Seninle Yeniden 47 Bölüm Özeti – 11 Kasım Cuma – Raghav, Esha’yı Elleriyle Besledi!

Seninle Yeniden 47

Pallavi Kıskanmaya Başlıyor!

Seninle Yeniden 47. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 47. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Kasım Cuma günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 47. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 47. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 47.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 47.bölümde Esha, Raghav ve Pallavi’nin arasına girmeye başlıyor. Pallavi ise Raghav’ı kıskanmaya başlıyor. Seninle Yeniden 47.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 47.bölümde Raghav, Pallavi sayesinde iş anlaşması yapmıştı. Bu anlaşma için evde basın toplantısı düzenlenecektir. Raghav, Pallavi için bu toplantıyı gerçekleştireceğini söyler.

Karvaçut Bayramı! Kadınlar arasında ise Karvaçut Bayramı sohbeti yapılır. Kirti de Sunny için etkinliklere katılacaktır. Pallavi sohbete Isha’yı da dahil eder. Jaya onun eski kocası olduğunu katılamayacağını vurgular. Pallavi’yse bu törene bekarlarında katıldığını hatırlatır.

Isha, Raghav’ın yanına gidip ona çok değiştiğini sıradan iş adamları gibi davrandığını söyler. Eski Raghav’ın çok cesur olduğunu hatırlatır. Basın toplantısı olaysız bitince Raghav, Pallavi’ye teşekkür eder. Sakin kaldığı sorunsuzca halledildiği için mutlu olduğunu söyler. Raghav ise Isha’nın söylediklerinden kafası karışmış olacak ki Pallavi’ye sert yapar. Onun istediği için davrandığı ama aslında gerçeğinin farklı olduğunu belirtir. Farhad, Pallavi’ye Isha’nın Raghav’la konuşmasını anlatır. Bu Pallavi için bardağı taşıran damladır. Ona evini açmışken kocasıyla arasına girmesini kaldıramayacağını onu evden atabileceğini söyler.

Savaş Başladı! Isha ve Pallavi arasında böylece soğuk savaş başlar. Isha, Sunny’nin yanına gider ve neler yapabileceklerinin konuşmasını yaparak ilk adımı atarlar.

Milind ise ikidir Soluchana’ya benzer bir kadınla denk gelir. Milind bu kadını karısı sanıp kolunu tutunca kadın bağırır ve insanlar Milind’i dövmeye başlar. Eve döndüğünde Soluchana’ya kızan Milind ise Soluchana’nın tüm gün evde olduğunu öğrenir. Üstelik Nikhil ve kızlarda şahittir.

Raghav Isha’nın haklı olduğunu düşünmeye başlamıştır. Pallavi’nin kendisini değiştirdiğini fark eder. Sunny Raghav’a gidip Pallavi ve Kirti için hediye almaları gerektiğini söyler.

Pallavi de Deskmukh kadınlarını eve davet eder. Birlikte Karvaçut kutlamaları yapılır. Soluchana, Esha’ya oruç tutup tutmayacağını sorar. Pallavi, Esha’ya kaba davrandığını düşünür.

Esha, Raghav İçin Oruç Tutacak! Raghav, Pallavi için oruç tutmaya karar verir. Pallavi’ye sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünür ve o benim için oruç tutuyorsa ben de onun uzun yaşamı için oruç tutacağım der. Raghav hediyelerle Pallavi’nin yanına gelip özür diler. Sunny ise Esha’nın yanına gidip Raghav’ın hiçbir hatası yokken özür dilediğini Raghav’ın çok mutsuz olduğu konusunda manipüle etmeye devam eder. Esha’da Raghav’a kavuşmak için oruç tutmaya karar vermiştir.

Milind ise Amrita’dan anlık Soluchana’nın fotoğrafını çekmesini ister. Milind’in kafası karışır. Soluchana’nın nasıl iki yeri idare ettiğini düşünür.

Seninle Yeniden 47 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Esha ise Pallavi ve Raghav’ın yakınlaşmasını kaldıramaz. Esha artık hırsa bürünmüştür. Onları ayırıp Raghav’ın orucunu açmasını ister. Esha bayılma numarası yaparak Raghav’ın onu tutup su vermesini sağlar. Bu Kirti’nin hiç hoşuna gitmez. Pallavi’ye söyler. Jaya da Kirti’yle aynı düşüncededir. Esha odasında Raghav’ın resmine bakıp orucunu açar. Pallavi, Kirti ve Jaya onu yakalamak için odasına baskın yapar. O ise uyuyordur. Sunny dolabın içine girmiş poja tabağını tutuyordur. Sunny, herkesten önce odaya koşup Esha’ya haber vermiştir.

Ertesi sabah Pallavi aceleyle Raghav’ın kahvaltısını hazırlıyordur. Esha gelip ona yardımcı olur. Pallavi fıstık eklememesini Raghav’ın alerjisi olduğunu söyler. Esha Raghav’a bir şeyler hazırladığı için çok mutludur. Sunny gelir ve gizlice fıstık ekler. Kahvatı masasında Raghav’ın alerjisi tutunca herkes Esha’ya yüklenecek. Sunny ise Pallavi’nin bunu bilerek sinsice yaptığını anlatarak Esha’yı iyice manipüle edecek.

Esha’nın Kaçırılma Oyunu! Raghav ve Pallavi sonunda erteledikleri Maldivler tatiline gidecektir. İkili kapıdan çıkmayı başarmışken Esha’nın Sumit tarafından kaçırıldığını öğrenir. Sumit ise fidye için Raghav’ı arar. Eski koca eski sevgiliyi arıyor! Raghav gidip Esha’yı kurtarır. Esha kolundan yaralanır. Raghav Esha’yı kucağında taşır. Bu Sunny ve Esha’nın oyunudur. Ayrıca Pallavi ve Raghav tatillerini yine erteler.

Pallavi Kıskanıyor! Esha eli kırık taklidi yapınca çorbasını içemez. Raghav elleriyle ona çorba içirir. Pallavi ise o an Esha’yı eve getirmekle hata yaptığını anlar. Pallavi düşünceleri Raghav’la paylaşınca Raghav sinirlenip Pallavi’yi tersler. Kirti ise Sunny’e Esha’yı evden götürmeleri gerektiğini söyler. Esha, Pallavi ve Raghav’ın kavgasından sonra son derece mutlu olur.

Deskmuklar da durum ise Milind’in kafayı yediğini düşünürler. Amrita babası için doktor ayarladığını söyler. Soluchana Milind’e kötü davrandığı için adamın bu hale geldiğini düşünür.

Sunny ve Esha, Jaya’nın doğum günü hakkında konuşurlar. Pallavi kimsenin ona Jaya’nın doğum gününü haber vermediğini düşünür. Bu Sunny’nin Pallavi için hazırladığı yeni tuzağıdır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir