Masum Dizisinde Rashi Nasıl Ölüyor?

Masum Dizisinden Rashi Neden Ayrıldı?

Yaptığımız özetlerden de anlaşılacağı üzere birkaç bölüm sonra Rashi diziden ayrılıp veda edecek. İzleyicilerin bir kısmı Rashi’nin ayrılık haberine üzülmüş durumda. Peki Rashi diziye nasıl veda edecek?

Dizi de bir müddet sonra Mira hakkındaki gerçekler açığa çıkacak ve Modiler kaybettikleri sandıkları Mira’ya tekrar kavuşacaklardır. Mira’nın kaybettiği zamandan dolayı eğitim için özel öğretmen tutulur. İşt bu öğretmen ortalığı kaynatacak ve Rashi’nin ölümüne sebep olacak!

Kim bu öğretmen neyin nesi derseniz bu kişi Anurag’dır. Mira’nın öğretmeni olan Anurag Gopi’ye aşık olur. Aynı zamanda bu kişi takıntılı bir insandır. Gopi bazı şeyleri sezdiğinde Rashi ile paylaşır ve onu inandıramaz. Ondan sonra bu Anurag Gopi’yi kaçırır. Tabi bu kaçırma olayından sonra Rashi’nin kafası dank eder. Hemen herkesi bu durumdan haberdar eder.

Rashi Anurag’ın pantolonuna takılan küpeden Gopi’nin elinde olduğunu anlar ve peşine düşer. Rashi Gopi’nin sesini duyar. Gopi’nin tutsak edildiği yeri bulur ve ikilinin evleneceğini fark eder. Rashi hemen müdahale eder. O sırada çıkan arbede de Anurag Rashi’yi itekler ve Rashi kafasını masaya çarpar. Tabi Rashi ayağa kalkıp Anurag’a karşılık verir ve Gopi ile birlikte oradan kaçmaya çalışırlar. Anurag Gopi’yi kaybettiğini anlamış ve hırsından Gopi’ye zarar vermek ister. Eline aldığı demir sopayla Gopi’ye vuracakken Rashi araya girer ve darbeyi kendi kafasına alır. Rashi yere yığılır.

Tabi olan olur ölen ölür aile ve polis o zaman yetişir. Rashi’yi hemen ambulansa götürürler. Rashi ambulanstayken gözlerini açar ve Gopi’ye çocuklarını emanete eder ve ömür boyu kardeş olduklarını söylemesini ister. Böylece Rashi gözlerini yumar. Geriye duygusal anlar kalır. Urmila’nın bu durumdan Gopi’yi sorumlu tutup ona tokat atması, Jigar’ın çığlığı, çocukların durmadan annelerini sorması…

Rashi gerçek hayatta ise isteyerek diziden çıkıyor. Çünkü oda kendisine yeni bir hayat kurma telaşındaydı. Diziden ayrılıp bir evlilik gerçekleştirdi ve bu evliliğinden bir de kızı oldu.

4 Comments on “Masum Dizisinde Rashi Nasıl Ölüyor?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir