Aşk Yakar 11.Bölüm Özeti – 11 Şubat Cuma

Aşk Yakar 11

Mehek ve Arcey Nişanlanıyor! Shaurya Öylece İzliyor…

Aşk Yakar 11.bölüm özetinde Mehek’in yarışma defteri kapandı, Shaurya ile arasındaki buzları eriterek temiz bir veda yaptı artık o eski huzurlu hayatına dönecek derken şimdi de Pami ve Arcey musallat oldu. Dede kaprislerine devam ederken Mehek’in aklını bulandırmayı başardı. Aşk Yakar 11.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar 11.bölüm özetinde Dede, Mehek’in Arcey ile evlenmesini istiyor. Mehek’in şu an gündem de olduğunu lakin bir gün söneceğini ve herkesin bir gün onu unutacağını söyler. Arcey’den de iyi bir damat bulamayacağını anlatır. Ev halkı karşı çıkarken dede de evi terk edeceğini söyler. Babaanne ise bu habere çok sevinir. Evi terk et ve yalnız kal aklın başına gelir der.

Nehal için Beklenen Son! Mehek omuzlarına binen bu yük için ağamaya başlar. Dedesi onun yüzünden evi terk ediyordur. Nehal ise Arcey’in evine gitmiştir. Arcey’e tokat atıp bu evlilikten vazgeçmesini söyler. Arcey ise Nehal ile eğlendiğini onun gibi bir kızla evlenmeyeceğini söyler.Nehal Arcey’in gönderdiği mesajları ifşa edeceğini söylerken Arcey’de ikisine ait çekilmiş fotoları gösterir. Nehal kapının önüne atılır ve ağlamaya başlar.

Dede ise çantasını hazırlar ve evi terk etmek üzereyken Mehek onu durdurur ve evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Babaanne bu duygusal sömürüye gelmemesini ister. Ama Mehek kendisine değer vermeyen dedeye değer verdiği için kendi ayaklarına sıkmıştır.

Shaurya Evlilik Haberini Alıyor! Mehek’in bu kararının ardından kapı çalar. Mehek kapıya yöneldiğinde gelen Sharma olur. Shaurya artık Mehek’den uzak duramıyordur. Sahurya’nın bu gelişi ev halkı tarafından olumlu karşılanmaz. Shaurya’nın bahanesi ise Mehek’in yarışmadaki önlüğünü getirmektir. Shaurya’nın bu gelişi ise Mehek’in evleneceğini duymasıdır. Shaurya birden bu haberi alınca bozulur.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 11.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shaurya evden çıkarken Mehek de peşinden koşup gelir. Shaurya Mehek’in birden evlilik kararı almasını olumlu karşılamaz. Az biraz atıştıktan sonra yine durulurlar. Shaurya arabasına binecekken Mehek’e sarılır. Mehek neye uğradığın şaşırır. Komşu ise bunu görüp hemen Pami’ye yetiştirir. Shaurya ile Mehek’in arasında bir şeyler sezdiğini ifade eder. Pami ise Mehek’i kaybetmeye niyetli değildir.

Pami ve Arcey, Shaurya ve annesini ziyarete giderler. Kendilerini tanıttıktan sonra onları nişana çağırırlar. Evde nişan hazırlıkları başlamıştır. Nehal ise çok üzgündür. Sonuçta Arcey tarafından kandırılmıştır. Mehek ve Arcey’in nişanı yapılacakken Shaurya ve annesi de gelerek gecenin sürprizi olurlar. Pami onlar bizim dostlarımız diyerek davetlisi olduğunu söyler.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Shaurya ve Mehek artık sık sık karşılaşacağa benziyor. Nehal ise Arcey’in kafasına vazo atmayı planlar. Vazoyu elinden bıraktığında Arcey ve Mehek yer değiştirmiştir. Mehek’i vazodan kurtaran ise tahmin ettiğiniz üzere Shaurya olur. Yine bir takım uğursuzluklardan bahsedilir. Mehek’in şalı lekelenmiştir. Shaurya’nın elinin kanadığını anlar. Shaurya üstünü temizlemek için banyoya gittiğinde Mehek de onun peşinden gider. Mehek, Shaurya’nın elindeki cam parçalarını temizlerken Shaurya gözlerini ondan alamaz.

Nişan esnasında Arcey’in gevşek tavırları dikkat çeker. Tabi bunu fark eden Shaurya olur. Zorla Mehek’in elini tutup kanatır. Shaurya nefret dolu gözlerle Arcey’e bakar. Bir yandan Nehal diğer yanda Shuarya vardır.

Aşk Yakar Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 11.Bölüm Özeti – 11 Şubat Cuma Günü Neler Olacak?

Shaurya Mehek’e kızar. Senin kaç tane yüzün var diye sorar. Benim tanıdığım Mehek Sharma bu değil der. İstediğinde bana tokat atıyorsun ama Arcey’in hatalarını görmezden geliyorsun der.

Arcey ve Mehek Partiye Gidecek! Ertesi sabah Arcey tekrar Sharmalar’a gelmiştir. Mehek’i arkadaşlarıyla tanıştırmak istediğini bu yüzden onunla partiye gitmek istediğini söyler. Yengeler düğün ritüelleri yerine getirmediği için pek uygun bakmaz. Daha sonra Mohit ve Neha’nın da yanında gelmesi şartıyla izin verirler. Yalnız Arcey bunu da kabul etmez. Bu duruma dede el atar. Evin kızı yalnız başına yarışmaya çekip gidiyorsa müstakbel kocasıyla da gidebilir diyerek laf sokar.

Arcey aynı şekilde partisine Shaurya’yı da davet eder. Shaurya seninle mi uğraşacağım diyerek reddeder. Arcey hediye paketi gibi giyinmiş Mehek’i almak için gelmiştir. Mehek kendi tarzında yani geleneksel kıyafetlerini giymiştir. Arcey arabada Mehek’in üstünü değiştirmesi ister. Kısacası bu adam salak salak konuşur.

Arcey, Mehek’e partide çok yakın davranır. Ona sarılır ve içki içirmeye çalışır. Shaurya ise yine dayanamamış ve partiye gelmiştir. Onun gibi dayanamayan biri daha vardı oda Neha. Bu sefer Pami ile konuşmaya karar vermiştir. Konuşulacak en son kişiyle. Oğlunun kendisini çok sevdiğini ve ikisini sevgili olduğunu şimdi Arcey’in kafasının karıştığını söyler. Neha kadına yalvarır. Yani Neha da hala Arcey’i nasıl sevebiliyor hayret doğrusu!

Arcey’in Mehek üzerindeki abartılı hallerinden sonra Shaurya Arcey’e tokadı geçirip Mehek’i de kolundan tuttuğu gibi dışarı çıkarır. Mehek, Shaurya’nın bu hareketine öfkelenir. Shaurya ceketini çıkarıp Mehek’e verir.

Shaurya ve Mehek arabada giderken bilin bakalım ne oldu? Shaurya’nın arabası bozuldu ve yolda kaldılar. İkisi birlikte yerel restoranlardan birine girer. Shaurya’nın bu kırılmış ön yargısını görmek güzel. Üstelik Mehek ona yemekleri eliyle yemeyi öğretiyor. İkisi gülüşerek yemeklerini yer. Yan masada oturan kötü niyetli kişiler bu ikiliyi takibe alıp yollarını keser.

Adamlar Mehek’e göz koyar! Shaurya da zaten benim başımı şişirdi diyerek onları kamyonuna bindirir. Mehek, Shaurya’nın bu hareketine ağlarken Shaurya adamları dövüp kamyona binip sürer. Arabadan indiklerinde Shaurya Mehek’in ağlamasına gülmeye başlar. Seni gerçekten onlara verdiğimi düşünmedin değil mi der? Mehek’in sinirleri bozulmuş şekilde Shaurya’ya vurmaya başlar ve daha sonra ona sarılır. Gecenin sonunda el sallayarak birbirlerine veda ederler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

,

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın