Emanet 437 Bölüm Fragmanı 17 Ekim Pazartesi

emanet 437

Nana’nın Değişimi! Gerçekler Açığa Çıkıyor!

NANA'YI SEVDİNİZ Mİ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasındaki çekim her geçen gün artarken ikili arasında oldukça garip bir durum var. Bir bölüm Nana Yaman’ın hayatını kurtarırken diğer bölüm Yaman Nana’nın kurtarıyor. Evren adeta ikiliyi birbirine yakınlaştırıyor diyebiliriz. Peki gelecek bölümde neler olacak? Ortaya hangi gerçekler çıkacak?

Yaman Masum Mu? Nana’nın Yaman’a karşı bakış açısı her geçen gün değişiyor. Topal ne kadar baskı yaparsa yapsın Nana bir türlü Yaman’ın canına zarar verecek kararlılığı kendinde bulamıyor. Ona baktığında abisini öldüren acımasız biri yerine acı çeken bir adamı görüyor. Sevdiklerini kaybetmiş, hayata küsmüş ama yeğeni için yaşayan bir adam.

Nana için tüm bu durum oldukça kafa karıştırıcı. Nitekim Nana’nın içine düşen kuşku onu gerçekleri öğrenmeye sürükleyecek. Nana Aziz’in başına gerçekte neler geldiğini anlamak için harekete geçecek. Bu durum Topal’ı oldukça kızdıracak. Topal gerçeklerin açığa çıkmaması için elinden geleni yapacak.

Gerçekler ortaya çıkacak! Ancak Topal ne yaparsa yapsın gerçekler er ya da geç gün yüzüne çıkacak. Tabi bu gerçekler sadece Yaman için geçerli değil. Nana’nın da sakladığı bir kimliği var. Topal’ın elindeki en büyük koz ise bu. Topal Yaman’ın veya onun çevresindekilerin canını yakarak tüm suçu Nana’ya atabilir.

Tüm bu durumu düşündüğümüzde gelecek bölümler oldukça heyecanlı olacak diyebiliriz. Nana ve Yaman’ın birbirine her geçen gün yakınlaşması ve gerçekleri görecek olması dizideki gerilimi bir hayli yükseltecek. Ancak işler ne kadar kötüye gitse de aşk her zaman kazanacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın