Masum 2. Sezon Yayınlanacak mı?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum dizisi oldukça uzun sürecek bir dizi. Gelen yorumlarda Masum dizisinin 2. sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu. Bunu sizler için araştırdık.

Masum dizisi 3 Mayıs 2010 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başlamış olup 23 Temmuz 2017 de final yapmıştı. 7 yıl süren bir diziden bahsediyoruz. Tabi bu dizi Türkiye de bu kadar uzun sürmeyecek. Çünkü onların bir bölümü ortalama 25-30 dakika. Bizde ise 5 bölüm birden yayınlanıyor. 2184 bölüm olan Masum dizisi bizde 436 bölüme tekabül edebilir. Şu an ki yayınlanan bölümleri de düşünürsek geriye ortalama 180 bölümün kaldığını söyleyebiliriz. Bunu da takvime uyarlayacak olursak normal şartlar altında Mayıs 2021 de Masum dizisinin final yaptığını görebiliriz.

Masum 2 Dizisi Ne Anlatıyor?

Öncelikle Masum 2 dizisi 19 Ekim 2020 tarihinde tekrar başladı. Masum 1’in final yapmasının ardından tam 3 sene sonra başladı. Bu dizi de Masum 1 kadar uzun soluklu olur mu bilinmez. Çünkü çok tutmuş yeniden başlayan dizilerin ülkemizde pek tutmadığını gördük. Bu durum Hindistan içinde geçerli olur mu bekleyip göreceğiz. Masum 2 dizisinde Masum 1 de ölmüş Ahem’in aslında ölmediği ve hafızasını kaybetmiş olarak başlıyor. Masum 2 de Kokila, Gopi, Ahem, Hetal ve Urmila’yı görüyoruz. Masum 1 den gelen oyuncular aslında hikayeye küçük bir giriş yapıp diziden kayboluyorlar. Yeni bir hikayeyle baş başa bırakıyorlar .Olay örgüsü başka kahramanlar üzerinden devam ediyor. Kokila’nın erkek kardeşini ziyaret etmesiyle o evde ola bitene şahit oluyor izleyiciler. Zaten bildiğiniz gibi bu dizilerde oyuncular ara ara görünüp kayboluyor.

Masum 2 dizisi ise şu an için Türkiye de yayınlanıp yayınlanmaması söz konusu bile değil. Çünkü hali hazırda mayıs ayına kadar sürecek bir dizi var. Bu süreç içerisinde de Masum 2 dizisinin akıbeti de belli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir