Kızılcık Şerbeti 30.Bölüm Tanıtımı Geldi!

kızılcık şerbeti 30

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Detayları

Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 30.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 30.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Sırada Fatih ve Doğa arasında velayet savaşı yaşanması bekleniyor. Kızılcık Şerbeti 30.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 30.bölümde yaşanacaklar!

Kızılcık Şerbeti 30

Sonunda eylül ayının gelmesiyle birlikte yeni sezon tanıtımları da başlamış oldu. Kızılcık Şerbeti için birçoğumuz beklemedeydik. Kızılcık Şerbeti yeni sezon tanıtımı geldi ve hep birlikte bir oh çektik. Biliyorsunuz ki Kızılcık Şerbeti geçen sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başarmıştı. Bakalım bu sezon da aynı trendi yakalayabilecek mi? Hep birlikte merakla cuma gecelerini iple çekeceğiz!

Kızılcık Şerbeti son bölümü hatırlayacak olursak; Fatih’in foyası ortaya çıkmış Doğa onu rezil rüsva etmişti. Gerilimin tırmanmasıyla Doğa tek başına doğuma girmiş ve maalesef ikizlerden birini kaybetmişti. Alev ise Pembe’ye Apo gerçeğinin sinyallerini vermiş bir bomba daha patlatmıştı. Hepimizi üzen bir mesele daha vardı ki Ömer ve Kıvılcım’ın kaza geçirmesi ve arabadaki bir kişinin öldüğü gerçeğiydi.

Şimdi yeni gelen sezon tanıtımında gördük ki ne Ömer ne de Kıvılcım ölmedi. Hepimiz çoktan Ömer’in öldüğünü şirketteki hisselerden Kıvılcım’a ondan da Doğa’ya kalacağı hop Fatih’in karşısına çıkacağını falan kafadan yazmıştık. Bizim senaryolar yerle yeksan oldu.

Öncelikle herkes bebeğin yasını tutuyor. Doğa kızına Cemre adını vermiş. Fatih isyanlarda ve soluğu yine Aylin’in yanında alıp onu suçlamaya başlıyor. Eminiz ki önce kızacak sonra yine yakınlaşacaktır.

Pembe maşallah olaylardan yine ders çıkarmamış ve bizi çatlatmaya devam edecek. Fatih’in yaptığını masum bir çapkınlık olarak nitelendiriyor. Doğa’nın yaptıklarını abartı buluyor. Pembe’ye dokunan torununu sevmeye Doğa’nın ayağına gitmek olduğu kesin.

Doğa’yı Cemre’den ayırma tehditleri olduğu belli. İşin içine velayet davası girerse epey stresli ve Fatih’in çirkinliklerini görmek mümkün gibi duruyor.

Doğa şanslı ki arkasında Kıvılcım gibi bir annesi var. Fatih yine ne delilik yaptıysa Kıvılcım soluğu onların evinde alıyor. Fatih bebeğini almakla tehdit edince Kıvılcım elinden geleni ardına koymamasını istiyor.

Nursema ile ilgili verilen bir detay yok. Ama yüzünde bir hüzün olduğu belli. Yine Umut ve Nursema aşkı sınanması görmek istemiyor bu gözler. Ama gerçeklerde ortada. Sezon finalinde onlarında hikayesi iyi bitmemişti.

Merak ettiğimiz bir diğer karakter Nilay’ın ise bu durumlara tepkisi ne olacak? Doğa’yı savunacak mı yoksa yine Pembe’ye yaranmaya mı çalışacak?

Diziye yeni katılan karakterlerin olduğu da söyleniyor. Çıkan haberlere göre Yasak Elma dizisinden tanıdığımız Bahtiyar Memili, Rüzgar karakteriyle Yiğit Kirazcı’nın adı geçiyor. Bir de Ertuğrul adında muhafazakar iş insanını canlandıracak Kayra Şenocak ve kızı rolündeki Mihri karakterine Gizem Yanık hayat verecek. Bakalım yeni katılacak bu karakterlerin kiminle bağlantısı olacak.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…. ❤️

Kızılcık Şerbeti 30.Bölüm İzle

Kızılcık Şerbeti Oyuncuları Kimlerdir?

Başrollerini Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün paylaştığı Kızılcık Şerbeti Show tv’de ekrana geliyor.

Kızılcık Şerbeti Konusu

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır.

Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Kızılcık Şerbeti Doğa

Sıla Türkoğlu Kızılcık Şerbeti’nde Doğa karakterine hayat veriyor. Doğa kendi yaşam tarzı ve aile yapısına tamamen zıt bir aileye gelin gidiyor. İki aile arasında yaşanan sürtüşmeler olaylar masaya yatırılıyor. Doğa verdiği evlilik kararıyla annesini hüsrana uğratıyor. Doğa’nın annesi kıvılcım ise her şeye rağmen kızına desteğini esirgemiyor.

Sıla Türkoğlu’nu Karamel Yapım imzalı Emanet dizisiyle tanıdık. Birçok fan kitlesine oyuncu bu diziyle ulaştı. Dizinin final yapmadan Sıla Türkoğlu’nun seti terk etmesi ise uzunca bir süre konuşulmuştu. Oyuncu mobinge uğradığını açıklamıştı.

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım karakterini Evrim Alasya canlandırıyor. Kıvılcım dizide muhafazakar kesime oldukça mesafeli. İlk bölümde kapalı kadınlarla yaşadığı tartışmayla bunu belli etti. Kıvılcım’ın sınavı da Doğa’nın evlenmeye karar verdiği ailenin Kıvılcım’a taban tabana zıt bir aileyle orta yolu bulma çabasını ele alacak.

Kıvılcım o kadar büyük konuştu ki yakında kendisi de o aileye gelin olup gidecek farkında değil. Çok sevdiği kızının biricik kaynanası yakında Kıvılcım’ın eltisi olacaktır.

Evrim Alasya, Türk oyuncudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuğa ilk olarak 1999 yılında Pınar Çocuk Tiyatrosu’nda başlamıştır. Birçok farklı projede yer alan Alasya, asıl çıkışını Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yakalamıştır.

Kızılcık Şerbeti Nursema

Kızılcık Şerbeti Nursema karakteri Fatih’in ablası Doğa’nın da görümcesidir. Dizinin ilk başlarında Nursema’nın önyargılarının kırılışını izleyeceğiz. Nursema karakterini Ceren Yalazoğlu Karakoç canlandırıyor.

1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ceren Yalazoğlu Karakoç, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü’nde eğitimini tamamladı.

Televizyonda Beni Affet, Maria ile Mustafa ve Akıncı dizileriyle seyirciyle buluşan oyuncu tiyatroda Terapi Ötesi oyunu ile sahneye çıktı.

Ceren Yalazoğlu Karakoç Beni Affet dizisinde hayat verdiği Kader karakteri ile tanınmış ve sevilmiştir. Osman Karakoç ile evlenmiştir.

Kızılcık Şerbeti Alev

Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev karakterini Müjde Uzman canlandırmaktadır. Alev karakteri Kıvılcım’ın kız kardeşi Doğa’nın da teyzesi rolünde. Alev ismi gibi olmadık yerde olmadık zamanda bulunarak genelde ateşi harlamasıyla biliniyor.

Oyunculuk kariyerine 2008 yılında rol aldığı Paramparça Aşklar adlı diziyle başlayan oyuncu, 2010 yılında Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Kiralık Aşk gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer aldı. Son olarak Savaşçı dizisinde Üsteğmen Funda Turaç karakterini canlandırdı. Recep İvedik 2, Hadi İnşallah ve 8 adlı sinema filmlerinde de rol aldı.

Kızılcık Şerbeti Anneanne

Kızılcık Şerbeti’nde Doğa’nın anneannesi Sönmez Hanım karakterini Saliha Aliye Uzunatağan canlandırıyor. Kızını modern bir şekilde yetiştirmiş, Anadolu ve İslam kültürüne uzak bir hayat sürdürmüş ailenin büyüğüdür.

Aliye Uzunatağan 24 Aralık 1951 tarihinde Çanakkale ilinde dünyaya geldi. Tiyatro, sinema oyunculuğu yanında aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Yönetmenlik yönü de bulunan Uzunatağan, uzun yıllar boyunca İstanbul Şehir Tiyatroları’nda çalıştı.  Uzunatağan, Çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almıştır. Sanatçı, seslendirme çalışmalarının yanı sıra, televizyonda Yüzleşme adlı bir programın sunuculuğunu yapmaktadır. Ayşecan Tatari’nin annesidir. Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filminde Semra Özdamar’ın seslendirmesini yapmıştır.

Kızılcık Şerbeti Metehan

Kızılcık Şerbeti Metehan aslında Ömer’in üvey oğludur. Aynı zamanda Kıvılcım’ında sorunlu öğrencisidir. Kızılcık Şerbeti dizisinde

Metehan karakterine hayat veren yetenekli oyuncu Rahimcan Kapkap ‘tır.1998 doğumlu olan yetenekli oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir. Sektöre yeni giriş yapan Rahimcan, oyunculuk alanında eğitim almaktadır. Tenis ve voleybol gibi sporlara ilgisi bulunan yetenekli oyuncu dans alanında da oldukça başarılıdır.

Kızılcık Şerbeti Hangi Gün?

Kızılcık Şerbeti cuma günleri Show Tv’de ekrana gelmektedir.

Kızılcık Şerbeti Cast

Barış Kılıç ( Ömer), Evrim Alasya (Kıvılcım), Sıla Türkoğlu (Doğa), Doğukan Güngör (Fatih), Müjde Uzman (Alev), Settar Tanrıöğen (Abdullah), Sibel Taşçıoğlu(Pembe), Rahimcan Kapkap ( Metehan), Aliye Uzunatağan (Sönmez anneanne)

Aile dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın