Candan Öte 78.Bölüm Özeti – 13 Eylül Çarşamba

candan öte 78

Manvi ve Virat Boşanacak!

Candan Öte 78.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 78. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 78. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 78.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 78.bölümde neler olacak? Candan Öte 78. bölüm özetinde birbirine dargın olan Jevika ve Viren’i barıştırmak için herkes çaba sarf eder. Candan Öte 78. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 77

Hint Dizi Özetleri Dabu’nun nişanı devam ediyor. Dabu nişanında bir tek Viren’in eksik olduğunu söyler ve Jevika üzülür. Ardından Viren içeri giriş yapar. Önce büyükannenin yanına gider. Ona bütün toplantılarını iptal ettiğini söylerken bazılarının buna üzülebilecceğini söyler. Aklı sıra Jevika’ya laf sokuyordur.

Dubu’nun Sweety ile nişanlanmasına karar verilmişti. Büyükanne Sweety’den ailesine haber vermesini ister. Onlara Dabu’yu damat olarak kabul edip etmediklerini sorar. Kadın kızının tercihi neyse ona destek olacağını söyler.

Daha sonra danslar başlar. Manvi ve Virat Jevika ile Viren’i bir araya getirmeye çalışıyordur. Viren ve Jevika sadece birbirlerine bakış atıp ayrılır.

Candan Öte 78. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 13 Eylül Çarşamba

Virat ve Manvi onları barıştırmak için bayağı bir efor sarf eder. Gece yatakların yerini değiştirip ikiliyi aynı odaya sokarlar. Jevika, Manvi ile yatacağını zannederek ona sarılır. Daha sonra gerçeği anlayan çift sırtlarını dönüp yatmaya devam eder. İkili bu durumu uzatmaya kararlıdır. Manvi ve Virat ne yaparlarsa yapsın başarılı olamıyordur. Bu yüzden Manvi ve Virat onları yakınlaştırmak için kendileri uzaklaşır. Yani Manvi ve Virat kavga etmeye başlar. Onlarda o kadar abartır ki işi boşanmaya kadar götürür. Viren ve Jevika da onlar için endişelenip onları barıştırmak için bir araya gelir.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir