Aşk Yakar 21.Bölüm Özeti – 21 Şubat Pazartesi

Aşk Yakar 21

Shaurya Merdivenlerden Düşer!

Aşk Yakar 21.bölüm özetinde Mehek, Khanna ailesinin evinde ilk sabahın kahvaltısını hazırlar. Herkes Mehek’in yaptığı lezzetlere bayılırken Shaurya ise tabağı fırlatır. Aşk Yakar 21.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar 21.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’nın bu israflığı karşısında günaha girdiğini düşünür. Sharmalar ise Meheki özlüyor o evde ne yaptığını merak ediyorlardır. Sancay, Sharmalar’ın evine gelir. Mehek’i özlediğinizi anlıyorum diyerek Mehek’in yaptığı helvadan verir. Evde olanları anlatır. Sancay ayrıca Ravi amcayı kenara çekip onu iş teklifinde bulunur.

Mehek Çocuklarla Restoran Açılışında! Shaurya restoran açılışını yapmakta ve muhabirlerin sorularını yanıtlamaktadır. O sırada Mehek ve yanında kimsesiz çocuklar görünür. Mehek kocasının açılışına kimsesiz çocukları getirmek istediğini onun fikri olduğunu vurgular. Tabi bu durum Shaurya’nın hiç hoşuna gitmez. Mehek çocukları restorana sokar ve güzel yedirir. Ardından amcaya teşekkür edin der. Shaurya kendisini çevreleyen çocuklara sinir olur. Mehek bunun akabinde amcanın herkesi arabayla gezdireceğini söyler.

Shaurya’ya telefon gelir. Yatırımcısı yarın restorana gelecektir. Sharya’nın menüsünde tatlıyı eksik bulmuştur ve ona yapmasını istediği bir tatlı söyler. Shaurya şefin yanına gider ve o tatlıyı yapmasını ister. Şef yapamayacağını menüde çıkarıldığını hatırlatır. Sadece Mehek’in yapabileceği tatlılardan uzak duruluyordur. Shaurya şefi azarlar ve onu kovmakla tehdit eder.

Aşk Yakar 21.Bölüm Özeti – 21 Şubat Pazartesi

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mehek’in amcası Mehek’ni kışlık kıyafetlerini getirir. Sancay iş konusunu tekrar Ravi’ye açar. Ravi ise iş teklifini kibarca reddeder. Kendisinin orta halli olduğunu zengin insanlarla çarpışamayacağını söyler. Mehek’te Ravi amcasına Sancay ile ne konuştuğunu sorar. Ravi iş teklifi yaptığını söyler. Mehek’te Shaurya’nın düşmanları olduğunu söyler. Ona göre dikkat etmesi gerektiğini Shaurya’nın kalbini kırmamasını ister.

Shaurya sinirle eve gelir ve Mehek’in kıyafetlerini görünce sinirlenir. Mehek’i de eşyalarını kolundan sürükleyip ateşe verir. Mehek bu durumu içerler, Karona’yla dertleşir.

Shaurya Mehek’in Tarifini Yapmaya Çalışır! Shaurya mutfakta şefe iltifat ederek yemeği yapmasını sağlar. Eğer bu yemeği yapmayı başarırsa en iyi şeflerden biri olacağını söyler. Mehek konuşulanları duyar ve neden yardım istemediğini sorar. Hem yardıma ihtiyacı vardır hem de esip gürlüyordur.

Ertesi sabah Shaurya restoranına gittiğinde Mehek’i mutfakta yemek yaparken bulur. Ona restoranında ne aradığını sorar. Mehek’i kapı dışarı etmeye çalışır. Shaurya’nın miafirleri gelir. Mehek onlara en iyi şekilde tabaklarını hazırlar ve memnun kalırlar. Misafirler yemeği yapanla Shaurya’nın karısıyla tanışmak istediklerini söyler.

Shaurya Mehek’in yanına gider. Alnındaki unu silip ona sarılır. Belinden kavradığı gibi onu bir odaya atıp kilitler. Shaurya şeflerini alıp misafirlerin yanına gider. Şeflere bu tarifi kendisinin verdiğini açıklar. Şef ise Shaurya’nın suratına tiksinerek bakar.

Shaurya Merdivenlerden Düşer! Mehek eve döndüğünde Karona’ya artık dayanmadığını evine dönmek istediğini söyler. Shaurya’nın çok acımasız biri olduğunu anlatır. Karona Shaurya’nın birçok şansı teptiğini bir gün yere çakılacağını da söyler. O esnada Shaurya merdivenlerden düşer. Aksi ve lanet bir insana dönüşür.

Doktor gelir ve Mehek’e Shaurya’ya yardımcı olacağı konuları söyler. Shaurya buna karşı çıkar. Her şeyi annesine anlatmasını ister. Annesi ise evlendiği için oğlunun isteğini reddeder. Shaurya Mehek’e asla minnet etmeyeceğini söyler. Karona Mehek’e Shaurya’nın çocukluğundan beri her işi kendi başına hallettiğini kimseye güvenmediğini söyler.

Aşk Yakar 21.Bölüm Özeti – 21 Şubat Pazartesi Günü Neler Olacak?

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 21.bölüm özeti devam ediyor. Shaurya su istese de Mehek’in elinden içmemeye çalışır. Yardıma ihtiyacı olduğunda Mehek’ten asla yardım istemiyordur. Karona ve Mehek plan yaparlar. Hizmetçilere para karşılığı Shaurya’nın hiçbir isteğini yerine getirmemesini ister. Shaurya özel 4 tane hemşire tutacağını söyler. Mehek, Sonal ve Nehal’den yardım ister. Hemşireleri durdurup Shaurya’nın sapık olduğunu evdeki hemşirelere eziyet ettiğini söyler. Hemşireler böylece gitmekten vazgeçer.

Saurya yatağından düşer ve Mehek’e muhtaç kalır. Mehek onunla ilgilenmeye dolaştırmaya ve yemekler yapmaya başlar. Shaurya pamuk kıvamına döndüğünde ise Svetlana gelip Shaurya’ya tüm bunların Mehek’in oyunu olduğunu söylemesiyle Shaurya tekrar sinirlenir ve Mehek’i evden atar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın