Düşman Başına 145. Bölüm Özeti – 8 Kasım Salı – Preeti, Lucky İle Mutlu!

Düşman Başına 145

Nimmi, Preeti’nin Neler Çevirdiğini Öğrenecek Mi?

Düşman Başına 145. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 145. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Kasım Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 145. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 145. Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 145.bölümde neler olacak? Düşman Başına 145.bölüm özetinde Shanti’nin torun isteği karşısında Riya ve Shivam düşünceli. Preeti ise Nimmi’ye haksızlık etmeye devam eder. Düşman Başına 145.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 145.bölümde Shanti evinde torun isteği artmıştır. Nimmi de Preeti’nin parçaladığı sariyi onarmaya çalışır. Nandu ondan boşa çabalamamasını ister. Nirmala ve Ashok arasında yaşananlar Sarla’yı iyice ufaktan kıskandırmaya başlar.

Preeti ağlamaya devam eder. Hayatını cehenneme çevirdiklerini şimdi herkesin hayatını berbat edeceğini söyler. Nimmi gelir ve çayını verir. Eskisi gibi ilişkimizi sürdüremez miyiz, eskiden mutlu kalırdık diye sorar. Preeti ise sosyal statüden dem vurur. Nimmi ise onun arkasından neler çevirdiğini bildiğini söyler.

Ashok’un Planı! Ashok, Nirmala’ya ilgi göstermeye başlar. Sarla artık Ashok’un kendisini umursamadığını düşünür. Ashok ise içten içe kendini yiyordur. Riya’yı arayıp dediklerini yaptığını haber verir. Riya aynı şekilde devam etmesini ister.

 Nandu, Lucky olarak Preeti’yi güldürmeye çalışır.  Onun karşısına geçip dans eder. Nandu Preeti’nin yüzünü güldüremese de Lucky bunu kolayca başarıyordur. Nandu, Preeti’nin gülümsemesine iltifat eder ve onunla buluşmak için her gün gelmesini ister. Hediye olarak bilezik verir. Preeti gülümseyerek bilezikleri takar. Prabha ve Bindu, Sarla’nın ailesinin kötü karakterli olduğundan bahseder. Preeti ve Nimmi’ye karaktersiz diyorlar. Preeti, Lucky’den bisikleti durdurmasını ister. Neler olduğunu soruyor. Kendisini evine kadar bırakamayacağını ailesinin ve çevresinin arkadaşlığını anlamayacaklarından bahseder. Bindu, bu adamın Nandu’ya benzediğini söyler. Preeti oradan kaçar.

Nirmala, Amit’e Pari’nin biraz para kazanması ve aileye yardım etmesi gerektiğini söyler. Amit, Nirmala’ya hak verir.

Shivam Gördü Mü? Shivam sinirle eve girer ve Preeti’nin nerede olduğunu sorar. Preeti endişeyle eve girer. Arka oda da uyuduğunu söyler. Shivam dışarı çıkıp çıkmadığını sorar. İkili kavga etmeye başlar. Shanti Shivam’a dışarıda herhangi bir şey görüp görmediğini sorar. Shivam hayır deyip odasına gider. Preeti Shivam’ı durdurarak onu tekrar suçlayıp suçlamayacağını sorar.

Düşman Başına 145. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kaushalya ve Shanti, Shivam’ın öfkesi hakkında konuşurlar. Shanti, bunun bebeğini de etkileyeceğini söylüyor. Nimmi, Preeti’nin neden yalan söylediğini, nereye gittiğini düşünür. Riya, Shivam’a neden böyle tepki verdiğini sorar. Preeti’nin dışarı çıkıp bir adamla tanıştığını hissettiğini söyler Preeti onları duyar ve dikkatli olmayı ve bir dahaki sefere Lucky ile konuşmayı düşünür. 

Nimmi Preeti’yle konuşmaya çalışır. Preeti Nimmi’ye casusluk yapmaya çalıştığını söyler. Nimmi yalan söylediğini bildiğini açıklar. Dışardan geldiğini gördüğünü söyler. Preeti şok olur. Preeti, Lucky’yi hatırlar ve gülümser. Aynada bilezikleri görüyor. Nandu ona bakar ve üzülür.  Kuşya Preeti’ye bileziklerin nereden geldiğini sorar. Preeti Nandu’nun aldığını söyleyince Kuşya ikilinin arasındaki sorunların düzene girdiğini düşünür.

Sarla ise gücünü kaybetmekle karşı karşıyadır. Nirmala tırmanışa geçer ve Pari üzerinden evde kargaşa çıkarır. Amit ve Pari de Nirmala’ya destek olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir