Seninle Yeniden 46 Bölüm Özeti – 10 Kasım Perşembe – Pallavi ve Isha Aynı Evde Yaşıyor!

Seninle Yeniden 46

Sunny, Pallavi ve Raghav’ın Arasını Bozacak!

Seninle Yeniden 46. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 46. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 46. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 46. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 46.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 46.bölümde Raghav gerçekleri bir türlü Pallavi’ye anlatamaz. Çünkü Pallavi’nin onu terk edeceğini düşünür. Seninle Yeniden 46.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 46.bölümde Raghav düşüncelerinde boğulur. O gece yaşananları Pallavi’ye anlatıp anlatmamakta kararsız kalır. Pallavi odaya girince Raghav tüm cesaretiyle olanları anlatır. Konuşmanın sonunda Pallavi kulaklığı çıkarır ve ne söylediğini sorar. Raghav aynı cesareti tekrar bulamaz.

Amrita, Isha’yı Deskmuklar’a götürür. Isha’ya Pallavi’nin odası verilir. Isha, Pallavi’nin evin gelini olduğu konusunda kafası karışır. Onun bu evde kaldığından Raghav ve Pallavi’nin haberi yoktur.

Pallavi ise Raghav’daki değişimi fark eder. Kirti ile dertleşirler. Pallavi farklı kıyafetler giymeyi dener. Raghav’ın yanına gider. Raghav yenide onu ittirir ve çocuklaşmamasını ister. Kirti, Pallavi’yi odadan çıkarken ağlarken görür. Abisine neden kabalaştığını sorar. Raghav o gece yaşananları Kirti’ye açıklar. Kirti şok olur.

Esha, Sulochana’ya Pallavi ve ilk kocası hakkında sorular sormaya başlar. Soluchana da hikayeyi baştan sona anlatır. Lakshmi, Sumit ile birlikte Vijay’ın yanına gelir. Lakshmi, Raghav Rao’nun, Isha’yı evinde sakladığına dair bilgisi olduğunu söyler.

Kirti Raghav’a bunu nasıl yapabildiğini sorar. Pallavi’nin her şeyi ilk Raghav’dan öğrenmesini ister. Aksi halde bu evliliği kurtaramayacağını söyler. Deskmuklar’dan Raghav’a telefon gelir. Laksmi evdekilerin yakasına yapışır ve Isha’yı kaçırdıklarını söyler. Raghav araya girer. Isha gelir ve kendi isteğiyle kaldığını eski kocasının yalan ihbarı olduğunu vurgular.

Isha, Sumit’in durmayacağını bu şehirden ayrılacağını söyler. Raghav da güle güle diyerek karşılık verir. Pallavi’ye komşusu gelir. Kocasının 3 gündür eve uğramadığını onu aldattığından şüphelendiğini belirtir. Raghavla birlikte kadının kocası da gelir. Pallavi adama haddini belirtirken Raghav kendisine mesaj çıkarır.

Kirti hemen abisine koşar. Pallavi’nin bu konuda çok katı olduğunu öğrendiği an Raghav’dan ayrılacağını konuşurlar. Kirti bu konuyu sadece 3 kişinin bildiğini Pallavi’nin öğrenemeyeceğini söyler.

Seninle Yeniden 46 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sokak serserileri Amrita ve Isha’ya saldırır. Pallavi onları görüp yardıma koşar. Adamlar yaralanınca kaçar. Üçlü eve gidince yaralı halleri dikkat çeker. Soluchana ise Isha’dan hoşlanmadığını söyler. Bunu duyan Isha oradan da ayrılır. Amrita ve Pallavi her yerde onu arar. Bir bankta ağlarken ona rastlarlar. Pallavi kızı kendi evine götürür. Jaya ise bu durumdan hoşlanmaz. Raghav ise Pallavi’ye nasıl böyle davranabildiğini sorar. Pallavi ise Raghav’ın sevgisine inandığını ve güvendiğini belirtir.

Isha, Pallavi’nin elbiselerinden birini giymiştir. Raghav arkadan gelerek onu Pallavi sanarak sarılır. Jaya görür ve sinirlenerek gelir. Yapmaya çalıştığı şeyi bildiğini oğlundan ve ailesinden uzak durmasını ister. Kahvaltı masasından da Jaya ve Kirti protesto edercesine kalkar. Sunny ise bunu fırsat bilerek Isha’ya yaklaşır. Onu manipüle etmeye kalkışır. Pallavi’nin Raghav’ı sıktığını onu sevmediğini ve değiştirdiğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir