Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak?

kan çiçekleri yeni sezon

Kan Çiçekleri Tüylerinizi Diken Diken Edecek!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Geçen sezon Dilan ve Baran aşklarını itiraf etsin diye ecel teri dökmüştük. Güzel bir sezon finali beklerken yine ağzımız açık kalmış bu aşk yarım mı kalacak diye endişe etmiştik. Kan Çiçekleri yeni sezonda neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri yeni sezon fragmanı geldi. Kan Çiçekleri yakında yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran ve Dilan’ın düğünü yapılıyordu. Kan Çiçekleri 145. bölümde neler olacak?

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri yeni bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri yeni sezon
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri Yeni Sezon Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Sonunda eylül ayı geldi ve biz Kan Çiçekleri dizisine geri kavuşuyoruz. Şu an da yayın günü belli değil ama bu bekleyişin uzun sürmeyeceği kesin. Heyecanlandıran yeni sezon tanıtımları geldi. İzlerken tüylerimiz diken diken oldu. Baran ve Dilan’ın çektiği acıyı iliklerinize kadar hissetmeniz mümkün.

Geçen sezon Dilan ve Baran aşkıyla hop oturup hop kalkmıştık. Geçen sezon Baran’ın sürekli bağırmasına epey bir kızmıştık. Ama son bölümlere doğru her şey rayına oturmuş çift için her şey çok güzel ilerliyordu. Azade cadısı bile sonunda Dilan’ı kabul etmiş tam bir pamuk babaanne kıvamına dönmüştü.

Baran ve Dilan en mutlu anlarında yeniden yolları ayrıldı. Şimdi düşününce sezon finali tahminlerimiz Dilan’ın yurt dışına okumaya gideceği ve Baran’ın arkasından bakakalacağı yönündeydi. Ne kadar masum bir tahminmiş bu arkadaşlar.

Senaristin yazdığı sezon finali yaktı geçti. Peki Dilan’ı kim kaçırdı. Dilan’ın annesi tarafından kaçırıldığı düşünülüyor. Baran ve Dilan yaşayan ölüler gibiler. İkisi de birbirinin öldüğünü düşünüyor. Peki dizi de başka ölen karakterlerimiz de var mı? Yeni sezonun başlamasıyla hep birlikte merakımızı gidereceğiz.

Yeni sezonun ilk haftaları bu acı işlenecek. İlk kim kimin yaşadığını öğrenecek? Yoksa ikili aynı anda mı birbirini bulacak? O kadar çok senaryo ve soru işareti var ki işin içinden çıkmam mümkün değil!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 145.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor!

KAN ÇİÇEKLERİ 145 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir