Emanet 322.Bölüm Fragmanı – 22 Şubat Salı

Emanet 322

Yaman ve Seher’in ÇOCUK KARARI!

Emanet 322.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 322.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 322.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde yüzler uzun bir süre sonra gülmeye başladı. Canan belası konaktan kovulurken Seher ve Yaman sonunda rahat bir nefes aldı. İkili aşklarına kaldığı yerden devam edecekler. Peki Seher ve Yaman için artık her şey yoluna girdi mi? İkiliyi gelecekte neler bekliyor? Gelecek bölüm analizimiz başlasın…

Yaman Çocuk İstiyor! Dizi gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte Yaman ve Seher eski günlerine döndü. İkili birbirlerini o denli çok özlediler ki bir an bile olsun birbirlerinden ayrılamıyorlar. Romantik Yaman Kırımlı ise Seher’i etkilemeye devam ediyor. Seher bu yakınlaşmalardan çok hoşlanırken, utangaçlığı bir hayli üzerinde.

İkili arasındaki bu yakınlaşmanın dozu elbette her saniye daha da artacak. Yaman şimdilik açıkça söyleyemese de Seher’den istediği bir şey var. Bu hepinizin tahmin edeceği üzere bebek. Yaman artık tamamen bir aile olmayı istiyor. Hatta Yaman bir çocukla da yetinecek gibi durmuyor. Onun istediği en az beş çocuk.

Yaman’ın bu isteği elbette Seher’in de kalbinden geçen şeyler. İkili büyüyüp güzel bir aile olacak. Artık Seher ve Yaman’ı ayıracak hiçbir güçte kalmayacak. Şimdilik işler güzel gitse de daha önceki özetlerimizde değindiğimiz durum hala geçerli. Canan belası Seher ve Yaman’ın yakasını bırakmayacak. İntikamı için geri dönecek.

Tehlike her yerde! Diğer tarafta Ali ise oldukça tehlikeli sularda yüzüyor. Kamera kayıtlarını izleyen Ali bir gariplik olduğunu fark etti. Volkan ise yaptığı değişikliğin Ali tarafından fark edilmesinden epey korktu. Ali bu işin eşini bırakmayarak gerçeği araştıracak. Nitekim Ali’nin yakalayacağı ipuçları onu Volkan’a götürecek. Burada Ali’nin gerçekleri bulmasıyla birlikte gelecek bölümlerde büyük bir kapışma bizi bekliyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın