Devoleena Bhattacharjee Yakın Arkadaşını Kaybetti!

Hintli televizyon yıldızı Divya Bhatnagar, COVID-19’dan Öldü!

“Yeh Rishta Kya Kehlata Hai” ünlü aktris Divya Bhatnagar, geçtiğimiz haftalarda Covid-19 ile mücadele ettikten sonra Pazartesi günü vefat etti. Televizyon oyuncusu virüse yakalandıktan sonra Kasım ayından bu yana hastanede tedavi görüyordu. Oyuncu 34 yaşındaydı.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Çekimleri, Türkiye’de Tamamlanan Laal Singh Chaddha Filminin Ayrıntılarını Okumak İçin Hemen Tıkla

Rahmetli aktrisin yakın arkadaşı olan televizyon oyuncusu Masum dizisinin Gopi’si Devoleena Bhattacharjee, Instagram hesabından paylaşımda bulundu ve “Etrafta kimse yardım etmediğinde, sen her zaman o kişi için orada olurdun, Divu sen benimsin, beni azarlayabilir, kızabilir ve güven verebilirsin. “dedi.

 “Hayatın senin için çok zor olduğunu biliyorum. Acı dayanılmaz ama bugün daha iyi bir yerde ve tüm üzüntülerden, acılardan, hilelerden, yalanlardan uzak durman gerektiğini biliyorum. Seni özleyeceğim Divu ve ayrıca seni ne kadar sevdiğimi ve sana değer verdiğimi de biliyorsun . Sen yetişkin bir çocuktun. Tanrı ruhunu kutsasın. Nerede olursan ol mutlu ol. Özlenecek ve hatırlanacaksın. Seni seviyorum”

Covid-19 için pozitif testten birkaç gün önce Divya, Diwali’de elinde bir diya ile evde ışık festivalini kutlarken görülebileceği güzel bir video paylaşmıştı. “Evde tek başına wali diwali,” Divya Instagram’daki gönderisine altyazı koymuştu.

Divya “Yeh Rishta Kya Kehlata Hai” dışında “Tera Yaar Hoon Main”, “Udaan”, “Jeet Gayi Toh Piyaa Morre” ve “Vish” gibi dizilerde yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.