Seninle Yeniden 46 Bölüm Özeti – 10 Kasım Perşembe – Pallavi ve Isha Aynı Evde Yaşıyor!

Seninle Yeniden 46

Sunny, Pallavi ve Raghav’ın Arasını Bozacak!

Seninle Yeniden 46. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 46. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 46. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 46. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 46.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 46.bölümde Raghav gerçekleri bir türlü Pallavi’ye anlatamaz. Çünkü Pallavi’nin onu terk edeceğini düşünür. Seninle Yeniden 46.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 46.bölümde Raghav düşüncelerinde boğulur. O gece yaşananları Pallavi’ye anlatıp anlatmamakta kararsız kalır. Pallavi odaya girince Raghav tüm cesaretiyle olanları anlatır. Konuşmanın sonunda Pallavi kulaklığı çıkarır ve ne söylediğini sorar. Raghav aynı cesareti tekrar bulamaz.

Amrita, Isha’yı Deskmuklar’a götürür. Isha’ya Pallavi’nin odası verilir. Isha, Pallavi’nin evin gelini olduğu konusunda kafası karışır. Onun bu evde kaldığından Raghav ve Pallavi’nin haberi yoktur.

Pallavi ise Raghav’daki değişimi fark eder. Kirti ile dertleşirler. Pallavi farklı kıyafetler giymeyi dener. Raghav’ın yanına gider. Raghav yenide onu ittirir ve çocuklaşmamasını ister. Kirti, Pallavi’yi odadan çıkarken ağlarken görür. Abisine neden kabalaştığını sorar. Raghav o gece yaşananları Kirti’ye açıklar. Kirti şok olur.

Esha, Sulochana’ya Pallavi ve ilk kocası hakkında sorular sormaya başlar. Soluchana da hikayeyi baştan sona anlatır. Lakshmi, Sumit ile birlikte Vijay’ın yanına gelir. Lakshmi, Raghav Rao’nun, Isha’yı evinde sakladığına dair bilgisi olduğunu söyler.

Kirti Raghav’a bunu nasıl yapabildiğini sorar. Pallavi’nin her şeyi ilk Raghav’dan öğrenmesini ister. Aksi halde bu evliliği kurtaramayacağını söyler. Deskmuklar’dan Raghav’a telefon gelir. Laksmi evdekilerin yakasına yapışır ve Isha’yı kaçırdıklarını söyler. Raghav araya girer. Isha gelir ve kendi isteğiyle kaldığını eski kocasının yalan ihbarı olduğunu vurgular.

Isha, Sumit’in durmayacağını bu şehirden ayrılacağını söyler. Raghav da güle güle diyerek karşılık verir. Pallavi’ye komşusu gelir. Kocasının 3 gündür eve uğramadığını onu aldattığından şüphelendiğini belirtir. Raghavla birlikte kadının kocası da gelir. Pallavi adama haddini belirtirken Raghav kendisine mesaj çıkarır.

Kirti hemen abisine koşar. Pallavi’nin bu konuda çok katı olduğunu öğrendiği an Raghav’dan ayrılacağını konuşurlar. Kirti bu konuyu sadece 3 kişinin bildiğini Pallavi’nin öğrenemeyeceğini söyler.

Seninle Yeniden 46 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sokak serserileri Amrita ve Isha’ya saldırır. Pallavi onları görüp yardıma koşar. Adamlar yaralanınca kaçar. Üçlü eve gidince yaralı halleri dikkat çeker. Soluchana ise Isha’dan hoşlanmadığını söyler. Bunu duyan Isha oradan da ayrılır. Amrita ve Pallavi her yerde onu arar. Bir bankta ağlarken ona rastlarlar. Pallavi kızı kendi evine götürür. Jaya ise bu durumdan hoşlanmaz. Raghav ise Pallavi’ye nasıl böyle davranabildiğini sorar. Pallavi ise Raghav’ın sevgisine inandığını ve güvendiğini belirtir.

Isha, Pallavi’nin elbiselerinden birini giymiştir. Raghav arkadan gelerek onu Pallavi sanarak sarılır. Jaya görür ve sinirlenerek gelir. Yapmaya çalıştığı şeyi bildiğini oğlundan ve ailesinden uzak durmasını ister. Kahvaltı masasından da Jaya ve Kirti protesto edercesine kalkar. Sunny ise bunu fırsat bilerek Isha’ya yaklaşır. Onu manipüle etmeye kalkışır. Pallavi’nin Raghav’ı sıktığını onu sevmediğini ve değiştirdiğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın