Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe

Esaret 179

Hira Uyanık Olmalı! Perihan ve Aslı Birleşiyor…

Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun, Hira’ya kendini kabul ettirmek ve güzel şeyleri hatırlaması için romantik anlar yaşatıyor. Hira kendine kötülük yapan ama aynı zamanda en çokta seven kişinin aynı olması kafasını karıştırıyor. Bakalım Esaret 179.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar...Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 179

Esaret 179 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret’te Hira’nın kafası oldukça karışık. Aslı onu epey bir yedi. Hira zihninin normale dönmesi için üzerinde baskı hissetti. Aslı’nın elektroşok teklifine sıcak baktı. Bu oldukça tehlikeli bir durum. Orhun buna karşı çıkacaktır. Hira ise vazgeçecektir.

Aslı ve Perihan Bu Süreci Beraber Yönetecek! En başından beri Eda’nın görevi Aslı’ya geçti. Perihan ve Aslı işi gücü bıraktı Hira’yla oynuyor. Bu iki deli ne yaparsa yapsın Hira’ya hiçbir şey olmayacaktır! Anca kendi başlarına bela getireceklerdir.

Hira biraz konaktan ayrılmalı! Eski mahallesine gidip Zümrüt ve Kenan’la yollarının kesişmesi gerekli! Sürekli konağın içinde dur dur insan sıkılır! Hira’nın eski mahallesine gidişi Nurşah’ı ziyaretle gerçekleşebilir!

Esaret 179 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 5 Ekim Perşembe Esaret İzle!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esaret 179.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir