Can Yoldaşım 212. Bölüm Özeti – 27 Şubat Pazar

Can Yoldaşım 212

Sandiya’nın İkizleri OLACAK! Bülbül’ün BEBEK TAKINTISI!

Can Yoldaşım 212. bölüm özetinde Sandiya’nın uyurgezer olduğu ortaya çıkmıştı. Suraj bu duruma çok endişelenmişti. Çünkü uyurgezerken ne yaptığını bilmeyen Sandiya, bebeğe veya kendine zarar verebilir. Sandiya Peki 212. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 211.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 212. bölüm özetindeSandiya’nın hastalığı bela olacak! Ankita’nın düşük yapması başta Sandiya olmak üzere herkesi üzer. Sandiya yengesinin yanında olarak ona teselli verir. Ankita’nın bu durumuna en çok üzülenlerden bir diğeri ise Bülbül’dür. Bülbül erkek kardeşini istediğini söyleyip durur. Yaşananların farkında olmayan Bülbül’ün bu sözleri Ankita’nın yüreğini dağlar.

Diğer tarafta Sandiya’nın uyurgezerliği kaldığı yerden devam eder. Gece olup herkes uyuduğunda Sandiya uyanır. Eline kandil ışıklarını alan Sandiya sunağın yolunu tutar. Onu kontrol etmek için uyanık kalmaya çalışan Suraj ise uyuya kaldığı için durumu geç fark eder. Suraj uyandığında Sandiya’yı görmeyince paniğe kapılır. Neyse ki Sandiya şehrin merkezindeki Sunak yerine evdeki sunakta dua ediyordur.

Santoş ikiz olacağını düşünüyor! Sandiya’nın bu durumu iyiden iyiye erkesi endişelendirir. Arun bile kendi sağlığı yerine Sandiya için ne yapacaklarını düşünmeye başlar. Bu esnada Santoş ise bebek için hazırlıklar yapıyordur. Santoş iki çift elbise ve iki çift künye hazırlayınca herkes şaşırır. Yere bebek ayakları çizen Santoş, Sandiya’nın bir değil iki bebeğinin olacağını söyler. Santoş’un bu sözleri herkesi mutlu eder.

Can Yoldaşım 212. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya’nın durumu için çözüm önerisi ise Ankur’dan gelir. Kendi evinin daha güvenilir olduğunu söyleyen Ankur doğuma kadar Sandiya’nın kendisine taşınmasını ister. Santoş elbette gelinini bırakmak istemez. Haliyle Suraj’da gelecektir. Arun eşinden kopamaz derken tüm aile Ankur’un evine gitmeye karar verir. Santoş ve aile konağa kilit vurarak yeni eve doğru yola çıkar.

İkizler geliyor… Ailenin Ankur’a taşınması en çok Ankita’ya iyi gelir. Bebeğini yeni kaybeden Ankita Rathilerin neşesi sayesinde az da olsa moral bulur. Bu duruma Ankur’da çok sevinir. Ayrıca Bülbül’de Sandiya’nın ikizleri olacağını öğrenince mutlu olur. Tanrının ona 2 kardeş gönderdiğini düşünür.

Bu mutlu hava devam ederken Suraj Sandiya için bir çözüm de bulur. Suraj’ın çözümü basit ama etkilidir. Gece yatarken Sandiya’nın ayağını kendi ayağına bağlayacaktır. Böylelikle Sandiya uyanıp hareket ettiğinde kendisi de uyanacaktır. Suraj’ın u fikriyle gecen ilk gece de hiçbir sorun yaşanmaz. Suraj iyi uyku çeker ve sabahta yanında Sandiya’yı bulur.

Bülbül bebeği bırakmıyor! Sorunlar yok olmuş gibi görünse de Ankita’nın kızı Bülbül rahat durmaz. Evin hizmetçisinin bebeğini kaçırıp kendilerini odaya kilitler. Herkes ondan kapıyı açmasını ister. Ancak Bülbül diretir. Bebeğin annesi çok endişelenirken Ankur yedek anahtarla kapıyı açar ve Bülbül’ü azarlar. Ankita bir bebeğini kaybetmişken şimdi diğer çocuğu için panik yaşar.

Can Yoldaşım 212. Bölüm Özeti – 27 Şubat Pazar Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 212. bölüm özeti devam ediyor. Suraj ve Snadiya bu duruma müdahale eder. Ankur’un kızmasının tersine onlar Bülbül’e sevecen yaklaşır. Parka götürüp gezdirirler. Ancak Bülbül Sandiya’dan bebeklerinden birini isteyince ikili şoke olur. Sandiya ve Suraj bu istekten dolayı çok rahatsız olmuştur.

Bu duruma kalıcı çözümü ise Ankur bulacaktır. Ankur Bülbülü de alarak bir yere gider. Eve geri döndüğünde ise herkese verdiği kararı anlatır. Ankur’un kararı çocuk yurdundan bir bebek evlat edinmektir. Böylelikle Bülbül bir kardeşe kavuşacak, kaybedilen bebek yerine de Ankita’nın bir bebeği olacaktır.

Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın