sandiya ve Suraj’ın İkiz Bebekleri DOĞDU!

Can Yoldaşım 214. bölüm özetinde Sandiya bebeklerinden birini Ankita’ya vereceğini açıklamıştı. Santoş bunu engellemek için Bülbül ile konuşmuş ve Sandiya’nın böbreğini ona verdiğini öğrenmişti. Bunun üzerine Santoş geri adım atmıştı. Peki 214. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 214.bölüm özeti devam ediyor.

Dans ve eğlence vakti! Santoş’un bu kararı sonrası konakta bebek töreni devam eder. Chavi erkeklerin karnına yastık koydurtarak kadınlarla empati yapmalarını ister. Chotu müziği açar ve herkes dans etmeye başlar. Cahvi ve Zakir, SurYa ikilisini taklit eden bir dans sergiler. Chotu ve Bülbül’de dans eder ancak ikili anlaşamayınca kısa bir gerilim olur.

Chotu ve Bülbül arasındaki gerilimin bir benzeri Santoş ile de yaşanır. Bülbül Sandiya’yı zorla dansa kaldırınca Sandiya’nın başı döner. Bunun üzerine Santoş Bülbül’e kızar. Sandiya’yı rahat bırakmasını söyler. Bülbül ise bunu bilerek yapmadığını bebeğe zarar gelmesini asla istemeyeceğini söyler.

Bebeklerden biri hasta mı? Her ne kadar Sandiya’nın baş dönmesi dansa bağlansa da ev halkı panikler. Sandiya ve Suraj bebekleri hissetmek isterler. Bebeklerden biri tekmelerken diğer sessizdir. Evdekiler endişelenerek hemen doktora başvururlar. Doktor bebeklerden birinin aç kaldığını diğerinin daha çok geliştiğini söyler. Diğer bebeğe daha çok ilgi göstermelerini ister.

Aşk Yakar 21.Bölüm Özeti – 21 Şubat Pazartesi

Can Yoldaşım 214. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu durum Ankita ve Ankur’u huzursuz eder. Bebeği vermesinden vazgeçmesini isterler. Özellikle Santoş çok üzgündür. Ancak Suraj buna karşı çıkar. Santoş’un zamanla alışacağını söyler.

İkizler doğdu! Zaman ilerler ve Sandiya’nın doğumu yaklaşır. Evdekiler doğum için tetiktedirler. Sandiya’nın ise oburlukları devam eder. Akşam olduğunda Sandiya’nın yanında Santoş uyur. Bir sorun olduğunda ona yardım edecektir. Ve beklenen sanç gece yarısı tutar. Tüm aile telaşla uyanır. Sandiya hemen hastaneye götürülür.

Hastane kapısında Suraj’ı uzun bir bekleme süresi karşılar. Ne de olsa iki bebeği doğurmak kolay değildir. Doktor geldiğinde ise herkes heyecanla durumu sorar. Doktor ikizlerin doğduğunu ve herkesin iyi olduğunu açıklar. Tüm aile bu haberle havalara uçar.

Sandiya ve Suraj tam bir aile oldu! Ardından aile Sandiya’nın yanına gider. Bebekleri kucağına alan Santoş onu önce Suraj’a sonra da Sandiya’ya verir. Burada Santoş’un amacı anne ile bebekleri arasında bağ kurdurarak onu bırakmasını engellemektir. Nitekim Sandiya’nın ve Suraj’ın bebeklere olan ilgisi de bu yöndedir.

Can Yoldaşım 214. Bölüm Özeti -1 Mart Salı Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Santoş’un düşüncesinin bir benzeri Ankur ve Ankita’da da yaşanır. İkili Sandiya’nın doğumdan sonra kararından vazgeçeceğini düşünürler. Bu arada Bülbül ise bebek, bebek diye sızlanmaya devam eder. Ankita ve Ankur’un bu düşüncelerinin aksine Sandiya ve Suraj bebeklerden birini vermek için yola çıkar. Ankita Suraj ve Sandiya’yı görünce çok mutlu olur. Aynı şekilde Bülbül’de. Sandiya ve Suraj bebeklerinden ayrıldığı için üzgündür. Aynı şekilde Santoş’ta bu durumu engelleyemediği için üzgündür.

Sandiya pişman! İkizlerin isim törenleri yapılırken Sandiya’da kalan bebeğe Ved ismi verilir. Diğer bebeğin isim törenine de Sandiya katılır. Bu bebeğin ismi ise Vansh olur. Sandiya törenden sonra bebeğinden ayrılacağını düşünür. Bu durum ona çok ağır geliyordur. Hayalinde verdiği sözden geri dönmeyi düşünür. Suraj, Sandiya’daki bu hali görür ve onun için üzülür. Sandiya iki bebeği için bir mektup yazarak ağaca asar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir