Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Bhavini Purohit Hakkında Bilinmeyenler

 “Bakın, temelde benim için gerçekten zordu. Bu benim ilk şovumdu ve bu kadar popüler bir şov aldığım için gerçekten şanslıydım  . Başlangıçta olumlu bir rolle başladı ama sonra farklı bir şey denemek istediler çünkü işler yolunda gidiyordu ve konu Gopi, Kokila olduğunda dizide birçok olumlu karakter vardı . Onlar gibi olumsuz olanları istedik. İnsanlar tarafından gerçekten sevilecek olan olumsuz bir rolü denemek istediler. Ve gerçekten işe yaradı.”

İşte Bhavini Purohit Masum dizisindeki Radha yolculuğunu bu sözlerle anlatıyor. “Açık konuşmak gerekirse, bunun her bölümünden gerçekten keyif aldım, çünkü bu olumsuz karakterle çok farklı rollere büründüm” diye ekliyor.

Bhavini PurohiMumbai’de doğdu ve büyüdü. Masum dizisindeki rol arkadaşlarıyla hala görüştüğünü belirtiyor. Onlara “Saathiya çetesi” diye hitap ediyor. Aile gibi olduklarını belirtiyor. Sabah 9 da başlayan setler akşam 9 a kadar sürüyormuş.

Oyuncu Olmanın Yanı Sıra İki Yeni Şeye Sahibim “YouTube kanalı ve markalarla işbirliği yapıyorum .”

Oyuncu olmanın dışında gerçekten iyi bir youtuber olmak istiyorum. Artık bir YouTube kanalı oluşturduğuma göre, gerçekten büyümesini istiyorum. Her şeyi, diğer youtuberların videolarını izleyerek yapıyorum. Bunun üzerinde gerçekten çok çalışıyorum.”

En Sevdiği Ay

Bhavini Purohit nedendir bilinmez ama Aralık ayını çok seviyormuş.

Takma adı var mı?

“İnsanlar bazen bana Radha  diyorlar . Gerçek adımı bilmeyen insanlar bana öyle diyor. Ve beklerler ve geri dönüp dönmeyeceğimi görürler. Bu yüzden, bu adı her duyduğumda geriye dönüp bakmam bir alışkanlık haline geldi.

Favori Renk?

“Pembe! Neden bilmiyorum ama pembe olan şeyleri seviyorum. Sadece pembe değil. Bu açık mavi renkleri ve siyah beyaz renkleri de seviyorum. 

Devoleena Bhattacharjee Yakın Arkadaşını Kaybetti!

Hemen Tıkla
Bhavini Purohit Neler Yapmaktan Hoşlanır?

“Alış veriş yapmayı seviyorum! Ben tam bir gurme ve seyahat etmeyi seviyorum! Hatta seyahat etmeyi alışveriş” yapmanın üstüne bile koyabilirsiniz. Seyahat etmek benim ilk hobim ”.

En Sevdiğin Tatil Yeri?

“Londra. Pek çok yer var ama bu benim kişisel favorim ”.

Ne Tür Filmler İzliyor?

“Her türlü filmi izlemeyi severim. Özellikle korku  filmlerine bayılırım  . Bu yüzden Devoleena’yı (Gopi) sinemaya götürüp filmi izlediğimden emin oluyorum. Hoşuna gitse de gitmese de benimle geliyor. O çok tatlı!

Masum Dizisinde Rashi Nasıl Ölüyor?

Hemen Tıkla
Ekrandaki Radha ile Bhavini Arasında Benzerlikler Var mıdır?

  “ Hayır, gerçekten değil! Çünkü o rollerde tamamen olumsuzdum.  Gerçek hayatta böyle değil. Bhavini ile ilgili en iyi şey, birine kızdığımda konuşmayı bırakmamdır. Birini kötüye kullanamam. Tek yaptığım şey görmezden gelmek. Karakterlerime ve gerçek hayatıma gelince, ben tam tersiyim.

Masum 2. Sezon Yayınlanacak mı?
Hemen Tıkla

 • Emanet Legacy Episode 153 Promo
  Ele aprendeu as verdades em Yaman em Seher! No depósito, podemos dizer que os fatos são finalmente revelados, mas o surgimento dos fatos corrigirá tudo? Esta é a verdadeira questão …
 • Emanet 154.Bölüm Fragmanı – 8 Nisan Perşembe
  Yaman’da Seher’de Gerçekleri Öğrendi! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 154.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 154.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler …
 • Legacy Episode 153 Promo
  Em quem Yaman acreditará? Seher ou Zuhal? Há um grande ponto de interrogação na cabeça de Yaman na série de relíquias. Para Yaman, fatos e mentiras começaram a se entrelaçar. …
 • Emanet 153.Bölüm Fragmanı – 7 Nisan Çarşamba
  Yaman Kime İnanacak? Seher’e mi Zuhal’e Mİ? Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 153.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 153.bölümünde Yaman ve …
 • Yaralı Kalbim 62.Bölüm Özeti – 7 Nisan Çarşamba
  Maan ve Geet’in Sırrını Herkes Öğrendi! Yaralı Kalbim 62.bölümde Geet Maan ile konuştuklarını hatırlayıp gülümsüyordur. Maan Geet’e baba olma isteğinden bahsetmiştir. Geet yatakta o kadar hayallere dalar ki en sonunda …

2 Comments on “Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?”

 1. Ben şunu Bulmer istiyorum radah nasil o üç başlıklı şeyi nasil yaptilar radhave nasil öldümü😕😕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir