Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Bhavini Purohit Hakkında Bilinmeyenler

 “Bakın, temelde benim için gerçekten zordu. Bu benim ilk şovumdu ve bu kadar popüler bir şov aldığım için gerçekten şanslıydım  . Başlangıçta olumlu bir rolle başladı ama sonra farklı bir şey denemek istediler çünkü işler yolunda gidiyordu ve konu Gopi, Kokila olduğunda dizide birçok olumlu karakter vardı . Onlar gibi olumsuz olanları istedik. İnsanlar tarafından gerçekten sevilecek olan olumsuz bir rolü denemek istediler. Ve gerçekten işe yaradı.”

İşte Bhavini Purohit Masum dizisindeki Radha yolculuğunu bu sözlerle anlatıyor. “Açık konuşmak gerekirse, bunun her bölümünden gerçekten keyif aldım, çünkü bu olumsuz karakterle çok farklı rollere büründüm” diye ekliyor.

Bhavini PurohiMumbai’de doğdu ve büyüdü. Masum dizisindeki rol arkadaşlarıyla hala görüştüğünü belirtiyor. Onlara “Saathiya çetesi” diye hitap ediyor. Aile gibi olduklarını belirtiyor. Sabah 9 da başlayan setler akşam 9 a kadar sürüyormuş.

Oyuncu Olmanın Yanı Sıra İki Yeni Şeye Sahibim “YouTube kanalı ve markalarla işbirliği yapıyorum .”

Oyuncu olmanın dışında gerçekten iyi bir youtuber olmak istiyorum. Artık bir YouTube kanalı oluşturduğuma göre, gerçekten büyümesini istiyorum. Her şeyi, diğer youtuberların videolarını izleyerek yapıyorum. Bunun üzerinde gerçekten çok çalışıyorum.”

En Sevdiği Ay

Bhavini Purohit nedendir bilinmez ama Aralık ayını çok seviyormuş.

Takma adı var mı?

“İnsanlar bazen bana Radha  diyorlar . Gerçek adımı bilmeyen insanlar bana öyle diyor. Ve beklerler ve geri dönüp dönmeyeceğimi görürler. Bu yüzden, bu adı her duyduğumda geriye dönüp bakmam bir alışkanlık haline geldi.

Favori Renk?

“Pembe! Neden bilmiyorum ama pembe olan şeyleri seviyorum. Sadece pembe değil. Bu açık mavi renkleri ve siyah beyaz renkleri de seviyorum. 

Devoleena Bhattacharjee Yakın Arkadaşını Kaybetti!

Hemen Tıkla
Bhavini Purohit Neler Yapmaktan Hoşlanır?

“Alış veriş yapmayı seviyorum! Ben tam bir gurme ve seyahat etmeyi seviyorum! Hatta seyahat etmeyi alışveriş” yapmanın üstüne bile koyabilirsiniz. Seyahat etmek benim ilk hobim ”.

En Sevdiğin Tatil Yeri?

“Londra. Pek çok yer var ama bu benim kişisel favorim ”.

Ne Tür Filmler İzliyor?

“Her türlü filmi izlemeyi severim. Özellikle korku  filmlerine bayılırım  . Bu yüzden Devoleena’yı (Gopi) sinemaya götürüp filmi izlediğimden emin oluyorum. Hoşuna gitse de gitmese de benimle geliyor. O çok tatlı!

Masum Dizisinde Rashi Nasıl Ölüyor?

Hemen Tıkla
Ekrandaki Radha ile Bhavini Arasında Benzerlikler Var mıdır?

  “ Hayır, gerçekten değil! Çünkü o rollerde tamamen olumsuzdum.  Gerçek hayatta böyle değil. Bhavini ile ilgili en iyi şey, birine kızdığımda konuşmayı bırakmamdır. Birini kötüye kullanamam. Tek yaptığım şey görmezden gelmek. Karakterlerime ve gerçek hayatıma gelince, ben tam tersiyim.

Masum 2. Sezon Yayınlanacak mı?
Hemen Tıkla

 • Emanet 101.Bölüm Fragmanı – 25 Ocak Pazartesi
  Yaman Aşkını Resmen İlan Etti! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 101.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 101.Bölümünde Yaman ve Seher arasında …
 • Masum 312.Bölüm Özeti- 28 Ocak Perşembe
  Radha’nın BEBEĞİ DOĞDU! Masum dizisi 312.bölüm özetinde Kokila küs olan çiftleri barıştırmıştır. Jigar bu zamana kadar Pari’ye hep acı çektirdiğini söyleyerek üzgünlüğünü belirtir ve ona hak ettiği değeri vereceğini söyler. …
 • Emanet 100.Bölüm Fragmanı – 22 Ocak Cuma
  Seher ve Yaman Yusuf’u KAÇIRACAK! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 100.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 100.Bölümünde Yaman ve Seher arasında …
 • Emanet 99.Bölüm Fragmanı – 21 Ocak Perşembe
  Seher ve Yaman YAKINLAŞIYOR! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 99.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 99.Bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik …
 • Masum 311.Bölüm Özeti- 27 Ocak Çarşamba
  Ahem Gopi’yle Amerika’ya Gitmek İSTİYOR! Masum dizisi 311.bölüm özetinde Pari zorda olsa Radha’nın oyunlarından kurtulmuştu. Jigar ise Pari’ye onca yaşadığı badireden sonra sürpriz yapar. Ona hem kıyafet alır hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir