Aile Dizisinden İlk Kareler Geldi! Aile Dizisinin Konusu Ne? Aile Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler var?

Aile dizisi

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bir araya geleceği Aile dizisi sete çıktı. Aile dizisi için geri sayım başladı. Aile dizisi konusu ve aile dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Aile dizisine dair detaylar…

Aile dizisinden heyecanlandıran ilk kareler geldi. 2023 yılına damga vuracak çiftlerden olacakları şüphesiz. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un dizideki uyumları çok merak ediliyor.

Aile dizisi özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Show TV’de ekranlara gelecek.

Aile Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Dizide ikiliye Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Aile Dizisinin Konusu? Aile kavramının en tartışmalı yönlerinin alındığı dizide Serenay Sarıkaya Devin rolüne hayat verecek. Tanınmış ailelerden olan Soykanlar’ın başında Aslan karakterine Kıvanç Tatlıtuğ hayat verecek. Devin ve Aslan’ın tanışmasıyla birlikte aile içindeki dengeler şaşacak ve farklı olaylar yaşanacak.

Aile dizisi uyarlama mı? Aile dizisi The Sopranos dizisinden uyarlanma.

Dikkat çekici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu ile şimdiden merakla beklenen ‘Aile’ yakında Show TV’de…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir